Skocz do zawartości

Jaki sub do compacta będzie się nadawał ? 2 modele ?


albizkit

Rekomendowane odpowiedzi

czytaj ze zrozumieniem bo cos ci nie wychodzi. Nie wiem czemu znowu piszesz o przodzie. Ja mialem na mysli samego suba!!

 

A sub gra calym pasmem? Bo chyba inaczej sie nie da by cos slyszec poza basem :lol:

 

o co ci chodzi?? Jesli lubisz sobie spamowac to nie to forum!! Czy ja cos mowilem o twoim aucie?? Nie rozumie takiego podejscia do sprawy!?

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi?? Jesli lubisz sobie spamowac to nie to forum!! Czy ja cos mowilem o twoim aucie?? Nie rozumie takiego podejscia do sprawy!?

 

Nic nie wiesz o moim aucie, wiec nie mozesz nic na jego temat powiedziec. Nie sadze zreszta, by bylo to cos madrego. Ktos - grzecznie - zwrocil Ci uwage, ze dwa Hertze w zestawie z pozostalymi glosnikami to nieporozumienie. A Ty dalej swoje. BTW - pisze sie nie rozumiem, a nie nie rozumie.

 

By bylo na temat - tez mysle, ze skoro juz musimy wybierac sposrod tej dwojki to lepszy bedzie JBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak mowi wit007, grzecznie zwrociłem uwaga, tak jak i koledze ktory wczoraj do mnie przyjechał i miał podobny zestaw do Twojego.

Kazałem mu sprzedac to wszystko i zaczynamy od przodu, czyli panele, głuszenie itd, ja nic mu nie wmawiałem o tylko posłuchał mojego audo (samego przodu) i powiedział ze na hu. mi ten moj bas....

 

Wiec nie masz sie o co obrazac jesli ktos Ci zwraca uwage.

Chodzi mi o to ze jesli w kazdym watku zabierasz głos i tak doradzasz to dlaczego sam sobie nie doradzisz.

Twoje audio nie jest w zadnym momencie "dobre" moze nioe słyszałes dobrze zrobionej coupe.

 

Patrzac na zestaw audio w Twoim aucie nigdy bym Cie nie prosił o rade.

 

 

 

Wracajac do tematu to JBL ma obudowe band-pas i powinno byc tam wiecej basu gdyz w takiej obudowie efektywnosc wzrasta, ale nie wiadomo jak dokładnie zachowa sie w tym bagazniku wiec jesli mozesz to upewnij sie czy ten JBL gra lepiej.

 

 

Tak na marginesie to u mojego kumpla sub grał prawie całym pasmem (ile mogł) i on myslał ze tak ma byc bo w aucoe głosniej :mad2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wy mowicie to myslicie ze ja tego nie wiem?? Ja poprosu nie chce sprzedac mojego suba bo kiedys znowu bede musial robic nowy a na to trzeba troszke czasu. Popsrostu nie mam czasu zeby tego sprzedac i jezdzic po komisach czy gdzies tam. Mnie nikt nie musi uczyc bo sam duzo wiem. To ze o tym wiem a tak nie robie nie swiadczy ze mam inne zdanie na ten temat. W moim przypadku brak kasy i czasu.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.