Skocz do zawartości

Nie działa centralny z pilota


kacperskurka00

Rekomendowane odpowiedzi

nie działa otwieranie samochodu z pilota


Pilot sprawny (kodowałem go w innej e39)

podmieniałem moduł komfortu (wgrywałem czysty plik)

podmieniałem wzmacniacz

przy próbie zakodowania kluczyka miga 10 razy dioda


Co może jeszcze być nie tak co sprawdzić i jak?

i czy wie ktoś gdzie idzie wiązka od centralnego ( że do drzwi to wiem)

Edytowane przez kacperskurka00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogę Ci ale jesli dojdziesz z tematem to daj znać bo od 1,5roku otwieram auto z kluczyka bo mam ten sam problem, dawniej jeszcze jak przestawal łapac to go dało sie zakodowac i znow działał troche teraz juz wcale a kluczki sprawdzane sygnał wysyłają, wzmacniacz podmieniałem
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spróbuj przekręcić zamek w klapie na zamknięty, jak nie pomoże odepnij wtyczkę od siłownika klapki wlewu, sprawdź przewody od centralnego na przepuście klapy. Bezpiecznik F53 sprawdzony? Po każdym zabiegu próbuj zakodować pilot.

Próbowałeś odczytać błędy z GM

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowaliscie mnie do działania. Mialem brac się za grywanie czystego pliku do modułu komfortu ale wcześniej pojechalem sprawdzić czy pilot dziala nadal i okazuje się że raz wysyła sygnal raz nie. Dal mi na chwile zamiennik kluczka sam środek i zakodowałem odrszu i auto reagowało na kluczyk wiec jednak problem z kluczykiem u mnie mimo ze wysyla sygnal. Naprawic się bardzo nie da bo nie widać uszkodzeń. Zamiennik wiadoomo nie odpalil bo brak ews. Teraz jaki macie najtańszy pomysl? Bo nowy kluczyk z wsadem w ASO 800zl
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupi pomysł, ale przynajmniej jakikolwiek xd


wrzuć elektronikę pilota do spirytusu na jakiś czas, oczywiście bez baterii :D


no i na pewno nowa bateria. Ja miałem takie cyrki, że przy otwieraniu dioda mrygała raz jaśniej, raz troszkę słabiej. Przy tym pierwszym normalnie się otwierała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz ews to w kluczyku jest transponder id44 i sama płytka pilota nie ma nic wspólnego z immo, płytkę zamówisz na chińczyku za 12zł wysyłka free, ja zamawiałem cały kluczyk wraz z czystym transponderem i wyciętym grotem według zdjecia, kluczyk otwiera wszystko, przekręca stacyjkę, pilot sparowany bez problemu, immo dokodowane przez AK90, koszt klucza i programatora AK ok.100zł (za kluczyk chyba było koło 46zł)

Ale jak tylko pilot zdechł to zamów samą płytkę!


Zawsze możesz w swoim micro switche wymienić i może będzie dobrze

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.