Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie napisane i chyba wyczerpuje temat w 100%. Z własnych doświadczeń mogę dołożyć tylko, że w dużych miastach typu Warszawa handlowcy mają Cię w dupie bo i tak mają ruch.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alph, nieprawda. W Wawie dostalem lepszy rabat niż w Bialymstoku ;)

Oczywiście większe możliwości u dużego dealera (ale nie ma reguł) - chociaż w małym się bardziej starają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alph, nieprawda. W Wawie dostalem lepszy rabat niż w Bialymstoku ;)

 

Ja dostałem dwukrotnie lepsze rabaty w Częstochowie niż w Warszawie w Inch. Inne salony warszawskie jak mówiłem, że rozmawiam z Inch mówiły, że nawet nie chce im się przesyłać oferty. Z kolei Inch np jak dostawałem lepszą ofertę z innego salonu używał argumentu, że inaczej obsługują na serwisie samochody kupione u nich. Wtedy to już parsknąłem śmiechem. Poziom handlowców jest żenująco niski i szoruje po dnie.


Takie podejście tak mnie zniechęciło do warszawskich salonów, że jak jadę na serwis w Warszawie to odrazu mam gorszy dzień. :mad2:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uogólnienia typu 'warszawscy handlowcy' nie mają sensu - zależy na kogo konkretnie trafisz, ile zrobił planu w danym miesiącu / kwartale / roku, ale jak wspomniano ważne jest także chemia bo taki cyrk objazdowy po Polsce na zasadzie 'tam dali mi 22% rabatu ile wy dajecie?' nie działa. Także inaczej wygląda sprawa jak wymagasz doradztwa i odbywasz jazdy różnymi autami, 3 godziny omawiasz opcje, przeglądasz stok i konfigurujesz auto ze sprzedawcą a inaczej jak wiesz dokładnie czego chcesz i dla handlowca ta sprzedaż to minimalna inwestycja czasu. Każdy klient z pierwszej grupy to potencjalnie źle zainwestowany czas w którym handlowiec mógłby sprzedawać, a debatujących/planujących nie brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to ponownie - trzeba rozmawiać. Nie ma żadnej reguły że rudy, czy łysy. Często widzę że ludzie nie potrafią rozmawiać. Sam niektórych bym pogonił jak bym był sprzedawcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to ponownie - trzeba rozmawiać. Nie ma żadnej reguły że rudy, czy łysy. Często widzę że ludzie nie potrafią rozmawiać. Sam niektórych bym pogonił jak bym był sprzedawcą

Potwierdzam, rozmowa konkretna daje sukces.

w moim wypadku, oglądanie auta podobnego 10min, dwie rozmowy telefoniczne ok 3 min, umowa - tu trochę trwało ok 1/2 godziny bo kolor :) W między czasie internet i konfigurator.

Rabat 20%. Kawa z sucharkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Panowie proszę o pomoc. Jestem tu nowy ale mam nadzieję, że ktoś znajdzie się i mi jej udzieli. Jestem na etapie kupna G20 330i xDrive w M pakiecie. Auta stockowe schodzą w dość szybkim tempie i nie ma już za bardzo w czym wybrać na ten moment. Propozycja auta stockowego to: 263,5k(katalog) - 39.5k(upust)= 224k brutto(15%) rocznik 2020. Generalnie czytając wątek, widzę że bez problemu da się to uzyskać przy konfiguracji własnej auta do produkcji. Zamieszczam swoją konfiguracje, proszę odnieście się do niej i do rabatu, który realnie wchodziłby w grę w obu przypadkach.


link: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/q4j6g9v2


Chciałbym jeszcze dodać, że jestem ze Śląska.


Z góry bardzo dziękuje.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Panowie proszę o pomoc. Jestem tu nowy ale mam nadzieję, że ktoś znajdzie się i mi jej udzieli. Jestem na etapie kupna G20 330i xDrive w M pakiecie. Auta stockowe schodzą w dość szybkim tempie i nie ma już za bardzo w czym wybrać na ten moment. Propozycja auta stockowego to: 263,5k(katalog) - 39.5k(upust)= 224k brutto(15%) rocznik 2020. Generalnie czytając wątek, widzę że bez problemu da się to uzyskać przy konfiguracji własnej auta do produkcji. Zamieszczam swoją konfiguracje, proszę odnieście się do niej i do rabatu, który realnie wchodziłby w grę w obu przypadkach.


link: https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/q4j6g9v2


Chciałbym jeszcze dodać, że jestem ze Śląska.


Z góry bardzo dziękuje.


Pozdrawiam.

 

A może zainteresuję Cię 320d M sport we Wrocławiu? 270 000 na 199900 =>26 % już zajerestrowany 15.01.21


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-xdrive-sedan-ID6DtV4x.html#f6cf99bbb0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie taki rabat dostaniesz...moze na konkretne wersje

Rabat na samochod do produkcji bez rabatu flotowego to 15 proc, na samochod ze stoku 20proc, poprzedni rok 25 proc

Zamawialem teraz , pytalem kilku dilerow w kraju, w tym kolege z Lodzi ktory jest sprzedawca w bmw. U niektorych cos tam jeszcze jest do wyrwania ale to juz dokladaja a poyem dostaja bonus z bmw za obrot i im sie kalkuluje ale malo kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na dzisiaj rabaty na auta do produkcji są takie same jak w zeszłym roku - 23,5%.

 

Kurcze mam dwóch kolegów handlowców i max rabat to 21%, i to po męczeniu dyrektora itd...

Salon pewnie jeszcze z tego 1-2% ma, jeżeli teraz ktokolwiek da 23,5% to z chęcią bym taka ofertę zobaczył... Wiem że często kupujesz emki i dostajesz max rabaty, ale tyle wydaje mi się nierealne, chyba że salon za darmo auto oddaje

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj rabaty na auta do produkcji są takie same jak w zeszłym roku - 23,5%.

 

Kurcze mam dwóch kolegów handlowców i max rabat to 21%, i to po męczeniu dyrektora itd...

Salon pewnie jeszcze z tego 1-2% ma, jeżeli teraz ktokolwiek da 23,5% to z chęcią bym taka ofertę zobaczył... Wiem że często kupujesz emki i dostajesz max rabaty, ale tyle wydaje mi się nierealne, chyba że salon za darmo auto oddaje

Chyba już czas zamiany kolegów na koleżanki ... bo ewidentnie ktoś tu kogoś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.