Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

Za palenie gumy?

To pewnie był pod wpływem %% :mrgreen:

No jak karabin obalił to był :mrgreen:

 

był bym i ja ale niestety w piątek za mocno pobalowałem i nie dałem rady w sobotę jeździć

Szkoda Adam bo chętnie bym się z Tobą spotkał :cool2:

 

Szkoda że nie mogłem wcześniej ,ale udało mi się wpaść na chwilę .Widać kawał dobrej roboty ,no i słychać .Szkoda że M4 Competiton dostało od mojego diesla :D .

No faktycznie szkoda, dziękuje za docenienie mojej pracy, niestety przy twoich 500KM i 1000Nm nawet Vaporr nie da rady :mrgreen: :norty:

 

Zacne furki sie spotkały..... :shock: :cool2: dobrze ze podtrzymujecie ten trend....trzeba u nas na śląsku podreperowac coś w tym temacie ....

to co ,nastepny spot na śląsku :) ?

Najlepiej w jakimś zamczysku żeby "porządzić" odpowiednio po zmierzchu i przygrillować

 

A kto tak palił gumę? :mrgreen:

Jak to kto - Vaporr :mrgreen:

 

co złego to nie ja :) szkoda byłoby mi michelinów na takie zdzieranie po kostce brukowej, chyba by mnie bóg opuścil żeby tak robić


Mariusz dobra...przyznaj po prostu że bałeś się dostać bęcki od 340i i dlatego nie było rolki ,nawet arek11 zlał Cie swoim dieslem w kombi :mrgreen:

I nie nadążyłeś przejazdu po niemieckiej obwodnicy za młodszymi, zadyszki dostałeś :D m4 tylko do podziwiania a nie do ganiania


Fura fajna a najbardziej podoba mi się ramka pod rejestracją: "Zostań naszym sąsiadem, zamieszkaj w Żorach" :mrgreen:

Venom z Żor to brzmi groźnie :D

Dzięki za spota wszystkim uczestnikom , BMK wydech brzmi jak na V8 przystało :cool2:


0a28lsy0ssk5.jpg

Dobra już nie ściemniaj specjalnie na pomarańczowym mi świetle mi uciekliście a później już nie wiedziałem gdzie jechać i wróciłem do pałacu ale nie ma problemu zapraszam do mnie u mnie jest bliżej do niemieckiej autostrady i wtedy sprawdzimy kto jest lepszy :norty:

Arek ma 500KM i 1000Nm także sam byś dostał baty :P

Jeżeli chodzi o ramkę to taką dostałem w gratisie z urzędu miasta a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda a niedługo będzie lepsza :wink: :P

 

Dzięki za spota wszystkim uczestnikom , BMK wydech brzmi jak na V8 przystało :cool2:

Dzięki :cool2:

Chyba trzeba pomścić venoma :twisted:

Pomścij Venoma a najbardziej utrzyj nosa temu Kozakowi Arkowi i jego Touringowi w Dieslu :norty: :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tym razem przemieściłem się M4 do pałacu w Człuchowie Szlacheckim.


Ar0rDgr_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


iSUyUkV_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Będąc w Warszawie zakupiłem Xado maximum stage i zalałem do silnika i po 500 kilometrach czuć różnicę.


ZRYl5xR_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pałac Mariusz :) jak tam nowe fanty jaki efekt, montowałeś już czy nie ma czasu ?

Dziękuje Pałac naprawdę bardzo ładny i okolica również, nowych fantów jeszcze nie montowałem ale na oklejanie jestem umówiony w przyszłym tygodniu, rozmawiałem z właścicielem Pałacu w sprawie organizacji spotu z możliwością noclegu i oznajmił że nie ma najmniejszego problemu, miejsca parkingowe są jest też możliwość zrobienia ogniska lub grilla i rzut beretem do Sandomierza na zwiedzanie także jeśli ktoś byłby chętny to mogę podjąć się tego tematu z Warszawy jest gdzieś 250 kilometrów a ze Śląska też około 250 kilometrów także można zrobić fajny spot na kilka dni :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze spotem super..... :cool2: ja jestem chętny i jestem za ....czekam na fotki z naklejonymi pasami ...chętnie zobaczę na żywo.. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko to super że jesteś chętny na taki spot obiecuje że warto, trzeba coś takiego zorganizować wystarczy zebrać większą ekipę, jak tylko naklejki będę na aucie to się spikniemy u Ciebie na małą sesję :wink: :cool2: Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kmińcie coś :) chłopaki z tego spota Mariusz co się ostatnio widzieliśmy (BMK od M6 nie wiem) są chętni zrobić wycieczke sobota-niedziela w któryś weekend, z grillem i % :mrgreen:

Nie ma problemu, trzeba najpierw ustalić konkretną datę by każdemu pasowało a wtedy resztę się dogra :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczytałem na Mforum że warto wgrać sterowniki z wersji GTS do skrzyni DKG, tylnego dyfra, układu DTC, układu kierowniczego i ogłaszał się tam człowiek który świadczy takie usługi więc umówiłem się z nim na wgranie tych sterowników, kilka zdjęć z akcji wgrywania tychże sterowników, szczerze polecam każdemu posiadaczowi BMW M o wgranie tych sterowników bo warto, już po pierwszej jeździe jestem mile zaskoczony skrzynia działa zdecydowanie szybciej zmienia biegi wcześniej i nie ma już szarpnięcia przy redukcji z 3-go biegu na 2-gi, układ DTC ingeruje zdecydowanie później i nie tak drastycznie jak wcześniej a tylny dyfer spina zdecydowanie szybciej, polecam również tego kodera który jest z Krakowa a firma nazywa BimmerKodowanie, fachowo i na temat, szybko i sprawnie, można znaleźć i umówić się na również na inne usługi, posiada fanpage na Facebooku.


