Skocz do zawartości

F11 525d zawieszenie opcje obnizenia


evo 11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nabylem taki piekny woz. Niestety jest odrobine za bardzo komfortowy, jest wyposazony w zawieszenie z regulowana twardoscia ale jest dla mnie za wysoki.

Jakie sa mozliwosci lekkiego obnizenia auta, np 20mm ? czy te auta maja pneumatyke z tylu?


dzieki K

Edytowane przez evo 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 9.09.2023 o 18:47, wojtasniuniek napisał(a):

gdzie to się obniża? Mam iste i znalazłem kalibrację wysokości itd. w funkcji serwsowej czy jakoś tak. 

Właśnie tam. Na YT masz filmiki jak wygląda procedura, chociaż program z opisami i prowadzi krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 07:36, luk_byd napisał(a):

Właśnie tam. Na YT masz filmiki jak wygląda procedura, chociaż program z opisami i prowadzi krok po kroku

wpisuje w yt i nigdzie nie mogę tego znaleźć, robie procedurę i mam wrażenie że zawieszenie w ogóle się nie obniża jak wpisuję daną wartość w kalibracji... 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, luk_byd napisał(a):

Jak wpisujesz dana wysokosc, ktora jest prawdziwa - to sie nic nie dzieje.

 

Jesli ma sie podniesc do gory musisz odjac 

Jak ma sie obnizyc to musisz dodac.

 

 

oooo! super no widzisz, pierwszy raz to robię, dziękuję za radę! bardzo mi pomogłeś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, luk_byd napisał(a):

Jak wpisujesz dana wysokosc, ktora jest prawdziwa - to sie nic nie dzieje.

 

Jesli ma sie podniesc do gory musisz odjac 

Jak ma sie obnizyc to musisz dodac.

 

 

wpisałem 30mm więcej, póki co nic się nie zmieniło, zobaczę potem, pisało że samochód ma byc w stanie spoczynku, jeśli to nic nie da to ja już nie wiem co z tym gównem zrobic, robie krok po kroku tak jak jest napisane. czujniki też działają bo odczytują jakąś tam wartosc zbiżoną do rzeczywistej... wkurwie się to wyp.... te poduszki i wstawię normalne sprężyny haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
16 godzin temu, wojtasniuniek napisał(a):

wpisałem 30mm więcej, póki co nic się nie zmieniło, zobaczę potem, pisało że samochód ma byc w stanie spoczynku, jeśli to nic nie da to ja już nie wiem co z tym gównem zrobic, robie krok po kroku tak jak jest napisane. czujniki też działają bo odczytują jakąś tam wartosc zbiżoną do rzeczywistej... wkurwie się to wyp.... te poduszki i wstawię normalne sprężyny haha. 

Jeśli nie masz błędów to znaczy że robisz to źle.

Program pyta najpierw o przód, potem o tył. jeśli dobrze pamiętam.

Skad jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, luk_byd napisał(a):

Jeśli nie masz błędów to znaczy że robisz to źle.

Program pyta najpierw o przód, potem o tył. jeśli dobrze pamiętam.

Skad jestes?

najpierw pyta o lewy i prawy tył a potem o lewy przód. tylko u mnie to trochę inaczej wygląda bo mam istę 4.01 a nie wiem jaka jest na filmiku. Jestem z okolic Nysy (opolskie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 08:11, wojtasniuniek napisał(a):

najpierw pyta o lewy i prawy tył a potem o lewy przód. tylko u mnie to trochę inaczej wygląda bo mam istę 4.01 a nie wiem jaka jest na filmiku. Jestem z okolic Nysy (opolskie) 

 mam takie coś, nie wiem czy to to czy nie, na yt się to inaczej widzę nazywa, ale też model bawary inny, ręce mi już opadają, nie wiem co robię źle... 

zrzut bmw f11 1.PNG

zrzut bmw f11 2.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 07:41, luk_byd napisał(a):

Jeśli nie masz błędów to znaczy że robisz to źle.

Program pyta najpierw o przód, potem o tył. jeśli dobrze pamiętam.

Skad jestes?

u góry dodałem screeny, nie wiem czy to to czy nie.. Już mi ręce opadają, nikt nie chce pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.