Skocz do zawartości

BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Zamontowalem te zegary co Ty.


Recenzja:


Montujcie! W nocy wyglądają lepiej od OEM. Fajnie podświetlone.

W dzień troszkę świecą, ale nie ma tragedii.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było jakoś czasu wcześniej się tym zająć, ale wczoraj czwórka została w pełni dostosowana do Europy.

Zostały dołożone światła tył przeciwmgielne, bo tylko tego brakowało.

Tak informacyjnie co ciekawe BMW w serii 4 zaoszczędziło na kabelkach i trzeba było pociągnąć cała wiązkę do bagażnika.

Wszystko zrobione jak fabryka na montażu. Dzięki Przemek Prmax :cool2:

Jak będę miał zdjęcia to wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to wystarczy kodowanie i wymiana przedniego panelu z lewej strony i tyle, żarówki są już domyslnie :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Jak pisałem wcześniej w f36 USA lift brak fabrycznego doprowadzenia wiązki do klapy.

Trzeba było doprowadzić wiązkę i dokodować światła.

Panel wymieniłem już na samym początku posiadania auta przy kodowaniu na Europę i wtedy właśnie wyszło, że fabrycznie nie została zamontowana wiązka do światła przeciwmgielnego tył.

Tak jak piszesz wystarczyło zrobić , ale w seri e...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w serii E, tak jak pisal @matekBMW w F36, ale nie LCI rowniez wystarczyło zmienić panel badz go zmodyfikowac plus kodowanie.

Tak czy tak w LCI nie da się tego zrobić samą wymianą panela i kodowaniem.

Tak dla potomnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja się w ogóle nie najeździłem i trochę szkoda. Autem w większości jeździła moja Żona, ale narzekała trochę na wsiadanie i wkładanie syna do fotelika, oraz na brak miejsca. Wygląd i frajda z jazdy wynagradzały do tej pory narzekania.

Jakiś czas temu przyszedł czas zakupu domu, więc chciałem odzyskać trochę pieniążków na wykończenie i kupić trochę tańsze auto.

Tak wpadła nowa Mazda 6 2020 rok :wink:

Miałem już poprzednia generację Mazdy 6.

Żona była zadowolona, a to auto w zasadzie dla niej, więc wpadła nowa 6.

Do BMW na 100% znów wrócę, ale muszę się ogarnąć najpierw z domem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja się w ogóle nie najeździłem i trochę szkoda. Autem w większości jeździła moja Żona, ale narzekała trochę na wsiadanie i wkładanie syna do fotelika, oraz na brak miejsca. Wygląd i frajda z jazdy wynagradzały do tej pory narzekania.

Jakiś czas temu przyszedł czas zakupu domu, więc chciałem odzyskać trochę pieniążków na wykończenie i kupić trochę tańsze auto.

Tak wpadła nowa Mazda 6 2020 rok :wink:

Miałem już poprzednia generację Mazdy 6.

Żona była zadowolona, a to auto w zasadzie dla niej, więc wpadła nowa 6.

Do BMW na 100% znów wrócę, ale muszę się ogarnąć najpierw z domem :wink:

 

Szkoda trochę bo konfig miałeś fajny, niech słuzy nowemu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda, ale taka kolej rzeczy.

To był chyba jedyny samochód do tej pory , który było mi szkoda sprzedać, a że trafił się kupiec to poszła.

Nowemu właścicielowi sprawi na 100% dużo zadowolenia i długiej bezawaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przykro mi ale nie rozumiem jak można zamienić BMW na plastikowego zardzewialca. Obecne Mazdy wyglądają ładnie ale sposob wykonania tego auta jest tragiczny nawet blacha jest papierowa. Wyciszenie nie istnieje jest to najczęściej wyciszane auto w zakładach tym się zajmujących. Dodatkowo jak widziałem 3-4 letnie auta na podnośniku z wszechobecną rdzą na zawieszeniu i częściowo podłodze to całkowicie skreśliło w moich oczach ten wynalazek. Wg mnie to auta dla ludzi niemających pojęcia o motoryzacji. Poza wyglądem nic w sobie nie ma ani w aspektach technicznych ani w jakości nie mówiąc o prowadzeniu. Mimo wszystko niech się sprawuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, To auto dla Żony, nie dla mnie i jej się ma podobać i dobrze jeździć i faktycznie tak jest. :wink:

O gustach się nie dyskutuje.

