Skocz do zawartości

KIERUNKOWSKAZY W E36


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

WCZORAJ PRZERWAŁY MI SIE KABELKI DOCHODZACE DO KIERUNKOWSKAZU PRZEDNIEGO I ZROBILY MAŁE ZWARCIE. POŁACZYŁEM KABELKI ZPOWROTEM ALE KIERUNKOW DALEJ NIE MA. PRZELECIAŁEM WSZYSTKIE BEZPIECZNIKI I CHYBA SA DOBRE (CHOCIAZ SZCZEZE MOWIAC NIE WIEM DOKLADNIE KTORY JEST DO KIERUNKOWSKAZOW) . CO CIEKAWE GDY ZAMYKAM AUTO PILOTEM TO WSZYSTKIE KIERUNKI SWIECA SIE JAK BY WSZYSTKO BYLO OK. ALE GDY NACISNE KIERUNKOWSKAZ ZADEN KIERUNEK NIE MIGA . CZY KTOS WIE MOZE CO JEST GRANE?? AHA NIE SPRAWDZALEM TYCH DUZYCH KWADRATOWYCH BEZPIECZNIKOW OBOK TYCH STANDARDOWYCH BO NAWET NIE WIEM JAK TO SIE ROBI . PROSZE O POMOC.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Sprawdź bezpieczniki 23 i 34 one odpowiadają za kierunki ( ale sprawdź je miernikiem a nie " na oko " :wink: )

 

Jeżeli nie działają Ci awaryjne to pewnie szlag trafił elektroniczny przerywacz ( o ile sie nie myle jest on oznaczony jako przekaźnik nr 8 ).

 

P.S.

 

Jeżeli możesz to pisz normalnie :wink: a nie dużymi literami :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz jest w skrzynce bezpieczników na pozycji nr 8 licząc od lewej do prawej, zaczynasz liczyć od przekaźników pod dodatkową osłoną.

 

Jest on najwyższy z nich ( przynajmniej u mnie :wink: ).

Sprawdzić możesz w jakimś innym aucie oczywiście BMW - np. E32 ma taki sam, myśle że E34 też.

Pewnie da się go sprawdzić na stole ale musiał byś poszukać na schemacie jak jest wpięty do obwodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy ktoś może mi napisać czy kierunki z foto to zamienniki z allegro czy jakieś oryginalne ?

 

http://img222.imageshack.us/img222/3654/c33183342rmg6.jpg

 

 

Bo pięknie się komponują w przeciwieństwie do tych oryginalnych białych które z czarnymi lampami (bo przecież takie są oryginalnie) komponują sie jak świni siodło, ktoś po pijaku to zaprojektował.

...nieważnie dokąd jedziesz,ważne ze bokiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.