Skocz do zawartości

BMW E34 2.0 150km Kalisz WBAHB510X0GG48557


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-z-hiszpanii-oryginalny-przebieg-klimatyzacja-automatyczna-ID6CUSeQ.html?#gallery-open

Auto jest w jakimś komisie sprowadzone z Hiszpanii, stoi w Kaliszu, czy ktoś je oglądał? Z góry bardzo dziękuję za pomoc i o cenne opinie odnośnie danego pojazdu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zapowiada się ciekawy temat.


vin WBAHB510X0GG48557

typeCode HB51

type 520I (EUR)

series E34 ()

serie 5

bodyType LIM

steering LL

doors 4

engine M50

displacement 2.00

power 110

drive HECK

transmission MECH

color CALYPSOROT METALLIC (252)

upholstery (0411)

prodDate 1994-04-11

individualInteriorCode

S240A Steering wheel, leather

S411A Window lifts,electric,front/rear

S510A Headlight vertical aim control

S530A Air conditioning

S687A Radio preparation

L819A National version spain

S856A Language version, Spanish

S900A Electronic immobilizer

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyposażenie jak na 5tkę słabe, chociaż klima i szyby w prądzie są. Progi wyglądają na podmalowane. Na prawej stronie z tyłu wygląda jakby była jakaś prowizoryczna naprawa. Co mówił właściciel?
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem handlarza o blacharke. Mówił że nie wychodzi nigdzie rdza, bo auto jest z Hiszpanii a tam nie ma teoretycznie zim. Tu mi akurat wierzę. Ogólnie szukając E34 interesuje mnie właśnie ten kolor. Klima uważam, że jak na E34 jest wypasem. Ogólnie nie wydaje mi się, żeby wersja była jakoś biedna bo większość e34 właśnie wychodziło w biedzie, a ze względu na to że jest coraz bardziej poszukiwane i jest ich mało to nie liczę na jakiekolwiek wyposażenie tylko na jak najlepszy w miarę możliwości stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za 10-12 tys zł możesz kupić e34 w lepszym stanie niż ta. Zwróć uwagę tylko na wszystkie listwy te drzwiowe i te chromowane, żadna nie jest prosta, zobacz że uszczelki górne zderzaków sa polakierowane kolorem razem ze zderzakami pewnie na aucie to było robione, guma za przepływomierzem owinięta izolacją, brak spinek w podszybiu i innych miejscach, przednie fotele obszyte ponownie niefabrycznym welurem do tego łata na fotelu kierowcy, pierwsze szerokie nerki w R6 to 05/1994 ta jest kwiecień. Jest z poczatku kwietnia bo ta kierownica w maju 1994r już nie była pakowana do żadnego BMW. Jest tego więcej ale cena jest jaka jest i nie ma co się dalej nad tym autem znęcać, poszukaj innej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10-12 tys zł możesz kupić e34 w lepszym stanie niż ta. Zwróć uwagę tylko na wszystkie listwy te drzwiowe i te chromowane, żadna nie jest prosta, zobacz że uszczelki górne zderzaków sa polakierowane kolorem razem ze zderzakami pewnie na aucie to było robione, guma za przepływomierzem owinięta izolacją, brak spinek w podszybiu i innych miejscach, przednie fotele obszyte ponownie niefabrycznym welurem do tego łata na fotelu kierowcy, pierwsze szerokie nerki w R6 to 05/1994 ta jest kwiecień. Jest z poczatku kwietnia bo ta kierownica w maju 1994r już nie była pakowana do żadnego BMW. Jest tego więcej ale cena jest jaka jest i nie ma co się dalej nad tym autem znęcać, poszukaj innej.

 

Bardzo Ci dziękuję kolego za rzeczową opinie. Jak widać handlarze dalej kombinują jak mogą...

Myślicie, że w Polsce w tej cenie można znaleźć więcej takich ulepów?

Co do E34 to za 11-12 tys mam możliwość przywieźć sobie osobiście z Niemiec z takim silnikiem i możliwe że od prywatnego właściciela, jednak za ten model i rocznik to już za dużo pieniędzy ze względu na opłacalność.

