Skocz do zawartości

E87 120d 170 KM 2010 WBAUD91010P377692


Rekomendowane odpowiedzi

No to Kolejna:)

Jestem skłonny podjechać ją obejrzeć, czytałem tylko że ten 170 konny jest bardziej awaryjny od innych N45 cena dość niska więc rozrząd pewnie już woła albo z fabryki wyjechała jako coupe :D

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-120d-m-pakiet-177km-nowe-opony-letnie-i-zimowe-ID6CVTw0.html#c1f09e8494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG wtf, to takie podejrzane! Przysięgam, że widziałem reklamę tego samochodu w marcu. Ten samochód był o 2000 zł droższy niż obecnie. Na twoim miejscu kupiłbym raport carvertical lub autodna. Ciekawie byłoby wiedzieć, co się stało. Dlaczego ta reklama jest teraz znowu aktywna, a samochód jest tańszy?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG wtf, to takie podejrzane! Przysięgam, że widziałem reklamę tego samochodu w marcu. Ten samochód był o 2000 zł droższy niż obecnie. Na twoim miejscu kupiłbym raport carvertical lub autodna. Ciekawie byłoby wiedzieć, co się stało. Dlaczego ta reklama jest teraz znowu aktywna, a samochód jest tańszy?!

Prawdopodobnie masz rację właściciel wspominał że wystawił auto na sprzedaż przed samą pandemia później oddał swojego Gls to serwisu i odłożył sprzedaż na później,

Auto mechanicznie bez zarzutu na chwilę obecną, lakier ma oryginalny ale czyszczony był chyba suchą ścierką więc polerka by się przydała,

Z wad jakie wyszły to to że w aucie nie ma klimatronica tylko ręczna klima

Generalnie kupiłem więc pewnie zostanę tu na dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.