Skocz do zawartości

BMW F30 328I 2015 xdrive zimówki


Parchin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Przede mną pierwsza zima w tym samochodzie i nie mam pojęcia, jakie opony wybrać na zimę. Mógłby ktoś polecić jakieś przetestowane oponki. Jeżdżę sporo także chciałem zakupić porządne opony, ale też nie przepłacać za markę. Z góry dziękuje za wszystkie rady i odpowiedzi.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Ja kupiłem do mojej F31 328xi Bridgestone Blizzak LM001 run flat z gwiazdką/homologacją BMW żeby było tak jak w książce pisze bo mam Xdrive. Opony są w rozmiarze 225/45/R18 takie same z przodu jak z tyłu (dokupiłem felgi 8 cali) . Na lato mam osobne koła w 2 rozmiarach (tak było fabrycznie) : 225/45/R18 z przodu i 255/40/R18b z tyłu - oczywiście z przodu felgi o szerokości 8 cali a z tyłu 8,5 lub 9 cali.

Co do samych opon to na razie nie mogę nic powiedzieć bo nie wypróbowałem jeszcze w zimie... W BMW E87 z napędem tylko na tył miałem Continentale winter contact 850 i były na prawdę świetne - ale w takim rozmiarze do mojej F31 dużo droższe niż Bridgestone - a te ponoć też b. dobre - zobaczymy jak się sprawdzą w górach:)

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.