Skocz do zawartości

e39 2000/2001 530d - Xenon na H7


lukaswalker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w związku z problemami przy (moim pierwszym) przeglądzie (brak spryskiwaczy reflektorów) mam następujące pytanie:

czy możliwe jest włożyć zamiast xenona żarówkę h7 (w moim przypadku)? Np. przy użyciu czegoś takiego?:


ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA HID XENON D2S D2R - AMP H1 H7 (kod: PRZEJSCIOWKA HID AMP-D2S, ID: 196) - Link


Czy może warto kupić zestaw uniwersalny spryskiwaczy? Wiem, żeby było do końca legalnie to jeszcze potrzebne będzie samopoziomowanie.


Z tego co patrzyłem po vinie nie było oryg. xenonów (i nie wiem kiedy były dostawione). Sugeruje to też obecność pokrętła ręcznego poziomowania świateł w kabinie.

Zdjęcie mojego reflektora od tyły :) (niestety na tą chwilę mam takie w telefonie mogę zrobić i dosłać inne jak będę przy samochodzie):

K9lKDZ83fRqx9kTDkMlSfktlr5dqqBiVzc4nwsnX_Jscx8Vw6X2L1xiCGANNWIJYCOVkLY2WacwOeg=w1366-h625-rw

Edytowane przez lukaswalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrób porządne zdjęcia, bo pewnie HID ktoś podpiął w zwykłe lampy z tego co piszesz. Pewnie wystarczy wrzucić zwykłe żarówki H7 i po problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problem w tym, że my ich nie zobaczymy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety bez zmian. Może zdążysz wkleić zanim admin zamknie temat ze względu na nieregulaminowy tytuł.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki wklejone w inny sposób (tamte po jakimś czasie wygasały/zmieniały się). Może teraz będzie ok.

Przy okazji pytanie. Żeby zrobić oryginalny system spryskiwaczy wymagany jest jakiś specjalny zderzak? Czy warto oryginał wstawiać czy uniwersalny będzie wystarczający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakiś tradycyjny kolor auta to poszukałbym oryginału w kolorze. Jak tak kiedyś zrobiłem, chciałem mieć ksenony to kupiłem oryginalne lampy (ty tez widzę że takie masz), a że miałem zderzak w słabej kondycji kupiłem w kolorze i oryginale ze spryskami i całą instalacją spryskiwaczy w zderzaku. Wtedy wystarczy dokupić jeszcze zbiorniczek z dodatkową pompką do xenonow i podpiąć chociażby pod spryskiwacze szyb, chociaż najlepszym wyjściem byłoby dokupić jeszcze manetkę z magicznym przyciskiem „S” od intensywnego zmywania i tam podłączyć spryski świateł. W samopoziomowanie bym się nie bawił, mało kto na przeglądzie Ci to wychwyci, przynajmniej Ja nie miałem z tym problemów, a regulacja góra - zawsze będzie działać jak by co.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

BMW - Bardzo Mądry Wybór ;-)

http://forum-lines.ru/rez/ab278744.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.