Skocz do zawartości

Ringi do BMW E90 318i 2006 - pomoc


lalka281

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowany jestem na żaróweczki tylko mi ktoś powie bo się waham pomiędzytymi barwami 6000k a 8000k te mi sie podają najbardziej ale jak to będzie się miało do całej konstrukcja czy nie będzie znimi jakiś problemów zakłócenie i błedów

bo rozumiem ze barwa 5000k to podstawowa jest ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam serdecznie , szukałem tematu odnośnie ringów ale znalazłem np. omowienie tematu w E46. czy ktoś z was montował ringi CCFL lub SMD w lampie z samopoziomawaniem? jak to zrobić krok po kroku i na co zwracać uwagę , jak to zrobić prawidłowo. Mam zwykle lampy halogenowe bez ringów z samopoziomawaniem , bez jakoś wyglada tak sobie i chce sobie chociaż cos takiego założyć ... Mowa o BMW E90 2007 , z góry wielkie dzięki, jak gdzieś już było to opisane to proszę o pomoc w postaci linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz sobie sam to wymienić ? dla expertów to nie lada wyczyn , do tego dopasowanie ringów podłączenie itp itd , sam to robiłem parę kompletów i znam się na tym , i odradzam samemu tego robić , jeżeli nie masz doświadczenia, no chyba że rozebrałeś 5 kompletów BMW E90 złożyłeś je do kupy , sprawdziłeś szczelność .
Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca jak bumerang, nikomu się nie chce szukać. Ludziska montować kombinować, a później żałować bo lampa pójdzie w śmieci.

Najbardziej podoba mi się temat ringów, których żarówki opisywane są przynajmniej raz w tygodniu a ludziska tworzą nowe tematy, burdel się tu dzieje, śmietnik i syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum. Mam pytanie odnośnie zrobienia ringów reflektorach. Mam zwykłe reflektory bez xenonu. Pacjent: BMW e90 320i 150km, 2005 r. Trochę poczytałem podpytałem znajomych i wydaje mi się, że przy tych reflektorach jakie mam jest możliwość zrobienia tylko czegoś takiego: http://allegro.pl/ringi-led-bmw-e90-sedan-2006-2010-swiatla-drl-fv-i7035550430.html

VIN: WBAVA71070KR37911

Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witajcie. od tygodnia jestem w posiadaniu BMW E90 318i, rok 2006, silnik 2.0. Po głowie chodzi mi już mocno założenie ringów bo nie ukrywam, że bardzo mi się to podoba ale również kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, kto może mi coś takiego wykonać itp. Oczywiście nie chcę też wpaść w jakieś olbrzymie koszty ale również nie chce aby te ringi to była jakaś "chińszczyzna", wszystko w granicach rozsądku, wiadomo o co chodzi :) Bardzo prosiłbym Was o pomoc jak się za to zabrać, co moglibyście doradzić, bo jestem w tych sprawach póki co kompletnie "ciemny". Widziałem wiele razy te E90 przed liftowe z takimi mocnymi, białymi ringami ale również takie, które miały te ringi świecące na żółto, mało widoczne, nie wiem od czego to zależy. Z góry dziękuję za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.