Skocz do zawartości

możliwa rejestracja bez briefu?


marchewa

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie masz wymeldowanie?

 

Karty wymeldowania czyli Abmeldung (nie wiem czy dobrze napisałem) przestali wydawać już w ubiegłym roku (był post na forum na ten temat). Teraz aby zarejestrować auto z Niemiec potrzebny jest Brief oraz dowód rejestracyjny także sam brief to połowa sukcesu.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze znaczenie ma w Twoim przypadku tłumaczenie, z niego mozesz odszukac w jakim dokladnie urzedzie był rejestrowany Twój pojazd. jezeli juz odczytasz w jakim to poszukaj w internecie ich storny, tam znajdziesz albo numer fax-u albo e-meil. Opisz tam swoja sytuacje, wiem ze swojego doświadczenia ze mozesz swoja prośbe napisac w jezyku angielskim. Przeważnie odpisuja w ciagu 2 , 3 dni. Zapytaj sie w jaki spób mozesz wyrobic duplikaty, kto moze je odebrac i w jakim terminie., gdzie? Mam jeszcze jedem pomysł ale musze jutro to skonsultowac z prawnikiem, jezeli bedziesz potrzebował pomocy to moze łatwiej bedzie jak podam Ci numer gg?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze znaczenie ma w Twoim przypadku tłumaczenie, z niego mozesz odszukac w jakim dokladnie urzedzie był rejestrowany Twój pojazd. jezeli juz odczytasz w jakim to poszukaj w internecie ich storny, tam znajdziesz albo numer fax-u albo e-meil. Opisz tam swoja sytuacje, wiem ze swojego doświadczenia ze mozesz swoja prośbe napisac w jezyku angielskim. Przeważnie odpisuja w ciagu 2 , 3 dni. Zapytaj sie w jaki spób mozesz wyrobic duplikaty, kto moze je odebrac i w jakim terminie., gdzie? Mam jeszcze jedem pomysł ale musze jutro to skonsultowac z prawnikiem, jezeli bedziesz potrzebował pomocy to moze łatwiej bedzie jak podam Ci numer gg?.

 

OK napisz mi Twoj numer GG.

Bede bardzo wdzieczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie aktualnie dowiedzialem podroz za granice

i wyrobienie tam dokumentow jest poprostu niemozliwe

gdyz pojazd zostal wyrejstrowany i w niemieckim urzedzie

poprostu juz nie posiadaja dokumentow zeby wyrobic duplikaty :(

 

Czy jest jakies wyjscie z tej sytułacji??? :modlitwa:

 

 

Tylko nie piszcie o czyms w stylu sprzedaz na czesci :( bo tego nigdy nie zrobie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie aktualnie dowiedzialem podroz za granice

i wyrobienie tam dokumentow jest poprostu niemozliwe

gdyz pojazd zostal wyrejstrowany i w niemieckim urzedzie

poprostu juz nie posiadaja dokumentow zeby wyrobic duplikaty :(

 

Czy jest jakies wyjscie z tej sytułacji??? :modlitwa:

 

 

Tylko nie piszcie o czyms w stylu sprzedaz na czesci :( bo tego nigdy nie zrobie!!!

 

Parę lat temu ojciec zgubił wymeldowanie do vectry - znajomy pojechał do uzrzędu w Niemczech i uzyskał kopię.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w niemczech stal fajny Jeep ale handlarz mowi ze bez briefu. Ale powiedzial ze moze taki brief wyrobic on albo my po kupnie, ale powiedzial ze koszt nowego briefu to okolo 500 euro. Nie wiem teraz czy to prawda czy nie z tym kosztem :?
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.