Skocz do zawartości

przemarzanie drzwi


rav3nlord

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś problem z zamknięciem drzwi ? Samochód 2 razy został na noc na niewielkim mrozie i musiałem go z 15 minut ogrzewać aby zamknąc drzwi.

Zamarza jakieś g... w drzwiach i drzwi odbijają. WD-40 nie pomaga.

Byłem na serwisie - ponoć jakieś cięgno do wymiany z całym peszelm - tej części na chwilę obecną nie ma natomiast nawet w magazynie w Monachium.

Auto półroczne i nie można nim jeździć. Dramat qwa...dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ten problem w tamtym roku ale bardziej złożony bo mam domykanie elektryczne i do tego stopnia że często jechałem trzymając drzwi aby nie wypaść bo klamka nie odskoczyła i drzwibyły otwarte:) Oczywiście jak auto odtajało to wszystko wracało do normy. Zazwyczaj po przejechaniu 1 km.

Problem rozwiązałem po nasmarowaniu uszczelek gliyceryną. Kupić to można w każdym markecie budowlanym na stanowisku samochodowym.

Pozdrawiam aris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem w tamtym roku ale bardziej złożony bo mam domykanie elektryczne i do tego stopnia że często jechałem trzymając drzwi aby nie wypaść bo klamka nie odskoczyła i drzwibyły otwarte:) Oczywiście jak auto odtajało to wszystko wracało do normy. Zazwyczaj po przejechaniu 1 km.

Problem rozwiązałem po nasmarowaniu uszczelek gliyceryną. Kupić to można w każdym markecie budowlanym na stanowisku samochodowym.

 

Szok jaki badziew potrafią wypuścić ...aż się wierzyć nie chce

Mnie to nigdy nie spotkało ale gdyby i miałbym tak jechać z małymi dziećmi to szlag by mnie trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To tylko samochód. Przy skrajnych temperaturach elektronika ma prawo szwankować a czym jej więcej tym więcej problemów. W Tesli wydajność baterii przy wysokich mrozach spada o ponad 50% a nikt o tym nie mówi.
Pozdrawiam aris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To tylko samochód. Przy skrajnych temperaturach elektronika ma prawo szwankować a czym jej więcej tym więcej problemów. W Tesli wydajność baterii przy wysokich mrozach spada o ponad 50% a nikt o tym nie mówi.

 

Ależ tu nie ma słowa o elektronice - koledzy piszą o fizycznej dolegliwości tak a nie inaczej zaprojektowanego zwykłego zamykania drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.