Skocz do zawartości

F30/F31 Wymiana Kierunkowskazów w lusterkach na LED DYNAMIC


Jonas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniał już ktoś może normalne kierunki w lusterkach na led dynamic ? Właśnie przybył do mnie kurier z paczką tych że otóż kierunkowskazów ;) Tzn "Mikołaj" :lol: Zwracać na coś szczególną uwagę przy demontażu ? Widziałem filmy na YT i coś za proste mi się to wydaję.... czy poważnie wymiana jest taka prosta ? Dziś wieczorem się za to wezmę i mam nadzieję że nic urwę heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze było wyciągniecie lustra, nie miałem tych plastikowych chwytaków ale szeroki śrubokręt owinięty szmatką dał radę. Jak już wyjmiemy lustro w dolnej części lusterka mamy do odkręcenia 3 torxy które trzymają kierunkowskaz. U góry lusterka mamy 3 plastikowe zaczepy, po ich wycisnięciu wyskakuje nam zewnętrzna część lusterka.... asekurujcie sobie ją ręką żeby nie trzeba było lakierować ;)

Kierunki kupiłem te :

https://allegro.pl/oferta/kierunki-led-dynamic-bmw-f30-f31-f34-f32-f33-f36-7693491928?snapshot=MjAxOC0xMi0yMFQxMDo1NTo1Ni4wODlaO2J1eWVyOzAyNWY0YjE2YmZlY2UzNzdmMWI3MjJkYTA5Y2U1NjBiZDQxYzJkZWUwYTA1ZDBkMjhiNjRkY2ZjZTZkYzUyZjQ%3D


Efekt jest naprawdę spoko, równo święcą względem reszty kierunkowskazów, aaaa i ze środka nie widać już migającego kierunku. Mi to nie przeszkadza akurat.

Jutro podeślę film jak będę w domu.


Znalazłem na szybko jakiś film na YT z tymi kierunkami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest naprawdę spoko, równo święcą względem reszty kierunkowskazów, aaaa i ze środka nie widać już migającego kierunku. Mi to nie przeszkadza akurat.

 

Gdzieś czytałem, że właśnie one nie zgrywają z rytmem pozostałych kierunków... Fajne :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest naprawdę spoko, równo święcą względem reszty kierunkowskazów, aaaa i ze środka nie widać już migającego kierunku. Mi to nie przeszkadza akurat.

 

Gdzieś czytałem, że właśnie one nie zgrywają z rytmem pozostałych kierunków... Fajne :cool2:

Hmmm moje kierunki oceniało ze 6 osób i wszyscy byli na tak.... może miałem szczęście do „chińczyka” który je składał :lol: albo po prostu może pisali o innym producencie. Tak czy owak mi chodzą dobrze i to się liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Ja już je mam od 2 tygodni i jestem mega zadowolony. Przede wszystkim na czarnym aucie prezentują się o niebo lepiej niż krwi, bo są czarne. Swiecą pięknie. Moje są z aliexpress. Ale już mam kilka rzeczy prosto z Chin i jakoś nie mam z tym problemu. Link do efektu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
U mnie poszło 50%.... tzn. jedno szkło popękało podczas wymiany. Prawy kierunek, rewelacja, w czarnym aucie wygląda elegancko i działa razem z kierunkami. Czekam na szkło do lewego lustra. No trudno.... straty muszą być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.