Skocz do zawartości

E46 320d 2002, problem z elektroniką


wojtek2299

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, mam straszną zagwozdkę. Pewnego dnia jak wracałem do domu auto zaczęło przygasać, odpalało z bardzo słabym kręceniem rozrusznika aż nagle wgl nie odpalił. Wymieniliśmy akumulator na nowy i jest znowu to samo, przy próbie odpalenia jest tylko cyknięcie. Akumulator znowu się rozładował. Wymieniliśmy kable masy bo były już zaśniedziałe i dalej problem się pojawia. Co może to powodować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jasno opisałeś.

Po wymuan7ie akumulatora poprawiło się i po czasie znowu zepsuło. Czy wymiana kompletnie nic nie dała?

przepraszam faktycznie trochę zagmatwane, nic nie pomogło wczoraj zostawiłem samochód dosłownie na 30 minut wracając ze sklepu i już nie odpalił tylkko charakterystyczne cyknięcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry aku ma 12,6V. Równo 12 to już taki zmęczony. Ładowanie jest ok. Rozrusznika nue bierzesz pod uwagę?

wiesz co teraz miał 12,3 v wiec wydaje mi sie ze to różnie pokaże, najbardziej szkoda mi że to nowy akumulator a już sie rozładował...

wydaje mi sie że rozrusznik jest okej, ale oddam go jeszcze i zobaczymyy tylko najgorsze ze myślałem że już wszystkko bedzie okej ale no niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie jest prawidłowa, powinno być 0,03. Coś kradnie prąd jeżeli auto było uśpione i żadna żarówka nie świeciła.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz akumulator powiedzmy 80Ah. Jak podzielisz to na 0,35A to ci wyjdzie ze akumulatora starczy na 228 godzin, czyli 9 dni przy dobrym wietrze. Jak chłopaki piszą, coś masz zepsute.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.