Skocz do zawartości

Jakie auto najlepiej kupić?


loudm6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ten dział. Przenieś go lepiej. O tym było już sporo więc :search: .

I jeszcze cos jesli chodzi o inne marki to które są wmiare dobre?

Tylko te na trzy litery :twisted2:

 

Jak 2.0 L to wziąłbym e-36, w e-34 też pojedzie, ale...

Zaraz i tak ktoś napisze że po co 2.0L jak można lepiej 2,5 -> 2,8 -> a na końcu M3 (bo patrząc na spalania to każdy z nich spala nie wiele więcej od poprzedniego). Poczytaj trochę forum i powinieneś wywnioskować

Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup e36 coupe 320. - piękne auto!!! najlepiej srebrne! 320 pali tyle samo co 323 i 328 - bankowo!, ale m3 pali już zdecydowanie więcej ale nie wiem ile dokładnie.

- Jednak lepsze zadbane 320 niż dorżnięte 323 lub 328. Jeśli nie kupisz pochopnie i trafisz zadbany egzemplarz to zakochasz się w tej marce na 100%. Kup w niemczech bo w pl oprócz paru wyjątków wszystkie są z cofniętymi licznikami...

kocham moją bejke!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycje dwóch ostanich przedmówców bardzo przypadłyby mnie do gustu!

jeśli 320 na codzień i tanio to e36 (przy okazji: chyba najwięcej egzemplarzy e36 posiadających klimę to 320 coupe, czy też macie takie wrażenie??). e30 to staje się coraz starszy i bardziej klasyczny (zresztą dla mnie to nie wada :D ), e34 też fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tylko auto na trzy litery ŻUK daje rade ponad wszystko. :twisted2: A tak na powaznie w BMW zabawa zaczyna sie dopiero od 6 cylindrow nic nie zastapi tego dzwieku :mrgreen:

 

Dokładnie - mam takie same zdanie :cool2:

 

Ale ............. jest wielu użytkowników nie r6 i też są zadowoleni.Jeden lubi rybki drugi lubi c.... :twisted2:

BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.