Skocz do zawartości

G30 po 100tys.km czego się można spodziewać ?


pawel2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu BMW 520 D xdrive G30 z salonu wraz z gwarancja Premium Selekcion i zastanawiam się czy warto takie auto kupić?

Pytanie do wszystkich użytkowników 520 D G30 czy 100 tys.Km to dużo dla BMW i czy jest sens pchać się w zakup tego modelu ?

Pozdrawiam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że wszystkie opinie które tu usłyszysz to będą mało obiektywne, tak samo jak ta moja wypowiedź.

Po 1. zawsze to zależy od danego egzemplarza,

po 2. podejrzewam, że bardzo mało na rynku jest G30 z przebiegiem ponad 100 tys. żeby można było złapać jakąś statystykę jak wygląda awaryjność - to jest po prostu młody model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, te pytanie można zadać ale na jakimś niemieckim forum. Jak obserwuję portale z ogłoszeniami, to pokazują się g30 sprowadzone z zagranicy z przebiegami 100+kkm, wszystko jest zależne od użytkownika. Interwały 30tys km nie wróżą nic dobrego. Co innego tacy właściciele, jak niektórzy na tym forum(w tym i ja) wymieniają olej co 12-15tys km.

Mimo to moja g30 przy przebiegu 23tys km pojechała na lawecie do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W mojej rodzinie byly 3 bmw kupione nowe z salonu, wszystkie mialy wymieniane olej co 30 tys I do 150k zadnej awarii sionikowej zadna. Jedynie co to jakies akcje serwisowe typu wymiana egr, chlodnicy, a tak to zadnej awarii. Oczywiscie mozna miec pecha I tak jak no twoje auta sie zepsulo ale nie wiem od czego to zalezy. Technologie w autach tez nie sa nowe bo silniki, skrzynie oraz 90% kompomemtow jest wspoldzielona z innymi modelami bmw. Oczywiscie jak to w premium jak juz cos sie zepsuje to zapewne tanio nie bedzie. Najgorsze w takim premium selection jest to ze nie wiadomo kto I jak tym autem jezdzil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.