Skocz do zawartości

[E91] Jakie wycieraczki szyby przedniej


Szuli

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwa rodzaje mocowań. Wiadomo przed i po liftingu.

Wiem bo miałem ten sam problem i finalnie straciłem 10 monet na allegro i pozdrawiam durnego sprzedawcę co nie rozumiał że chcę wymianę a nie zwrot....


Boże, to nawet ten sam sprzedawca.... Możliwe że nawet te same wycieraczki... Masz przedliftingową trójkę? masz przed liftem, 2006 rok ;) a wycieraczki z aukcji są pewnie do trójki polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
straciłem 10 monet na allegro i pozdrawiam durnego sprzedawcę co nie rozumiał że chcę wymianę a nie zwrot....

Przecież robiąc zwrot na allegro dostajesz całkowitą kwotę z wydanymi monetami włącznie - tzn wydając 50zł - 10zł w monetach nie dostajesz 40 zł zwrotu tylko 50. Więc wychodzisz na 0 (oczywiście pomijając to że od monet trzeba zapłacić "podatek").

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straciłem 10 monet na allegro i pozdrawiam durnego sprzedawcę co nie rozumiał że chcę wymianę a nie zwrot....

Przecież robiąc zwrot na allegro dostajesz całkowitą kwotę z wydanymi monetami włącznie - tzn wydając 50zł - 10zł w monetach nie dostajesz 40 zł zwrotu tylko 50. Więc wychodzisz na 0 (oczywiście pomijając to że od monet trzeba zapłacić "podatek").

rozpocząłem zwrot przez allegro i nie dostałem monet ale mniejsza z tym.


Muszę kupić sobie aerotwiny. Kozak wycieraczki, tylko tym razem stacjonarne zakupy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja wiecej bosch nie kupię. Serio cos sie spieprzyły jakościowo. Pol roku i guma twardnieje tak ze zaczynaja pierdziec po szybie i nie wazne czy kupie w stacjonarnym czy przez net. Przerzuciłem sie na dedykowane valeo. Zalozone sa od czerwca zeszlego roku i zadnego dzwieku nie wydobywaja z siebie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ori są bardzo dobre, wytrzymują dwa razy tyle co Bosch.

Ja też cały czas mialem albo boscha albo valeo, parę razy reklamowałem i wymieniałem (czasami już po miesiącu były smugi,a rekord należy do valeo - jedna wycieraczka już po tygodniu zamiatała jak szmata) - maksymalna żywotność to ok.6mies.. W końcu zdecydowałem się na ORI, mam je ok.5 miesięcy i nie ma żadnej smugi.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.