Skocz do zawartości

gniazdo AUX, muzyka z AUX


lalka281

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Zdejmij osłonę mieszka lewarka hamulca ręcznego, wsadź palec w tą dziurę i sprawdź czy gdzieś luzem w okolicy nie ma wtyczki takiej jak na tym zdjęciu (ta cienka, płaska, z trzema kablami):

 

http://i68.tinypic.com/10yqq89.jpg

 

Być może ktoś po prostu zdemontował gniazdo z jakiegoś powodu, a kabel jest.

 

Jak nie znajdziesz, to nie ma potrzeby demontować tunelu, żeby dołożyć kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest bluetooth i poprzedni właściciel tak pisał, to w menu radia powinieneś mieć dostępny telefon. Jak nie masz to na 95% obstawiam, że w radiu nie ma bluetooth, 5% że jest ale nie zakodowany (pytanie dlaczego). Radio z BT poznasz po nr radia lub nalepce na radiu (znaczek BT).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam problem z gniazdem AUX. Podłączyłem tel (Xperia Z2) z włączonym już odtwarzaczem przez kabel do gniazda AUX i nic mi nie wykryło. Posiadam zestaw Hi-Fi, CCC Professional. Rozumiem że w menu rozrywki powinno się pojawić AUX obok FM/AM/CD ? Gdzie może leżeć problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie wybierania źródła muzyki powinieneś móc wybrać źródło AUX. jeżeli nie ma nigdzie takiej opcji to bardzo możliwe, że coś się rozkodowało. Zdarzało się to przy zwykłycha radiach business. Ponowne zakodowanie to raczej groszowa sprawa. Popatrz dokłądnie czy masz dostępną funkcje AUX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie wybierania źródła muzyki powinieneś móc wybrać źródło AUX. jeżeli nie ma nigdzie takiej opcji to bardzo możliwe, że coś się rozkodowało. Zdarzało się to przy zwykłycha radiach business. Ponowne zakodowanie to raczej groszowa sprawa. Popatrz dokłądnie czy masz dostępną funkcje AUX.

 

Niestety nie pojawia mi się właśnie dodatkowe źródło. Może to wina kabla? Tak jak wspomniałem mam navi CCC Prof, w nich też był przypadki rozkodowania AUX'a?

 

W razie wu ktoś poleci kogoś do kodowania BMW na podkarpaciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina kabla na 100% to nie jest. Nawet jakby nie było moddułu usb, aux, BT a było by zakodowane to i tak wy się wyświetlało, żę jest. Musisz znaleźć kogoś kto ci na nowo zakoduje funkcję AUX i będzie banglać  :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam, mam problem z odtwarzaniem muzyki przez aux, zawsze wszystko pięknie działało. Zaczęło coś szwankować tydzień temu, przez podłączenie telefonu do aux na początku nie grał na wszystkich głośnikach i bardzo cicho ją odtwarzał, później po 2 dniach przestał grać. Myślałem, że jest to wina telefonu bądź kabla ale niestety sprawdziłem na innym telefonie i kablu jest to samo. Co może się dziać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, od dzisiaj jestem posiadaczem E90 318I 2007r.

Ze względu na większy wyświetlacz wnioskuje że jest to professional. Lecz chodzi tu o to, że w podłokietniku 'mam' gniazdo aux. No bo tak naprawdę jest tylko dziura i napis AUX IN.

Po wyciągnięciu kostki z napisem i jej otworzeniu moim oczom ukazuje się pustka. Jedynie jest podłączone 4 pinowe złącze z 3 kabelkami.

To zapewne te kabelki są to przewody do AUXa, którego nie ma. Czy można to czymś zastąpić, lub kupić gdzieś całą kostkę z gniazdem AUX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np na allegro. Zmieniałem u siebie AUX na USB i dzisiaj postaram się wystawić pozostałości które są w pełni sprawne. Minus że aby zmienić tę kostkę to musisz zdjąć cały tunel. Nie siłuj się z tym gniazdem bo możesz uszkodzić zaczepy i potem trzeba będzie rzeźbić jakieś mocowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.