Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Partnerzy klubu

@Wierzbolas


W E83 głośnością :lol: , reszta dotykowo


@ kaptur123456


2999zł - 250zł dla członków Bmw Klubu


Ł.

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.


Czy ktoś się orientuję jak wygląda sprawa doposażenia w wzmacniacz audi z funkcją Auto Turn On pod podstawowy zestaw audio, który jest doposażony w Android w F10 który oczywiście wyprowadza sygnał przez AUX. Jest szansa aby wzmacniacz obsługiwał też dźwięk z Androida?


Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w BMWMEDIA


Nasz zespół specjalizuje się w doposażaniu aut w nawigacje Android.

W tym biznesie jesteśmy już ponad 6 lat i zdążyliśmy doposażyć kilkaset aut.


Od ponad roku przygotowywaliśmy się do wprowadzenia systemu Android do nowszych aut marki BMW. Ponieważ sprzęt jest z Chin, przed wprowadzeniem produktu na rynek, sprawdziliśmy kilku sprawdzonych PRODUCENTÓW, w różnym zakresie cenowym.


Doposażyliśmy przez ten czas ponad 100 aut BMW w różne systemy, i z całą pewnością możemy powiedzieć, że posiadamy największą wiedzę na ten temat w Polsce.


Może trochę nieskromnie, ale przez ten czas zdobyliśmy unikalną wiedzę, dotyczącą konstrukcji, kwestii jakościowych, montażowych, czy wyboru wersji systemu na jakim powinno pracować urządzenie.


Doposażamy zarówno modele E60 , E70 , jak i F10 , F15 , czy G30 i oczywiście wszystkie inne modele BMW.


Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność iż produkt jest bezpieczny dla auta i nie wpływa np. na jego gwarancje czy sposób działania.


Swoje wyniki testów publikujemy na Youtube i na naszych blogach i forach. Oprócz filmów z działania nawigacji w poszczególnych modelach, publikujemy problematykę tanich urządzeń jakie znajdziemy np. na Aliexpress. Główne problemy tanich jednostek to: przegrzewanie się, niedziałający idrive, nieprawidłowo działające oryginalne menu, brak dźwięku w bogatych wersjach, błędy konstrukcyjne urządzeń, i wiele innych.


Ważną kwestią, której nie poruszają sprzedawcy są np. wersje systemu android warte polecenia,

4.4/ 6.0 / 7.1 / 8.0


4.4 – najlepsza stabilna wersja, płynność działania, zdecydowanie godna polecenia

6.0 – sporo błędów konstrukcyjnych i echat jakościowych, inny sposób montażu, błędy wychodzące po 3-6 miesiącach

7.1 – Wersja testowa !!! tylko na rynek chiński !! niestabilna , nie polecana przez samych PRODUCENTÓW !!!

8.1 – nowa mocniejsza jednostka , sprawdzona i stabilna, równie dobra jak 4.4


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasz kanał na Youtube, oraz na nasz blog.

Zakupy można składać przez nasz sklep/allegro, oraz jak niektórym wygodniej telefonicznie/mailowo. Udostępniamy też możliwość wpłaty do naszego kontrahenta w Chinach po preferencyjnych cenach.


Zapraszamy też do naszych sklepów partnerskich na terenie całej POLSKI, ich listę uzupełnimy niedługo,


Nasza siedziba znajduje się w pod Warszawą. Główny sklep i możliwość montażu w Warszawie, ale wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszych sklepów partnerskich w celach prezentacji, omówienia kwestii montażowych i innych.


Wszystkim zainteresowanym udostępniamy profesjonalną ometv infolinię, gdzie pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie, oraz zaproponujemy najbliższe sprawdzone miejsce montażu.


Poniżej zamieszczamy Omegle link do naszego kanału Youtube z prezentacjami poszczególnych urządzeń oraz link do allegro i naszego sklepu


Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCfp1dboe2ToCYPw6FXQKRIw/videos?view_as=subscriber


Allegro:

https://allegro.pl/uzytkownik/iPremium2


Sklep WWW

http://www.bmwmedia.pl


Mail:

kontakt@bmwmedia.pl


Infolinia:

884 883 037


Pozdrawiamy

Zespół BmwMedia

 

This is awesome news but I do not have any navigation in the x3 f25, a small display, can I install it at home? do you give any rebates to forum members?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@deejay79


Tak, ale musisz rozwinąć pytanie o co dokładnie chodzi.


