Skocz do zawartości

Office 365 w g30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć, czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Czy to działa w Polsce? Mam wrażenie, że w sklepie powinna być aplikacja do tego, ale może się mylę.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Samochodem sie jedzie a nie uzupełnia okienka w arkuszu.

 

Daj spokój, przecież można sprawdzić dokumenty na postoju przed spotkaniem z klientem, dla mnie super rozwiązanie.

Ktoś ma to odblokowane?

2018- BMW 5 G30
Opublikowano
  • Autor
Samochodem sie jedzie a nie uzupełnia okienka w arkuszu.

Fajnie, że odpowiadasz, ale nie masz za bardzo pojęcia o czym piszesz. Ta usługa, to między innymi poczta e-mail czy kalendarz. Tak bardziej na temat, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie mamy.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Samochodem sie jedzie a nie uzupełnia okienka w arkuszu.

Fajnie, że odpowiadasz, ale nie masz za bardzo pojęcia o czym piszesz. Ta usługa, to między innymi poczta e-mail czy kalendarz. Tak bardziej na temat, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie mamy.

A co za różnica, co czytasz?

Debili smyrających w telefonach mrowie.

To gorsze od gadania ze słuchawką przy uchu.

Trochę refleksji nad zachowaniami, którymi można zrobić komuś krzywdę.

:nienie:

Opublikowano
  • Autor
Dzięki tej funkcji nie używasz telefonu, tylko wyświetlasz informacje na ekranie samochodu.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki tej funkcji nie używasz telefonu, tylko wyświetlasz informacje na ekranie samochodu.

No i odwracasz wzrok od drogi a to kilka-kilkanaście sekund.

:roll:

Opublikowano
Przecież możesz sobie tego używać spokojnie na postoju to raz, dwa to ciągle odrywamy wzrok od drogi, gdyby było inaczej, ilość wypadków by spadła.
2018- BMW 5 G30
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie jest dostepne w Polsce niestety :(

i to nie jest głównie do excela, tylko bardziej do kalendarza i outlooka - można sobie parować np spotkania, wyświetlać przypomnienia, zaciągać adresy na spotkania do nawigacji czy dowiedzieć się o ważnym mailu. Prezentacje czy excela można sobie zerknąć na postoju - i tak lepiej na ekranie niż w telefonie.


ja mam wszystko w tym ekosystemie akurat i gdybym miał z tym sparowany samochód, byłoby to super rozwiązanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.