Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i miałem nic nie pisać.....Ale jednak wcisne parę swoich groszy...


Po pierwsze mam pytanie Mariusz robisz auto dla forum czy dla siebie??? Bo zaczyna się robić to śmieszne.....przestań robić z siebie frajera na litość Boską.....jak przykleiles te pasy to domniemywam że Ci się podobały (mi zresztą też się podobają) po co pytasz ludzi, mnie by go###o obchodziło co kto myśli auto robię pod siebie i ma mi się podobać A nie połowie forum....czy u Ciebie nie ma być podobnie, chyba że auto robione pod publikę....


Ale twoja kasa i twoje auto i twoje podejście ale ja Cię kompletnie nie rozumiem, to takie moje skromne zdanie


Ps: do czarnego zaj#####e pasują i wyróżniają auto od reszty, ja bym do swojego założył niestety do mojego już nie są dostępne, zakończona produkcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O ile mi wiadomo to taka jest charakterystyka każdego forum, akcja - reakcja. O guście czy jego braku się nie dyskutuje, a z tego co widzę 90% osób zgadza się z tym że naklejki z hot wheels pasują tutaj jak świni siodło. Co z tym zrobi Mariusz przecież nikogo nie interesuje, to jest jego auto i jemu ma się podobać, ale po to wklejamy zdjęćia na forum żeby pytać się o opinię innych.
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ja się trochę z Markiem zgadzam. Dla siebie Mariusz auto robisz, a nie dla forum. Oczywiście nie zmienia to faktu, że każdy może wyrazić swoją opinię. U mnie prawie każdy pisze, że musi być gleba, bo auto wysoko stoi. Nie zglebię, bo drogi mam kiepskie :) Tak samo tutaj jak paski się podobają Tobie to je zostaw, a nie przejmujesz się co ludzie powiedzą albo chcesz żeby podobało się wszystkim. Tobie ma się podobać, ewentualnie Teściowej-sponsorce lub Lucynie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to taka jest charakterystyka każdego forum, akcja - reakcja. O guście czy jego braku się nie dyskutuje, a z tego co widzę 90% osób zgadza się z tym że naklejki z hot wheels pasują tutaj jak świni siodło. Co z tym zrobi Mariusz przecież nikogo nie interesuje, to jest jego auto i jemu ma się podobać, ale po to wklejamy zdjęćia na forum żeby pytać się o opinię innych.

 

Kompletnie nic nie zrozumiałeś....


Oczywiście ze taka jest specyfika forum, ale nikt nie dycuduje i nie wpływa na decyzję jak ma wyglądać auto właściciela, tak jest w moim przypadku....u Mariusza widać jest inaczej......O gustach się nie dyskutuje ale trzeba mieć swój własny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

2girls1horse to najgłupsze powiedzenie świata. Zawsze się dyskutuje o guście. ja lubię to a ty tamto i toczy się rozmowa.

Po co forum jak O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE? Forum to dyskusja o gustach w 100%.

To ulubione powiedzenie młodych matek jak pomalują pokój na zielono - ostatnia linia obrony.


@marko, może właściciel sam nie był pewny i się poradził na forum, przecież nie jest alfą i omegą i to super, ze się spytał. Takiej opcji w ogóle nie rozważyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wcześniejsze posty z poprzednich aut....zawsze Mariusz sugerował się innymi jak by nie miał swojego zadania

Przykleja chłop pasy za kupę kasy bo ma taka wizję na auto( i to jest super) po czy chwali się na forum ,ludzie piszą ble ,fe to i tamto i nagle chcę ściągać, kompletnie bez sensu...jak chce się poradzić to wklejam linka daję przykładowe foto itp, a nie jak już po fakcie to pytam o opinie....


Nie śmiecę już więcej Mariuszowi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Ty robisz auto pod siebie czy pod forumowiczów????? Jeżeli Tobie się podobają to dlaczego tak bardzo sugerujesz się opiniami innych???

Dawid oczywiście auto robię pod Siebie, zdjęcia które wkleiłem były zrobione przez Detailera a ja w rzeczywistości auta jak z tymi naklejkami wygląda nie widziałem, dlatego wrzuciłem zdjęcia by usłyszeć opinie bo ze zdjęć które otrzymałem od tego Detailera auto wyglądało dość fajnie, niestety na żywo już nie wygląda tak fajnie jakby się mogło wydawać a dlaczego to opiszę niżej.

 

Tak czytam i miałem nic nie pisać.....Ale jednak wcisne parę swoich groszy...


