Skocz do zawartości

BMW F32 420D MineralGrau


netrix

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka świeżych fotek :cool2: Dziś zdałem sobie sprawę, że 90% moich zdjęć jest w tym samym miejscu, chyba trzeba byłoby odmienić scenerię :mrgreen:

Co do czujników, to 1 wymieniłem na oem bmw, drugi po ciężkich bojach wykręciłem i wyczyściłem - póki co brak błędów.


Zamontowałem ostatnio dokładki progów oraz takie małe splitterki pod tylny zderzak. Wiem, że większości może się to nie spodobać, ale mi siadło. Auto się optycznie poszerzyło i obniżyło. Miałem dziś okazję widzieć swoje auto podczas jazdy, no jestem ponownie zakochany, jak to auto wygląda :twisted:


Coraz częściej myślę o upragnionym R6 o czym już wspominałem. Bardzo możliwe, że w przeciągu miesiąca/dwóch będę myślał o sprzedaży, tak więc jak byłby ktoś zainteresowany to zapraszam do rozmów.


Powoli przymierzam się do wymiany oleju i filtrów, od ostatniej wymiany stuknęło 8k.


52006274790_d71642a1e5_b.jpg


52005753281_6f3a8993e6_b.jpg


52004735637_bb52180ee2_b.jpg


52004735647_a1b3a425cd_b.jpg


52005817268_b5f157d140_b.jpg


Brewki na lampach także póki co zostają, spodobały mi się. Zostaje wymiana przednich splitterów na czarne i polakierowanie lotki (możliwe że już w ten weekend).


Po powiększeniu zdjęcia jest lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coraz częściej myślę o upragnionym R6 o czym już wspominałem. Bardzo możliwe, że w przeciągu miesiąca/dwóch będę myślał o sprzedaży, tak więc jak byłby ktoś zainteresowany to zapraszam do rozmów.

I znów zabawa od nowa z tuningiem xD

Nie wiem jaki masz budżet, ale zobacz sobie M2. Ja jak coś swojej nie sprzedaje, 6 rok już trzymam i jedyne na co bym wymienił, to na M2CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej myślę o upragnionym R6 o czym już wspominałem. Bardzo możliwe, że w przeciągu miesiąca/dwóch będę myślał o sprzedaży, tak więc jak byłby ktoś zainteresowany to zapraszam do rozmów.

I znów zabawa od nowa z tuningiem xD

Nie wiem jaki masz budżet, ale zobacz sobie M2. Ja jak coś swojej nie sprzedaje, 6 rok już trzymam i jedyne na co bym wymienił, to na M2CS.

 

No pewnie jakieś dokładeczki wlecą, aby nowe auto się podobało :lol:

Przeglądam ostatnio coraz częściej właśnie M2, trochę droższa niż 435/440, ale to jednak M :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.