JD0Bvd6_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


g1JNQhh_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


wZspx7q_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Dokodowana również została usługa AppleCarplay która działa znakomicie i w zupełności zastępuje ori mapy oraz zwiększa możliwości dodatkowych opcji tej usługi.


P4dkPwJ_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


bny0RYO_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


vK33ZyD_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie kochać firmę BMW. Daje możliwość uczynienia szczęśliwym tak usługodawcę jak i usługobiorcę.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie kochać firmę BMW. Daje możliwość uczynienia szczęśliwym tak usługodawcę jak i usługobiorcę.

Zgadzam się w zupełności :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, postanowiłem zakupić ori naklejki Performance i zostały profesjonalnie naklejone na samochód, pan Grzegorz z Bielska-Białej nakleił i nie skasował mnie zbytnio za usługę, wykonuje bardzo dużo różnych rzeczy związanych z oklejanie samochodów polecony przez kolegę z forum Vale46 dzięki za namiar :cool2:

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany oklejanie auta lub zabezpieczenie folią to proszę pisać na priv podam namiary na jego firmę.

Zdjęcia z prac.


CUBHBnr_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium



3TAj6aX_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Efekt końcowy.


xDXPYRz_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ....ale to juz wiesz...miod malinka.. :cool2: :cool2:

Na żywo to napewno zupełnie coś innego niż na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mario,super wyszło a wygląd kozacki :twisted: :twisted: mam nadzieję że spotkamy się niebawem..

P.S.

Mam nadzieję że dla mnie miejsce też się znajdzie bo chętnie bym się z wami przybrał na jakiś spontaniczny spocik :D :D

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wziąłeś te pasy z nudów, bo są dostępne. jakby były pasy na, nie wiem, lewą ćwiartkę pionowo, też byś wziął :D

Bez nich klasa była. ALE TWOJE TO AUTO ODC. 67 :twisted:

Ponta mylisz się pasy wziąłem nie z nudów bo są inne mody które mógłbym kupić zamiast pasów, po prostu widziałem na youtubie auto w moim kolorze z tymi naklejkami obarczone mi się spodobały dlatego kupiłem i zostały naklejone, na żywo wyglądają bardzo ładnie nie zachwalając że pięknie, gdybyś zobaczył na żywo być może zmieniłbyś zdanie, zresztą każdemu nie dogodzisz , jednego zachwyci a drugi będzie niezadowolony, mnie się podobają i żonie również a to najważniejsze :wink: :P

 

Mi sie podoba ....ale to juz wiesz...miod malinka.. :cool2: :cool2:

Na żywo to napewno zupełnie coś innego niż na foto.

Dziękuje Marku, obiecuje że w najbliższym czasie zrobimy jakąś sesję z twoją M3 a wtedy na żywo ocenisz efekty :wink:

 

szkoda,że miejsca zabrakło w obiektywie na całe auto...

To takie zdjęcie na szybko, jak umyję auto to zrobię zdjęcie całego auta :wink:

 

Siema Mario,super wyszło a wygląd kozacki :twisted: :twisted: mam nadzieję że spotkamy się niebawem..

P.S.

Mam nadzieję że dla mnie miejsce też się znajdzie bo chętnie bym się z wami przybrał na jakiś spontaniczny spocik :D :D

Pozdrawiam :cool2:

Dziękuje serdecznie, cieszę się że się podoba, co do spotkania to zapraszam bo dawno się nie widzieliśmy a co do spotu to oczywiście że miejsce dla Ciebie się znajdzie :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mario

Auto masz bardzo fajne natomiast przydałoby się jakiś kurs fotografa zrobić ,żeby ująć piekno m4 na zdjeciach ,zaloze sie ze te pasy na zywo tez fajnie wygladaja a na fotkach bez jakiegoś szału.

Ucz się od kolegi pako z 2go forum jak nalezy robic fotki m4 ;)


zwnwr3mrcoo4.jpg

crfyjdmen0jr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten spojler na klapie dobrze założony? Jeśli ma robić za skrzydło, to zagięcia na końcach powinny iść ku górze. Jak w Boeingach Ryanair'a.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten spojler na klapie dobrze założony? Jeśli ma robić za skrzydło, to zagięcia na końcach powinny iść ku górze. Jak w Boeingach Ryanair'a.

Otóż nie. W dobrą stronę są skierowane. W samolotach liniowych płatowiec generuje siłę nośną ku górze, a tutaj spoiler generuje siłę aby docisnąć auto do nawierzchni czyli w dół. Tak więc mamy takie odwrócone skrzydło i wszytsko jest ok. A te "zagięcia" na bokach są po to by zredukować opór indukowany. W samolotach nazywa się to "winglets" albo "sharklets" w airbusach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony330d, będziesz zakładało to rusztowanie na klapę bagażnika? :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.