Skocz do zawartości

Zamiennik Icom


mati0507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Mam problem z ISTA oraz zwykłym kablem K-can. Auto z programem łączy się prawidłowo, jest możliwość odczytu błędów itd. Nie mam możliwości zresetować błędu EWS tempering w BMW E92 2008r.


Oczywiście przez podłączenie poprzez interfejs Icom komunikację udaje się przywrócić.


Moje pytanie, niestety nie znalazłem informacji w internecie i polskim i zagranicznym. Czy jest jakiś zamiennik icom, np. delphi albo jakiś interfejs multidiag przy pomocy którego była by możliwość skasowania tego błędu i przywrócenia komunikacji DDE-CAS?


Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz jakąś nowszą iste .Np ista 4.14 ma duze spolszczenie ale nie współpracuje z dcan bo ten kabel nie monitoruje napięcia na zaciskach jak icom a to jest wymagane przy kasowaniu bledow. Mozesz przejsc na iste 3.55 i wtedy masz pelną funkcjonalność .

Zamienniki icom są , to tzw vxdiag ale kosztują prawie tyle samo wiec nie widze sensu kupowania.

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz jakąś nowszą iste .Np ista 4.14 ma duze spolszczenie ale nie współpracuje z dcan bo ten kabel nie monitoruje napięcia na zaciskach jak icom a to jest wymagane przy kasowaniu bledow. Mozesz przejsc na iste 3.55 i wtedy masz pelną funkcjonalność .

Zamienniki icom są , to tzw vxdiag ale kosztują prawie tyle samo wiec nie widze sensu kupowania.

 

Iste mam pobraną z ibmw. Tam jest wersja ISTA-D Rheingold 4.01. Rozwścieczycie nie mam napięcia na zaciskach KL15 i KL30. W takim razie próbuję na wersji 3.55. Dzięki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ista + 4.01 dochodzą do momentu w którym prosi o włączenie zapłonu (zacisk 15) po kliknięciu dalej wyskakuje taki komunikat:


69d7b76b13c0a3d3med.png


Czy może być jeszcze jakiś inny powód dlaczego nie mogę przeprowadzić procedury synchronizacji CAS i DDE?


Da się to zrobić na komputerze mechanika przez ICOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.