Skocz do zawartości

POMPA WODY


rysieke60535D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
A co chcesz jeszcze tam zmieniać? Bo nie za bardzo wiem do czego zmierzasz

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CZY PRZY WYMIANIE POMPY WODY W 535D WYSTARCZY SAMA NOWA USZCZEKLKA ? JESTEM PRZY WYMIANIE ALE NIE WIEM DO KOŃCA CZY ONA SAMA WYSTARCZY ? Z GÓRY DZIEKUJE :lol:

Na początek nie krzyczymy :?

Jak masz nową uszczelkę to oczywiste że wystarczy. :D

W żadnym wypadku nie krzyczę kolego chciałem sie tylko upewnić czy nie trzeba jej ułożyć na jakimś specyfiku specjalnym ale dobrze jak wystarczy to dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dostałem do pompy uszczelkę aluminiową, trochę slilikonu dałem, zeby nie przemieszczała sie w trakcie zakładania - i jest ok. Ale nie sciągałem chłodnicy EGR więc to dlatego - miałem utrudnione dojście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do pompy uszczelkę aluminiową, trochę slilikonu dałem, zeby nie przemieszczała sie w trakcie zakładania - i jest ok. Ale nie sciągałem chłodnicy EGR więc to dlatego - miałem utrudnione dojście.

W mojej nie było aluminiowej ale założyłem taka jaka była ww zestawie bez silikonu i jest dobrze bo chłodnica egr była wyjęta. Wymieniłem też termostaty i teraz mam temperature 88 -93 max czy to jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.