Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co mam zrobić po 6 latach? Pozostaje mi się tylko uśmiechnąć z politowaniem nad "zaradnością" sprzedającego. Nie mam zamiaru się tym denerwować - szkoda zdrowia. Swoich praw raczej nie "dojdę".


Niemniej macie rację. To była niekompetencja sprzedającego lub oszustwo. Szkoda tylko, że zrobił to dość znany u mnie serwis specjalizujący się w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co mam zrobić po 6 latach? Pozostaje mi się tylko uśmiechnąć z politowaniem nad "zaradnością" sprzedającego. Nie mam zamiaru się tym denerwować - szkoda zdrowia. Swoich praw raczej nie "dojdę".


Niemniej macie rację. To była niekompetencja sprzedającego lub oszustwo. Szkoda tylko, że zrobił to dość znany u mnie serwis specjalizujący się w BMW.

Wystarczy napisać jaki, aby mieć to na uwadze w przyszłości i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam chciałbym odświerzyć temat. Czy do instalacji map jest potrzebny kod FSC oraz czy mapy można zainstalować w BMW f11 ?

 



Oczywiscie,kod fsc bedzie potrzebny...ale to nie problem

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa z tego postu po zainstalowaniu będzie w języku Polskim?

Mapa nawigacyjna nie ma nic wspolnego z wersją jezyka,f 10 powinna miec polski jezyk jesli jest z Europy

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz mapy NEXT. Te systemy nie są zamienne. PREMIUM wychodziły do 04/2013.

Tu masz PDF, kiedy jakie navi wychodziły w jakich autach.

https://mega.nz/#!KYh3mQxZ!EtBWFy4_X9KpLWlFY8d8OKnUDbauW7j6ZWgcUtNH5bY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,szukam informacj co do instalacji z 1 pendrive - czy tam tez musi być jakaś specjalna struktura katalogów?

narazie mam wrzucone bezpośrednio na pena:


x:\NAVD_00005C4A_255_005_243



dla potomnych --- wszystkie pliki z powyższego katalogu wywalamy na drzewo główne i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,


Najpierw mam głupie pytanie: czy dobrze rozumiem, że nie można mieć WEST i EAST zainstalowanych jednocześnie?


Po małych problemach zainstalowałem Europe EAST na Entry Nav. Widzę, że kilka pytań w tym wątku pozostało bez odpowiedzi, więc dla próbujących zainstalować mam kilka dobrych rad:


0. Upewnij się, że ściągasz dobre mapy do swojego systemu nawigacji. System nawigacji i potrzebną wersję map sprawdzisz w opcjach. Na przykład u mnie Route.

1. Używaj pendrive 32GB koniecznie sformatowanego w FAT32. Do formatowania w FAT32 może być niezbędny specjalny program, np. AOMEI Partition Assistant Standard. BMW jest dość wybredne jeśli chodzi o Pendrivy, więc jeśli jeden nie działa próbuj innego.

2. Jeśli nie masz portu w schowku, to używaj tego w podłokietniku

4. Na pendrive wgrywasz plik z pliku ZIP, ale pliki z archiwum muszą być w roocie (nie w podfolderze)

5. Jeśli brakuje pliku config.nfm, stwórz pusty plik o takiej nazwie i rozszerzeniu

6. Nie musisz czekać, aż mapy się zainstalują - instalacja odbywa się w tle. Jeden pendrive instaluje się ok. 30 min. Możesz spokojnie jezdzić autem, byle nie wyciągać pendrive z portu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kilka pytań laika w kwestii aktualizacji navi w F10 z 2011 r.

Mam teraz mapy Road Map Europe West Premium 2017-1 zaktualizowane poza ASO, w związku z czym mam wątpliwość co do kodu FSC. Czy istnieje możliwość sprawdzenia jego aktualności?

Chciałbym zaktualizować nawigację o mapy z tego tematu ale nie wiem czy w przypadku, w którym wpisany poprzednio kod był jednorazowy przy próbie aktualizacji nie pozbawię się jej zupełnie :)

Jeżeli natomiast, któryś z użytkowników może pomóc w kwestii nowego kodu proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Kupię komplet felg styling 270
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.