Czy w cenie tego bordowego E34 z ogłoszenia powinienem znaleźć bez większego problemu przedliftowe BMW E46 z tym silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest Ci wszystko jedno czy będzie to e46 czy e34 to obsolutnie nie oglądaj się za tym drugim chyba, że stan wizualny jest Tobie obojętny.Takiego silnika nie znajdziesz w e46. Będzie podobny, ale nie taki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest Ci wszystko jedno czy będzie to e46 czy e34 to obsolutnie nie oglądaj się za tym drugim

Oczywiście, że nie jest mi wszystko jedno bo to zupełnie inne auta. Jednak ze względu na cene e34 i koszty które trzeba i tak włożyć na start w tak stary samochód, zupełnie się to nie kalkuluje bo są jakieś rozsądne granice, no chyba że w takiej cenie dostane 2.5 192km to wtedy tak.

Znalazłem takie E46 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6CTf41.html? VIN WBAAM51000EZ42537 Ciekawy jestem wyposażenia czy jest oryginalne i przeszłości auta.

Fajny silnik, może cena jest ze względu na 1-szy rok produkcji samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znalazłem takie E46 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6CTf41.html ?

VIN WBAAM51000EZ42537

Ciekawy jestem wyposażenia czy jest oryginalne i przeszłości auta.

Fajny silnik, może cena jest ze względu na 1-szy rok produkcji samochodu?


:cry2:

Dobre... :|

Cholera - następny poszukiwacz pereł... :oops:


Podpuszczasz nas czy serio mówisz :?:

Przecież nawet sprzedający nie zaznaczył opcji "bezwypadkowy" na ogłoszeniu 0T0M0T0, a więc tym samym deklaruje powypadkową przeszłość. :|

Chociaż zapewne nawet jako laik widzisz na zdjęciach słabe pasowanie nadwozia... :oops:

PS.

Nie rób bałaganu. :nienie:

Jedno auto, jeden temat.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale masz rozrzut. E46 czy E34 ? :mrgreen:

Zresztą, oba straszne...

 

BTW.

Ostatnio odwoziłem jednego takiego, co mi powiedział tak:

"Be-eMa to Be-eMa...

Ku®fa... mom dyche, to bym se też Be-eMe kupił...

A jak bym sie wmiescił w dziewinciu, to bym jej zaraz jeszcze ful serwis machnoł."


I teraz pytanie retoryczne:

Jak żyć Panie? Jak żyć...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

320si pięknie podsumował

Za dychę to można wymienić amory ze sprężynami i kupić dobre opony, a nie zabierać się za renowację auta.

8k za auto to za darmo - trzeba mieć 3x tyle dodatkowo, aby doprowadzić do jakiegoś stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykry jest ten fakt, bo wychodzi na to że 50% BMW w ogłoszeniach w Polsce to zwyczajne padła :(

Miałem niecałe 3 lata temu E46 przez 2,5 roku, zrobiłem nią przed ten czas niewiele ponad 13 tys.km. pamiętam jak po kieszeni kroiło nieźle. W sumie włożyłem w nią jakies 4 tysiące, co uważam za wersje 318 M43 dosyć sporym wydatkiem, do tego nie doprowadziłem auta dalej do stanu używalności.

Chyba szkoda szukać gruzów jednak, rozglądnę się za czymś innym bo nie chce się znowu denerwować posiadaniem BMW, a taki scenariusz biorąc pod uwagę powyższe ogłoszenia raczej by się szykował.

Beema to Beema... ja pamiętam jak za wymiane pompy wody i dwóch pasków od alternatora zostawiłem za wszystko z robocizną 500zł.

Temat jest do zamknięcia, Dziękuję Wszystkim którzy się udzielili w nim i podzielili swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz rozrzut. E46 czy E34 ? :mrgreen:

Zresztą, oba straszne...

 

BTW.

Ostatnio odwoziłem jednego takiego, co mi powiedział tak:

"Be-eMa to Be-eMa...

Ku®fa... mom dyche, to bym se też Be-eMe kupił...

A jak bym sie wmiescił w dziewinciu, to bym jej zaraz jeszcze ful serwis machnoł."


I teraz pytanie retoryczne:

Jak żyć Panie? Jak żyć...

 

Jesteś kierowcą Ubera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jesteś kierowcą Ubera?

:cry2: Spadłem z krzesła...


Ale odpowiem - no prawie UBERA :mrgreen:

Było trochę inaczej - gość mi wylewał posadzkę...

Jak zauważyłem, że od picia jakoby "soku" się mocno rozweselił, postanowiłem go odwieźć do domu swoim autem.

Choć jego plany chyba były inne, bo bardzo martwił się jak rano wróci po swojego VW Golfa ...

Generacji III...

Także nadal mamy w społeczeństwie ludzi wiernie kultywujących tradycję...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.