Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie


Auto z USA, link do archiwum aukcji: https://poctra.com/2009-BMW-335-I/id-AscRPdCSVhYbuMNF/LONG-ISLAND-NY


Jak widać w przeciwieństwie do większości nie było bite, natomiast Primary Damage: UNDERCARRIAGE. Co może oznaczać w zasadzie cokolwiek, zarówno uszkodzenie elementów zawieszenia, wydechu, zbiornika paliwa jak i samej podłogi, podłużnic itp. Na zdjęciach z aukcji koła wydają się przynajmniej stać prosto, więc nie wiem co o tym sądzić.


Obecny właściciel nic na ten temat nie wie, nie był świadom takich wpisów, kupił auto już w PL takie jak teraz jest.

Dostrzegłem jeszcze zmienione zegary/tarcze - ale przebieg by się zgadzał z tym z USA, więc mnie to nie boli.


Największe pytanie: co i jak z tym uszkodzeniem podwozia, w jaki sposób to sprawdzić? Czy jest szansa zdobyć więcej danych z USA? Mam niestety do sprzedającego sporo km, za dużo żeby jechać nie będąc pewnym auta, a szkoda bo podoba mi się kolorystyka, wersja, wyposażenie itp. a cena też odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Moim zdaniem jedyny sposób aby to sprawdzić porządnie to podnieść auto, zdjąć wszystkie osłony i dokładnie przejrzeć podwozie a jeśli nie chcesz jechać to zleć to komuś zdalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szansa na znalezienie innych zdjęć niż te z aukcji jest niewielka, chyba że znajdziesz tego kto sprowadzał albo obecny właściciel ma dokumentację naprawy. Felgi wyglądają na te same.


Chętnie zobaczyłbym zdjęcie spod maski z Polski bo widać że już w USA było skrzywdzone poprzez usunięcie półki z filtrem kabinowym i zamontowanie jakiegoś tuningowego badziewia.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na znalezienie innych zdjęć niż te z aukcji jest niewielka, chyba że znajdziesz tego kto sprowadzał albo obecny właściciel ma dokumentację naprawy. Felgi wyglądają na te same.


Chętnie zobaczyłbym zdjęcie spod maski z Polski bo widać że już w USA było skrzywdzone poprzez usunięcie półki z filtrem kabinowym i zamontowanie jakiegoś tuningowego badziewia.

 

https://burgertuning.com/collections/3-series-e90-e91-e92-e93-m3/products/bms-cowl-filters

Nie nazywałbym od razu każdego tuningu badziewiem, dla jednych minus dla innych plus. Auto ma też zmienione chyba downpipe, chargepipe i intercooler, zapewne jeździło w stanach z JB4 - i zapewne po zakupie zrobiłbym z nim to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak można powiedzieć jak się nie wie w jaki sposób jest zbudowany wlot powietrza do klimy w serii E90. Zainstalowanie takich nakładek na wlot powoduje że na nagrzewnicę, obok ECU, na pompę ABS i pod deskę może się lać woda. Zastosowanie tylko dla aut na pustyni.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.