Skocz do zawartości

F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4


marko0424

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
bez kitu leży jak ulał, już chyba lepiej nie może wyglądać twoje auto :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super siadło, wygląd extra no i co OEM to OEM a nie jakieś podjebki :) nic nie trze z tyłu nawet w 2-3 osoby w aucie ?

Miałbyś może linka do aukcji dokładki zderzaka przód w połysku ? Brakuje jej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siadło!!

 

Rewelacja :cool2:

 

bez kitu leży jak ulał, już chyba lepiej nie może wyglądać twoje auto :cool2: :cool2: :cool2:

 

Dziękuję chłopaki...też mi się wydaje że dobrze to wygląda w takiej konfiguracji...

 

:cool2: :cool2: :cool2: Teraz to możemy się zamienić. Dorzucę rower :lol:

 

Rower w jakim kolorze ...? :mrgreen:

 

Super siadło, wygląd extra no i co OEM to OEM a nie jakieś podjebki :) nic nie trze z tyłu nawet w 2-3 osoby w aucie ?

Miałbyś może linka do aukcji dokładki zderzaka przód w połysku ? Brakuje jej u mnie

 

Jacek nic nie trze ,nawet jak auto jest załadowane i załoga na pokladzie, nawet w 5 osób...tak masz racje co OEM koło to OEM...


Tu masz link do oryginalnej dokladki https://allegro.pl/oferta/bmw-3-f30-f31-spojler-dokladka-przod-m-performance-9806710122?utm_medium=app_share&utm_source=facebook, do ewentualnego polakierowania w połysk...cena smieszna Nowa w Aso 1900 zł ta jest za grosze i ori nie zadne włókno szklane i inne badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zayebiste. Czemu czarnych calych nie brales? Tez fajnie by leżały pewnie :P

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek przecież są czarne ...jet black ,druga wersja byłe ferric grey ...moje są czarne z polerowanym dymionym frontem... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek przecież są czarne ...jet black ,druga wersja byłe ferric grey ...moje są czarne z polerowanym dymionym frontem... :wink:

 

Yep


Co myslisz o tych lampach? Wrzuciłbyś je do siebie?


https://allegro.pl/oferta/oe-bmw-lampa-lampy-tyl-m-performance-3-f30-m3-f80-7883987659


Dziwna cena :P i nie ma za duzo osob z takimi lampami.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten dylemat jak zmieniałem lampy z tyłu i się nad tymi performance zastanawiałem....finalnie padło na czerwone ale te wyglądają naprawdę fanie i są inne niż normalne czerwone pospolite....zależy w jakim stylu jest robione auto ale myślę że naprawdę fajny mod...


Lampy sa ori ,cena jest atrakcyjna ze względu na obecną sytuację na rynku...tak myślę, jak by lekko przyciemnić przednie lampy to z tyłem idealnie by się to zgrywało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Twoje czerwone lampy idealnie się zgrywają z heblami, więc w tym przypadku bym nie zmieniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje czerwone lampy idealnie się zgrywają z heblami, więc w tym przypadku bym nie zmieniał.


Mariusz lampy zostają......




korzystając z pieknej pogody udało sie zaliczyć mały spod z dwoma Mki a konkretnie z dwoma M4 Mariusza czerwony330d i Adama


dd9756a71d55c449.jpg


a99bec7c9cfe2da0.jpg


e2b00cadc552fd52.jpg


Po 30 minutach ktoś zadzwonił i przyjechała Policja i zaczęła wlepiać mandaty za zgromadzenie i brak masek... :mrgreen: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auta!

Ty tak na serio z tymi maseczkami?

Zgromadzenie to 3 auta i 3 osoby? :mrgreen:

Komuś chyba żal dupę sciskal, jak zobaczył 3 piękne BMW obok siebie :mrgreen:

 

Powaga kkamo84 ...bez jaj ,chwile staliśmy a za chwile z nikąd pojawia się Policja...też doszliśmy do wniosku że kogoś bolało że sobie spokojnie stoimy i gadamy ..

 

Ja tam widze dystans 2m zachowany miedzy autami :D Mario vel Venom program zrobil czy dalej serie tam ma ?

 

To prawda Jacek dystans był spory..... :D Mariusz na razie na serii lata...coś tam planują z Adamem ale to oni będą pisac w swojej galerii...

 

na pierwszym zdjęciu chyba ktoś daje nogę przed mandatem :lol: :lol: :lol:

 

Dokladnie Mariusz...przypadkowo złapałem Maria jak spi$$$$la po maskę :mrgreen: ja wtedy bylem odwrócony tyłem i nie wiedziałem co się święci...wszyscy pobiegli po maski ale biedna żona od Mariusza nie zdążyła i do niej sie doczepili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele nie brakowało...nie wiem co mu powiedziała ale skończyło się na spisaniu i pouczeniu... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Świetnie wygląda na tych felgach. :cool2:

I co oryginał, to oryginał.


Ps.

Dobrze, że policjanci się nie wygłupili i obyło się bez mandatu...

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, no cóż pora i na mnie :lol:

Gość sprzedał z oponami ale one to raczej i tak na śmietnik, nowe zimówki czekają na montaż

Poza tym 275 tyl i 255 przód ,na f80 jezdzily ,do f30 za szerokie troche


f7e6e4d137de7c55med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda na tych felgach. :cool2:

I co oryginał, to oryginał.


Ps.

Dobrze, że policjanci się nie wygłupili i obyło się bez mandatu...

 

Dzieki Bartek ..też mi sie podobają :D

 

Marek, no cóż pora i na mnie :lol:

Gość sprzedał z oponami ale one to raczej i tak na śmietnik, nowe zimówki czekają na montaż

Poza tym 275 tyl i 255 przód ,na f80 jezdzily ,do f30 za szerokie troche


f7e6e4d137de7c55med.jpg

 

No i bajka Jacek....tylko ja bym założył zimówki na z performance a M437 dał na lato :wink: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty....ja w zimie wogóle nie jeżdże 340 i M3 mam od tego inny dupowóz...


Założyłem Pirelli P Zero lato... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyskoczyłem z rodziną w góry.....i takie spotkanie z młodszą siostrą i pstryknąłem spontaniczne foto


d844aacfe947249b.jpg


0bf76408c8215bf9.jpg


202bbb96c138adad.jpg


jak wracałem było już ciemno i kilku kierowców jadących z przeciwka mrugało mi jak bym jechał na długich....światła mam prawidłowo ustawione wszystko zgodnie z przepisami ,myślę że to przez ledowe światła ,może miał ktoś z was podobne sytuację...trochę mnie to irytowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.