Skocz do zawartości

BMW e39 TV jak odblokować


royal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie posiadam BMW e39 525d 2001 r z navi (mała) jak można odblokować TV żeby oglądać podczas jazdy.

Poprzednio miałem e38 z taką navigacją i chodziła podczas jazdy wiem że coś było robione tak mówił mi poprzedni właściciel.

 

Myślę że i tu można coś pokombinować że da się oglądać podczas jazdy głównie chodzi o pasażeró :(

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy można podpiąć DVD tak aby wykożystać istniejący monitor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś na forum ? - było o tym już wiele razy.

Po za tym masz trochę dziwną nawigację - 2001r z małą nawigacją ? - chyba, że była dokładana, wtedy trzeba wiedzieć jaki masz system MK1 czy MK2, bo się różnie w nich odblokowuje.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum wskazówki do odblokowania TV mk1 i mk2 próbowałem oba sposoby i dalej nie można odblokować. Navi nie jest dokładane było orginalnie zamontowane przez fabrykę.

Samochód jest sprowadzony z Belgii a tam różnie jest z tym wyposażeniem z kodu VIN po sprawdzeniu okazuje się że jest to rok 2000 dlatego ma małą NAVI a rejstrowany jest 2001 i taką datę miał w dowodzie belgijskim jako datę produkcji.

Wiem że są jeszcze inne metody odblokowania może one by poskutkowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz 2000r i to przed wrześniem 2000r.

Na priv. wysłałem Ci instrukcję poprawioną przeze mnie, powinna chodzić.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Mam pytanie posiadam BMW e39 525d 2001 r z navi (mała) jak można odblokować TV żeby oglądać podczas jazdy.

Poprzednio miałem e38 z taką navigacją i chodziła podczas jazdy wiem że coś było robione tak mówił mi poprzedni właściciel.

 

Myślę że i tu można coś pokombinować że da się oglądać podczas jazdy głównie chodzi o pasażeró :(

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy można podpiąć DVD tak aby wykożystać istniejący monitor?

 

witaj czy udalo ci sie odblokowac tv, napisz prosze jak ?

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz monitor 16:9, to tylko modułem elektronicznym, jak starszy, to można z "palca" ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj kilka-kilkanaście razy, ewentualnie spróbuj nie wyłączać stacyjnki, tylko po 8-10sek puścić pokrętło, Spróbuj też z nieco innymi czasami - szczególnie nieco dłużej.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dostalem niedawno wiadomosc, ze w e39 po 9/2000 mozna odblokowac tv za pomoca PaSoft 1.3.6., bez dodatkowych kabli, modułu

 

probowal ktos?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam auto z navi 16:9 (e39) i mam odblokowane TV w czasie jazy, pytałem faceta który to robił i mówił że jest zrobione bez żadnego dodatkowego modułu. Zapytam się go o konkrety i postaram tu napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam mam już odpowiedz faceta który mi to robił - moj samochód e39 po lifcie - navi 16:9

 

no wiec jesli chodzi o odblokowanie tv to robi sie to po przez zlacze diagnostyczne bez zadnej ingerencji mechanicznej , podlaczam urzadzenie wciskam klawisz i po sprawie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzieki za odpowiedz, ciekawy jestem czy to idzie przez kompa diagnostycznego bmw czy przez jakies fajsy

 

do tej pory myslalem, ze po lifcie w celu odblokowania TV trzeba dokupowac modul za 300-400 zl...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kiedys napisal ze sa dwie metody odblokowania tv podczas jazdy, jeden jest dosc polularny na forum (w moim przypadku nie dziala) a drugi ? moze ktos wie ?

pozdrawiam dwilu

 

:shock: :shock: :shock:

Zrobi to i wiele więcej np. BMW SCANER v. 1.36

- zakładka UNITS - VID - TV Functions - SHOW i już jest TV np. "TV TRWAM" :clap:

http://www.tv-trwam.pl/

UWAGA !!!

MTV, HBO i CANAL+ i wiele innych u mnie nie idzie - nie wiem dlaczego ???

Tu jest demo działania programu:

http://www.pasoft.com.ru/download/bmwscan136/bmwscan_136_demo.zip

:cool2: :cool2: :cool2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rOBSOnX, a czy mogl bys napisac cos wiecej ?

(np.czy ten program powinienem podlaczyc do bmy,jak to zrobic)

 

sorry ale jestem nie kumaty w tych klockach

 

pozdro dwilu

 

:shock: :shock: :shock:

 

Do zmiany opcji TV potrzebny jest program

i interfejs BMW PA SOFT 1.3.6 np. taki :

http://moto.allegro.pl/item166510648__interfejs_bmw_pa_soft_1_3_6_k_piny_promocja_.html

:cool2: :cool2: :cool2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rOBSOnX, a czy mogl bys napisac cos wiecej ?

(np.czy ten program powinienem podlaczyc do bmy,jak to zrobic)

 

sorry ale jestem nie kumaty w tych klockach

 

pozdro dwilu

 

:shock: :shock: :shock:

 

Do zmiany opcji TV potrzebny jest program

i interfejs BMW PA SOFT 1.3.6 np. taki :

http://moto.allegro.pl/item166510648__interfejs_bmw_pa_soft_1_3_6_k_piny_promocja_.html

:cool2: :cool2: :cool2:

 

 

Do odblokowania TV w trakcje jazdy nie jest potrzebny zaden zew.program zaden SOFT przynajmniej w navi do małej starszych modeli

Sam mam taką i sobie odblokowałem bez żadnych dziwnych prządów.

Jak ktoś chce się dowiedzieć odpowiem na priv.

Edytowane przez Grzegorz Burlinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odblokowania TV w trakcje jazdy nie jest potrzebny zaden zew.program zaden SOFT przynajmniej w navi do małej starszych modeli

Sam mam taką i sobie odblokowałem bez żadnych dziwnych prządów.

Jak ktoś chce się dowiedzieć odpowiem na priv.

 

:nienie: :nienie: :nienie:

Oczywiście masz rację ale:

OK - tak jest w starszych wersjach (przed liftingiem).

Ja pisałem o nowych po liftingu !!!

Moja wina że nie dopisałem tego !!!

:mad2: :mad2: :mad2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
eeee jakas sciema z tym odblokowaniem w starszych modelach bez zewnetrznej elektroniki, ja mam z 99r MK2 i nici z recznego odblokowania, sciagnalem wszystkie mozliwosci z netu i probowalem 100 razy ;( jak komus wpadnie do glowy jakis pomysl bede bardzo wdzieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee jakas sciema z tym odblokowaniem w starszych modelach bez zewnetrznej elektroniki, ja mam z 99r MK2 i nici z recznego odblokowania, sciagnalem wszystkie mozliwosci z netu i probowalem 100 razy ;( jak komus wpadnie do glowy jakis pomysl bede bardzo wdzieczny

 

 

Nic podobnego :nienie: , dwilu , jak masz fax to Ci podeśle instrukcje , moze będzie bardziej czytelna niz mój opis. W moim aucie działa i tez mam z 99 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami, bardzo rzadko zdarza się, że w 4:3 nie da się za pomocą "klawiszy" odblokować TV, np. tuner TV został (np. po awarii) wymieniony już na 16:9, a jego nie da się tak odblokować oraz niektóre tunery TV 4:3 też się nie chcą odblokować (powiedzmy jakiś 1 na 20 tunerów ...)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.