Skocz do zawartości

BMW E90 320D N47 rozrząd


Kali9009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odstawilem do mechanika na wymiana rozrzadu wyjął silnik wymienił rozrzad miałem dziś odebrać jadę i tam szok obrotomierz nie działa auto po naciśnięciu start odpala po 5sec zawsze reagował od razu i cały czas dymi na bialo auta oczywiście nie odebrałem i tu pytanie mam się zacząć bać dac gdzie indziej na jego koszt na i drive blad fuel pump! I przy gaszeniu tak jakby momentalnie stawał o mało go nie zabiłem cos zle podlaczyl czy grubsza akcja bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jesli auto dalej kopci , to wsadz twarz w ten dym i powąchaj czy ma słodkawy zapach i czy jest wilgotny, a nastepnie obliź usta i jesli bedzie słodki smak zmieniający sie w gorzki to jest to plyn chłodniczy , jesli natomiast bedzie gryzący zapach, dym bedzie suchy i źadnego smaku to zły skład mieszanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymieniał rozrzad wyjął wtrysku itd powinien je przypisać czy to nie ginie twierdzi że wszystko zrobił jak należy pojade tam po pracy powiedziałem mu że i tak nie odbiorę dopóki nie drugi do poprzedniego stanu a zabawa tania nie jest więc niech kombinuje na protokole badawczo odbiorczej mam ustalona kwotę robocizny więc nie zapłacę więcej ale zaczynam się bać co prawda rozrzad nie szura więc jeden problem z głowy ale po wyjęciu silnika pojawiły się nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat do zamknięcia nie wiem dokładnie co było przyczyną ale skończyło się dziś nie przyjemnie z owym mechanikiem z autem już wszystko ok nie kopci obrotomierz działa równo pracuje natomiast typek który to robił zarządal ode mnie 350zl więcej na protokole zdawczo odbiorczym widnała kwota 2200 czesci dostarczylem ja kwota wzrosła bo stwierdził że musiał wyjac wtryski a ciężko szły i że poprawił punkty masy skoro wyjął silnik to sam je zle przymocowal a wyceniajac wymiane był świadom że musi owe wtryski wyjac czyli chciał mnie naciągnąć uratował mnie protokół z ustalona cena usługi najpierw źle zrobił a później chciał kasę za naprawę swoich błędów po minutach wyklucania się i grozbami że nie wyda mi buni wezwalem policje ktora nakazała wydanie auta rachunek dostałem na ustalona wcześniej kwotę a on mi się sądami odgraza :D .masakra jedyne co mi po drodze wyskoczyło to blad start stop że nie będzie automatycznie gasl Alu jest słabe na prostowniki jedna kreska z 4 czy to może być przyczyną nie przeszkadza mi to ale na i drive zajmuje caly lcd i przestroga nie dajcie się porobić jak nie poinformuje o dodatkowych czynnościach nie płacić dzięki wszystkim za sugestie pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.