Skocz do zawartości

Jak można być takim kretynem!!!!


artur80

Rekomendowane odpowiedzi

od pierwszego wlascieciela zawsze sa super beemki i nie tylko :cool2:

ale po swoim doswiadczeniu zauwazylem ze auta rozbite prosto z niemiec (nie zawsze) sa w stanie idelanym szcegolnie te od 1 czy 2 wlasciciela bo nie sprzedaje go bo juz ma go dosyc tylko ze sie rozbil...

ostatnio zakupilismy 750i E32 z 1991 roku lekko uszkodzona od 3 wlasciciela stan igielka jeszcze 3 dni przed kolizja zaliczyla serwis wiec wszytsko igla :cool2:

Mialem pare razy takie igielki np. 324d ktore spotkalo drzewo...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja niedawno kupiłem auto sprowadzone przez pośrednika, ale auto stało również w komisie miało 130 tys na liczniku ale byłem pewien że było cofane chociaż stan auta bardzo dobry. Tymczasem pojechałem do mechanika który na bemkach jeździ przez całe życie i powiedział mi że licznik napewno nie był kręcony bo niepali się przy przebiegu jakaś czewona lampka.

Co o tym słyszeliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił kiedyś w Niemczech volvo od babci, chyba 70-cio letniej.

Rocznik 82 o ile dobrze pamiętam,

no lekko przegiąłeś...

to jest babcia :shock: :twisted2:

 

 

...a na poważnie, to volvo znacznie łatwiej kupić w bdb stanie niż BMW - taki to już samochód, że lubią go ci co jeżdżą spokojnie, a i blachy ma prawie nie do zajechania - szwedzka stal :cool2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124274065

 

 

 

w opisie 180 tys

na zdjeciu z wnetrza 266 tysiecy ...

 

oszust :evil:

 

 

edit szukam od jakiegos czasu e30 ale o tym co do tej pory przezylem dochodze do wniosku ze wole najgorszy syf z niemiec z 300 tysiacami niz polskie z 180 tysiacami ... w glowie sie to nie miesci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mieliby mnie oszukiwać! To jak to jest z tymi czerwonymi lampkami przy kręconych przebiegach.

 

Powiedz temu mechanikowi ze wskazana jest natychmiastowa wizyta u psychiatry a czerwona lampke to niech sobie na choince na swieta powiesi!!!!!

 

 

 

 

:clap: oby więcej takich mechaników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trójmieście też są przypadki takich ogłoszeń. Najlepsze jest, że to autohandel niedaleko Media Markt - tym razem jest to oferta dla idiotów. :mad2:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1190049

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1345732

 

Może niektórzy lubią przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowod? jak mozna to udowodnic?

 

nie jestem fanem cyferkomanii (rocznik, przebieg).. liczy sie w jakim samochod jest stanie, i czy nie jest po dzwonie, a nie ile ma nabite; ale z racji ze pierwszym czynnikiem zanim ludzie sie autem zainteresuja sa cyferki - coz maja robic jak nie cofac..

oszustwo jest oszustwem a komisy nieraz sa komicznie smieszne np 20samochodow stojacych obok siebie i kazdy na liczniku ma 195.000; ale po co sie tym goraczkowac

 

pierwszym czynnikiem swiadczacym kto i jak jezdzil tym samochodem z ogloszenia jest predzej lampa lexus-look niz cyferki na blacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jak??

 

sprzedajacy (niemiec) wie ile auto mialo km, a jak moze nie chcec powiedziec

to moze istnieje potwierdzenie stanu w aso w niemczech tam slad zostanie na pewno :)

jesli byla by sprawa wszczeta to pewnie niemiec nie mial by wyboru i zeznania zlozyc by musial zgodne ze stanem w aso ile to auto mialo naprawde km

 

i handlarz bylby uwalony

 

oczywiscie trzeba troche uporu kupujacego

ale mysle ze sie da

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem Hondy Civic i podjechałem do komisu patrzę stoi śliczna 3d srebna przebieg 55 tyś czyściutka jak z salonu nic nie powycierane pytam się właściela komisu o samochód on klasycznie nie zna się na samochodach nie wiue czy coś było robiona ale przebieg na 100% autentyczny... Spisałem sobie z ramek nr tel do serwisu i dzwonię się zapytac o ostatni przegląd samochodu a facet na to tak taki większy był teraz przy tych 260 tyś no prawie całe zawiesznie wymienione :duh: NIGDY nie kupię samochodu w komisie bo niema uczciwych komisów ! Marcin978 Ale na przeglądzie w ASO to ciebie się pytają jaki jest przebieg samochodu mówisz im 90 tyś i tyle piszą więc niema żadnych szans na udowodnienie komuś że kręcił licznik no chyba że go sfilmujesz jak to robi :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zależy od uczciwości sprzedającego , wiadomo czy to Niemiec czy Polak to każdy chce auto sprzedać , szkoda że nie zawsze uczciwie . Opowiem krótką historyjkę , było to po wejściu Polski do Unii . Przyjechał do mnie Litwin i zaproponował pracę za ok. 2000 euro , miała ona polegać na „przygotowaniu aut do sprzedaży” . Tj. miałem dostać komputer , niezbędne kabelki , telefon i auto z kierowcą . Mieliśmy jeździć do klientów którzy sami do nas dzwonili lub jeździć do ludzi którzy zamieścili ogłoszenia w prasie i proponować im pomoc w sprzedaży auta za opłatą oczywiście . Dodam tylko ,że koleś który miał ze mną jeździć to mechanik samochodowy i w aucie miał chyba podręczny market samochodowy , woził ze sobą gumy na pedały , używane kierownice miał po prostu całego busa części . Naszym terenem miała być Belgia bo w innych krajach Unii ponoć jeżdżą ekipy międzynarodowych oszustów . Co do dokumentów to czego nie znajdziecie w Polsce lub Niemczech to Litwini dawno robią .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadki dorabiania ksiązek do wozów pochodzenia polskiego. Wbijania pieczatek ze niby serwisowane , zmiany wpisów na niższe a nawet ingerencji w systemy archiwizacji aby zmienic odbyte przeglady.

Pracowałem parę lat w branzy nowych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.