Skocz do zawartości

Bmw e92 3.0d wymiana maglownicy problemy ze wspomaganiem


oskos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do was pytanie mianowicie mam problemy ze elektrycznym wspomaganiem . Co jakiś czas odpalam auto i nie mam wspomagania i muszę gasić i odpalać pare razy żeby przy którymś razie się włączyło . Do tego podczas jazdy wspomaganie jakos dziwnie pracuje czasami jak zjeżdżam z ronda czy skręcam i puszczam kierownice żeby odbiła to nie robi tego płynnie tylko tak skacze po kawałku . Czasami mam tez wrażenie ze wspomaganie słabnie podczas jazdy a 2 razy miałem już tak ze podczas jazdy się poprostu wyłączyło i wyskoczył błąd . Dałem auto do mechanika i oprócz luzu i nadającej się do wymiany lewej końcówki drążka mówi ze do wymiany jest maglownica. Całkiem możliwe ze to prawda ale zastanawia mnie fakt ze nie raz odpalam to auto i nie ma wspomagania itp czy to nie jest kwestia jakieś elektroniki jakiegos silniczka strerownika czy czegos . Mechanik mówi ze tak wszystko jest ze sobą połączone zespolone i jak już wyśmiania się cała maglownice , a meczy mnie fakt czy może wystarczyłoby wymienić jakiś moduł sterowania wspomaganiem czy coś . Co sądzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zamiar podjechać do innego i sprawdzić to, druga kwestia właśnie tak jak mówisz lepiej zregenerować obecny magiel czy szukać dobrej używki ?

 

Nie ma czegoś takiego jak "dobra używka" w tym przypadku. Tylko regeneracja lub nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy to maglownica czy ten sterownik czy tam moduł sterujący elektrycznym wspomaganiem .. mechanik mówi ze może być to albo to ale bardziej obstawia magiel . Zobaczę co powie inny mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy to maglownica czy ten sterownik czy tam moduł sterujący elektrycznym wspomaganiem .. mechanik mówi ze może być to albo to ale bardziej obstawia magiel . Zobaczę co powie inny mechanik

 

:duh:


"mechanik mówi, że może być to albo to ale bardziej obstawia tamto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.