Skocz do zawartości

F11 Doposażenie w elektryczną klape bagażnika


malovix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Próbuje znaleźć jakieś informacje na temat zakodowania elektrycznych siłowników klapy siłowniki założone już są mam moduł zmieniony wiązki podpięte zostało mi w sumie kodowanie, ale nie wiem od czego zacząć posiadam E-sys jakieś podstawy znam ale na temat tych siłowników nie mogę nic znaleźć. Może już ktoś przerabiał ten temat i trochę podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Próbuje znaleźć jakieś informacje na temat zakodowania elektrycznych siłowników klapy siłowniki założone już są mam moduł zmieniony wiązki podpięte zostało mi w sumie kodowanie, ale nie wiem od czego zacząć posiadam E-sys jakieś podstawy znam ale na temat tych siłowników nie mogę nic znaleźć. Może już ktoś przerabiał ten temat i trochę podpowie?

Trzeba zakodować moduł EHC, CAS i te sprawy - od tego trzeba zacząć.

Później możesz popatrzeć w ISTA/D - ale CHYBA tam nie ma żadnych adaptacji czy przyuczeń.


"Krzywą" zamykania się zmienia przez kodowanie (szybkość etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam odświeże trochę temat, a więc doposażyłem bmw f11 w, elektryczna klapę zakodowalem wszystko działa z małym problemem, jak auto nie miało klapy elektrycznej to otwierając z pilota klapę otwierała się szyba z tyłu po zakodowaniu z przycisku przy nogach otwiera się klapa tak samo się zamyka z przycisku w klapie ale dalej szyba się otwiera z przycisku na pilocie co muszę przekodowac czy ktoś wie. Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.