Skocz do zawartości

M340i Touring Portimato


pawell11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Gratulacje konfig grubaśny!!

Fotele super, też bym je bral gdybym lubił skóry....

Daj znać czy chip, czy box i jaki wydech będziesz robił?

Nie myślałeś o mg motorsport?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z takiego samochodu i foteli, to aż się wysiadać nie chce. :D

Niech dobrze służy.

gratulacje, bo piękna konfiguracja.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem odcinek CarWow z 440i, zagłówek w fotelu M jest regulowany elektrycznie, niestety nie wiem w jakim zakresie. Co ciekawe zmierzyli czas 0-60 mph na 3,82. Imponujące.

 

Nie mogę znaleść tego filmu, dasz radę podesłać? :) chodziło o sedan czy touring?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka:) Podoba mi się ten kolor tapicerki i sam chciałem taką, ale ostatecznie stwierdziłem, żadnej skóry skoro nie jest wentylowana bo tyłek mi się spiecze:) Bardzo fajnie to kombi wygląda. Dlaczego zrezygnowałeś z oznaczenia modelu? Wyglądałoby super:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Właśnie obejrzałem odcinek CarWow z 440i, zagłówek w fotelu M jest regulowany elektrycznie, niestety nie wiem w jakim zakresie. Co ciekawe zmierzyli czas 0-60 mph na 3,82. Imponujące.

 

Nie mogę znaleść tego filmu, dasz radę podesłać? :) chodziło o sedan czy touring?

 

Fotele zagłówki normalnie się podnoszą na zdjęciach ustawione są na samym dole.

 

Gratuluję pięknego auta! :cool2:

Nie wiem czy to kwestia zdjęć czy mojego wyświetlacza, ale kolor wnętrza to oyster czy cognac?

 

cognac

 

Gratulacje konfig grubaśny!!

Fotele super, też bym je bral gdybym lubił skóry....

Daj znać czy chip, czy box i jaki wydech będziesz robił?

Nie myślałeś o mg motorsport?

 

Prawdopodobnie i to i to na chwilę obecną mam wyceny mg i IPE, czekam aż pojawi się akropovic i jestem w trakcie ustalania czy założenie wydechu m performance US koliduję z gwrancją.

 

Fajna sztuka:) Podoba mi się ten kolor tapicerki i sam chciałem taką, ale ostatecznie stwierdziłem, żadnej skóry skoro nie jest wentylowana bo tyłek mi się spiecze:) Bardzo fajnie to kombi wygląda. Dlaczego zrezygnowałeś z oznaczenia modelu? Wyglądałoby super:)

 

Jestem zwolennikiem braku oznaczeń.



co do jazdy 1500km :D nabite , na dniach wymiana oleju termin ustalony i założenie progów spojler i dyfuzor założyłem sam nie wytrzymałem :lol:


Ogólne wrażenia 15/10 :) gaśnica wylądowała w bagażniku jak na razie nie mam czego na prawdę się uczepić choć bym chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.