Po pierwsze mam pytanie Mariusz robisz auto dla forum czy dla siebie??? Bo zaczyna się robić to śmieszne.....przestań robić z siebie frajera na litość Boską.....jak przykleiles te pasy to domniemywam że Ci się podobały (mi zresztą też się podobają) po co pytasz ludzi, mnie by go###o obchodziło co kto myśli auto robię pod siebie i ma mi się podobać A nie połowie forum....czy u Ciebie nie ma być podobnie, chyba że auto robione pod publikę....


Ale twoja kasa i twoje auto i twoje podejście ale ja Cię kompletnie nie rozumiem, to takie moje skromne zdanie


Ps: do czarnego zaj#####e pasują i wyróżniają auto od reszty, ja bym do swojego założył niestety do mojego już nie są dostępne, zakończona produkcja....

Marek dobrze że wciskasz parę groszy bo chętnie przeczytam twoją opinię więc tłumaczę auto robię dla Siebie a chciałem usłyszeć opinie innych forumowiczów co sądzą o tych naklejkach jeszcze przed tym niż zobaczyłem je na żywo naklejone na aucie niestety prawda jest taka że naklejki na żywo to istna tandeta a dlaczego bo po pierwsze były to kupione zamienniki nie ori naklejki i jakość pozostawiała wiele do życzenia a po drugie facet który je aplikował nie za bardzo się przyłożył i dlatego zdecydowałem się na ich usunięcie ale jak zamówię ori naklejki to myślę że zostaną naklejone.

 

No ja się trochę z Markiem zgadzam. Dla siebie Mariusz auto robisz, a nie dla forum. Oczywiście nie zmienia to faktu, że każdy może wyrazić swoją opinię. U mnie prawie każdy pisze, że musi być gleba, bo auto wysoko stoi. Nie zglebię, bo drogi mam kiepskie :) Tak samo tutaj jak paski się podobają Tobie to je zostaw, a nie przejmujesz się co ludzie powiedzą albo chcesz żeby podobało się wszystkim. Tobie ma się podobać, ewentualnie Teściowej-sponsorce lub Lucynie ;)

Mariusz zgadzam się z Wami że auto robię dla Siebie :!:

Tłumaczyłem wyżej o co chodzi z tym wszystkim także nie będę tego powtarzał, Lucynie na zdjęciach te pasy się podobają a teściowej nawet jak auto było uszkodzone to się podobało :lol:

 

O ile mi wiadomo to taka jest charakterystyka każdego forum, akcja - reakcja. O guście czy jego braku się nie dyskutuje, a z tego co widzę 90% osób zgadza się z tym że naklejki z hot wheels pasują tutaj jak świni siodło. Co z tym zrobi Mariusz przecież nikogo nie interesuje, to jest jego auto i jemu ma się podobać, ale po to wklejamy zdjęćia na forum żeby pytać się o opinię innych.

 

Kompletnie nic nie zrozumiałeś....


Oczywiście ze taka jest specyfika forum, ale nikt nie dycuduje i nie wpływa na decyzję jak ma wyglądać auto właściciela, tak jest w moim przypadku....u Mariusza widać jest inaczej......O gustach się nie dyskutuje ale trzeba mieć swój własny...

Marek uwierz mi ja też mam :cool2:

Pasy wrócą ale jak zamówię ori naklejki a nie jakiś badziew :mad2:

 

2girls1horse to najgłupsze powiedzenie świata. Zawsze się dyskutuje o guście. ja lubię to a ty tamto i toczy się rozmowa.

Po co forum jak O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE? Forum to dyskusja o gustach w 100%.

To ulubione powiedzenie młodych matek jak pomalują pokój na zielono - ostatnia linia obrony.


@marko, może właściciel sam nie był pewny i się poradził na forum, przecież nie jest alfą i omegą i to super, ze się spytał. Takiej opcji w ogóle nie rozważyłeś...

:cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wcześniejsze posty z poprzednich aut....zawsze Mariusz sugerował się innymi jak by nie miał swojego zadania

Przykleja chłop pasy za kupę kasy bo ma taka wizję na auto( i to jest super) po czy chwali się na forum ,ludzie piszą ble ,fe to i tamto i nagle chcę ściągać, kompletnie bez sensu...jak chce się poradzić to wklejam linka daję przykładowe foto itp, a nie jak już po fakcie to pytam o opinie....


Nie śmiecę już więcej Mariuszowi.....

