Skocz do zawartości

zabezpieczenie antykorozyjne na zimę (RUST CHECK)


SAID 357

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się czy nie zabezpieczyć swojego Touringa środkiem antykorozyjnym RUST CHECK lub czymś w tym rodzaju. Auto nie ma prawie wcale rdzy (tylko na klapie) i chciałbym aby tak pozostało. Wiecie może jak jest ze skutecznością tego typu zabezpieczeń ?

 

Pzdr.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest to RUST CHECK?

Mam na zimę zamiar zabezpieczyć - tylko jedno mnie nurtuje - jak to jest z podwoziem, wystarczy przed zabezpieczeniem dokładnie umyć czy trzeba sie pozbyć starej warstwy?

No i przy okazji: zna ktoś uczciwy zakład w Poznaniu który kompleksowo zabezpieczy (profile i podwozie)

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu (konkretnie w Przeźmierowie) jest firma która zajmuje się konserwacją RUST CHCECK. Robią konserwację profili zamkniętych oraz konserwację podwozia (w razie potrzeby niezbędne wyprawki)

 

Tutaj wszystkiego można się dowiedzieć: 0-61 814 27 26

 

http://www.rustcheck.automat.pl/rustcheck/

 

Mnie tylko zastanawia, czy ktoś już korzystał z ich usług i czy jest zadowolony...

 

Bo za cenę jaką oni wołają, zadowolenie powinno być totalne :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia, czy ktoś już korzystał z ich usług i czy jest zadowolony...

 

Bo za cenę jaką oni wołają, zadowolenie powinno być totalne :roll2:

 

Chcę ich przetestować :mrgreen: :8)

Najpierw na Swifcie. :naughty: Opiszę wrażenia.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
a czy rust-check jest takim wynalazkiem, który wchodzi w reakcje z rzdzą i ma dobre właściwości penetracyjne?

 

Pod tym względem RC jest świetny.

 

Jedyny istotny mankament tej techniki - samochód musi zostać w firmie pacykującej na całe 3 dni.

 

A tyle zaufania do obcych mechaników nie miałem... :twisted: :twisted: :twisted: Nawet, żeby im Swifta zostawić. :naughty: :naughty:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.