Ja osobiście mam auto służbowe i kupić następne BMW dwa razy droższe od Mazda w mojej sytuacji jest bez sensu.

Co do tego co piszesz, zabezpieczenie antykorozyjne w Mazdach od zawsze nie było najlepsze :wink:

Jakość wykończenia w środku nie zgodzę się!

Skóra wentylowana Napa i spasowanie jest naprawdę dobre. W porównaniu z serią 4 i plastikami trzeszczacymi na kierownicy jest naprawdę dobrze.

Jeżeli chodzi o silniki to Mazda od zawsze ma dopracowane silniki benzynowe. Tym razem zagości u mnie 2.5 T.

O właściwościach jezdnych nie mówię i nie porównuje, bo wiadomo, że BMW !

Pewnie jeśli chodzi o wybór i gdybym autem jeździć miał tylko ja , to wybór mógłby być inny, lub nawet może bym nie zmieniał.

Jest co jest, a czas pokaże. Zawsze można sprzedać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
może i te silniki są dopracowane nie wypowiem się nie miałem ale nudne te auta są jak flaki z olejem w sensie jazdy, jeździłem modelem 6 2,5 wolnossąca benzyna bodajże no i kolega mi mówi że to ma prawie 200km a ja mu cały czas gaz, silnik wyje i nie czuję żadnego fanu z jazdy, teraz chyba będzie jakiś silnik z turbo może on uratuje sytuację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam to racja, też miałem Mazdę z wolnossącym 2,5 i to nie jechało. Teraz będzie z Turbo, więc ciekawi mnie jak to będzie tym razem.

W porównaniu do BMW to przepaść pewnie, ale jak pisałem to dla Żony i sama sobie wybrała :wink:

Dam Ci się przyjechac tym z turbo i wtedy zobaczysz. :wink: :mrgreen:


Zaciągnięte z internetow jak by to nie brzmiało.:)

Cechy SKYACTIV-G 2.5T Wysoki stopień kompresji Inżynierowie Mazdy osiągnęli stopień sprężania 10,5: 1, jeden z najwyższych wśród wszystkich silników turbodoładowanych o średnicy otworu 89 mm, które mogą pracować na zwykłej benzynie. * 4 Dynamic Pressure Turbo SKYACTIV-G 2.5T to pierwszy na świecie silnik z turbodoładowaniem z możliwością zmiany stopnia pulsacji spalin w zależności od prędkości obrotowej silnika. Przy niskich obrotach (poniżej 1620 obr / min) objętość otworów wydechowych jest zmniejszana poprzez zamknięcie szeregu zaworów umieszczonych tuż przed turbiną napędzającą turbosprężarkę. Zmniejsza to interferencję między impulsami spalin i maksymalizuje energię każdego impulsu, aby uzyskać dużą siłę napędową turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vehyr Jestem tego samego zdania, są rzeczy ważne i ważniejsze w danym momencie życia.

I szczerze stylizacja nowych BMW jak chociażby nowa seria 4 nie idzie w dobrym kierunku, więc nie wiem czy mój wybór w przyszłości będzie taki oczywisty. Chyba , że mi się opatrzą i spodobają. Jak seria 4 f36 podobała mi się od początku i podoba cały czas, to nowa seria 4 hmmm... Może potrzebuję czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel nie chciał , wiec mam na sprzedaż ori felgi szyling 400. Oddam w dobre cenie, bo mi nie potrzebne.

Stan prawie jak nowe, po 15 tys. Km.

Może ktoś chętny?

Jakieś propozycje cenowe?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.