 

Marek, zawsze chcę poznać opinię innych a następnie rozważam i decyduję co dalej, mam swoje zdanie ale lepiej zapytać i poznać opinię innych :P

Odklejam pasy bo to było tandetna folia i niezbyt precyzyjnie naklejone, zamawiam ori pasy i szukam firmy która włoży więcej staranności w naklejenie tych pasów.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
właśnie w tych kolorach coś mi nie pasowało ori są lekko inne odcienie Edytowane przez gorik79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos pusze „chyba zdejme” to niczym sie nie sugeruje tylko sam uznal ze szalu nima.

Szału nie ma bo to były zamienniki i dlatego tak napisałem.

 

właśnie w tych kolorach coś mi nie masowało ori są lekko inne odcienie

Dokładnie ale poza tym jakość tej folii to porażka, niestety zamówiłem je bo myślałem że będą przyzwoite jak przyszły to nawet ich nie oglądałem tylko zawiozłem detailerowi by je nakleił i jakie było moje rozczarowanie jak okazało się jaka tandetna ta folia :duh:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja bym oryginalu tez nie naklejał.... klasyczny kolor po detailingu i czysty ! robi robote. Dla mnie pasy sa na nie... mialem w czerwonej tydzien oryginalne i zdarłem... moze jakby to tak delikatnie akcentowało jak bylo to w e91 to ok ale wg mnie tu za ostre i jakos mimo ze m4 to remize czuc w okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D

mie też.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja bym oryginalu tez nie naklejał.... klasyczny kolor po detailingu i czysty ! robi robote. Dla mnie pasy sa na nie... mialem w czerwonej tydzien oryginalne i zdarłem... moze jakby to tak delikatnie akcentowało jak bylo to w e91 to ok ale wg mnie tu za ostre i jakos mimo ze m4 to remize czuc w okolicy.

Muszę to przemyśleć ale szczerze podobają mi się i żonie również a jak to BMW przewidziało do M4 to dlaczego ma być remiza :P

 

Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D

Dziękuje, myślę szczerze myślisz o tych naklejkach :wink:

 

Jacek :P

 

Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D

mie też.

Dziękuje Wioletta :wink:

 

 

tenor.gif

:P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają, tak jak piszesz bmw przewidziało te pasy do tego modelu więc pasują jak nie wiem co i nigdzie nie ma wzmianki że one są dedykowane tylko do białego, dziś na A1 widziałem

takie same M4 tylko szare.....szczeka mi opadła jak zobaczyłem,pasy pasują i tyle...co innego że na żywo wyglądają o wiele bardziej efektownie niż na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D

Dziękuje, myślę szczerze myślisz o tych naklejkach :wink:


Mówię szczerze , że mi się podobają , tu masz potwierdzenie :)

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=334623

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają, tak jak piszesz bmw przewidziało te pasy do tego modelu więc pasują jak nie wiem co i nigdzie nie ma wzmianki że one są dedykowane tylko do białego, dziś na A1 widziałem

takie same M4 tylko szare.....szczeka mi opadła jak zobaczyłem,pasy pasują i tyle...co innego że na żywo wyglądają o wiele bardziej efektownie niż na zdjęciach

Zgadzam się z Tobą Marek, także pasy zamówione w ASO i niedługo zostaną naklejone no i odwiedzę Cię na sesję naszych aut :wink: :cool2:

 

Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D

Dziękuje, myślę szczerze myślisz o tych naklejkach :wink:


Mówię szczerze , że mi się podobają , tu masz potwierdzenie :)

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=334623

Dzięki już myślałem że się zgrywasz.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyliśmy z rodzinką Zamek w Tucznie no i przeszła burza fajnie auto po nałożeniu ceramiki kropelkuje, spalanie na trasie przy prędkościach 150-160 Km/h wyszło 9,5 litra także nie ma tragedii.


PDvepcY_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


I brakujący detal znaczek na klapę bagażnika i tablica rejestracyjna godna tego wozu.


CICcV2Q_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przyciemniane szyby z boku przypominają mi commerciale. Może ludzie już przywykli, ale ja nie. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przyciemniane szyby z boku przypominają mi commerciale. Może ludzie już przywykli, ale ja nie. :wink:

Co masz na myśli bo nie bardzo rozumiem :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pojechałem na zwiedzanie bunkrów w Strzalinach na Górze Wisielczej która wchodzi w skład wałów pomorskich i M4 dało radę dojechać a teren był trudny :o


cSGRwLK_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przyciemniane szyby z boku przypominają mi commerciale. Może ludzie już przywykli, ale ja nie. :wink:

Co masz na myśli bo nie bardzo rozumiem :?

Tylne szyby z boku, te za drzwiami kierowcy. Wydają się na zdjęciu przyciemnione.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.