Skocz do zawartości

bmw-routes - czy będzie działać


Yarwa

Rekomendowane odpowiedzi

Strona do planowania tras bmw-routes.com nie działa. Po wpisaniu w google pojawia się tylko komunikat, że będzie działać do końca roku, a później już nie.

Czy ktoś ma jakieś informacje, czy będzie to zastąpione nowa strona jakąś inną ? Dlaczego oni to zamykają - przecież bardzo przydatne narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak ja.

O wiele wygodniej sobie zaplanować trase z punktami pośrednimi pijąc kawkę przed kompem, niz wklepywac to w aucie i przeglądać trase na o wile mniejszym ekranie.

 

Heu,


Robię to przez connected drive a dokładniej przez apkę w telefonie w domu i przesyłam do samochodu.

W samochodzie otwierasz wiadomość i przerzuca cię do navi.


Proste i super sprawa.


Ps,musi być GPS w samochodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to samo.

przez apke nie masz punktow posrednich i jest to na jeszcze mniejszych ekranie niz w aucie. Ja nie widze zadnych zalet przez apke. Punktow posrednich nie wprowadze, szybciej adresu nie wklepie niz w aucie i jeszcze jak chce przejrzec cala trase to na mikro wyswietlaczu. Wole juz w aucie wklepac adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jest jeszcze jedna zaleta w planowaniu przez komputer.

Niektórych adresów w BMW nie ma albo podaje je nieprawidłowo. Albo dojazd nieprawidłowo.

Na komputerze można było znaleźć sobie punkt w widoku z satelity i ustawić punkt docelowy dokładnie tam, gdzie chcemy, nawet jeśli taki adres nie istnieje w nawi BMW.

Np. pod bramę wjazdową obiektu, który jest duży i jak się poda adres, to prowadzi od zupełnie innej strony, niż jest brama wjazdowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.