@Wojtek1212

Wpisane :wink:


@nyarasutharii4

Call me and we can discuss all the details.


@RobertP

Masz wersje z sim? wrzucę na forum opis po weekendzie.


Lukasz

884 883 037

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deejay79


Tak, ale musisz rozwinąć pytanie o co dokładnie chodzi.


@Wojtek1212

Wpisane :wink:


@nyarasutharii4

Call me and we can discuss all the details.


@RobertP

Masz wersje z sim? wrzucę na forum opis po weekendzie.


Lukasz

884 883 037

 

Chciałbym po prostu dołożyć wzmacniacz pod podstawowe audio, gdzie już na pokładzie jest jednostka Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@deejay79


Dźwięk przechodzi przez ori, więc też przez wzmacniacz


@standartee


Wszystkie stacje na stanie są na android 10 i procesorze Qualcomm 625 , brak ciągle czasu aby pozmieniać grafiki. Urządzenia na stanie.


@krzysiek555

Są tylko te funkcje które widzisz


Ł.

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Moja opinia od dwoch miesiecy mam Androida w swoim F30 zakupionego w ComfortMedia i zainstalowanego w Warszawie,podlaczony do zestawu audio system x200 bmw. Mam wersje z SIM dziala bez problemu, lapie sygnal :wink: ,mam rowniez opcje Apple CarPlay ktorym na poczatku bylem zajarany ahahah ale uzylem go 2 razy aby sprawdzić :lol: Dobrze ustawiony android spokojnie wystarczy,rowniez chlopaki zainstalowali mi kamere cofania ktora tez dziala bardzo dobrze :D , jedyna rzecz z ktora sie bawilem to ze cicho mnie bylo slychac jak rozmawialem przez zestaw glosnomowiacy ale trzeba bylo przestawic w Androdzie aby laczyl sie przez oryginalny zestaw głośnomówiący bmw i wtedy wszystko pieknie smiga z Androidem :mrgreen: :mrgreen: Polecam dobrze wydana kasa aaa i wszystko ladnie jest spolszczone.


Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i wiem że to źle brzmi


Z góry przepraszam ale nie potrafie znaleźć odpowiedzi

na mój problem.

Szukam pomocy w związku z moim androidem.

Kupiłem stacje medialną Android 7.1 2g ram/32gb

Prawie wszystko działało poprawnie tzn. Wi-Fi , Bluetooth, odtwarzanie mp3 z pendriva itd itd. Wszystko poza tym że

Nie komunikował się z komputerem auta tzn. Kiedy włączałem carsystem to pokazywał brak komunikacji i paski na monitorze. Nie włączał mi się ekran startowy idriva czyli nie mogłem sterować klapami nawiewu , nie mogłem włączyć radia itp.

Nie pomagały żadne zmiany ustawień resety itd. Więc zdemontowałem i kupiłem Androida 10 4g ram/128gb i wdzystlo śmiga sxybciutko i elegancko ale.....


nie łączy się z kompem pokładowym. Mam x5 e70 CCC.

POMOCY BO ZWARIUJE.

ps. Sprzedam pełnosprawny Android 7.1 10,25" 2g ram/32gb .....1000zł do dogadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Więc zdemontowałem i kupiłem Androida 10 4g ram/128gb i wdzystlo śmiga sxybciutko i elegancko ale.....

nie łączy się z kompem pokładowym. Mam x5 e70 CCC.

POMOCY BO ZWARIUJE.

ps. Sprzedam pełnosprawny Android 7.1 10,25" 2g ram/32gb .....1000zł do dogadania

... i chyba nie będzie się łączył. U mnie, jedyne dane z komputera pokładowego, które są widoczne to: ilość paliwa w baku; zapięte pasy; obroty silnika. Może w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie to kolejne auto i kolej na doposażenie w stacje z androidem. W innych autach (innych marek) bywało różnie z jakością sprzętu dlatego teraz nie będę eksperymentował i biorę stacje od Was licząc na wsparcie w razie ewentualnych trudności (w końcu w tej marce liczy się radość z jazdy:)) Zamawiam wiec j czekam na przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić taką navi. Mam kilka pytań odnośnie użytkowania.

Czy urządzenie umożliwia korzystanie z zestawu głośnomówiącego bluetooth z samochodu , czy jest pełna integralność z systemem audio samochodu ( wzmacniacz , radio ) , czy można normalnie korzystać z USB samochodu odtwarzając muzykę z androida , czy informacje głosowe są emitowane poprzez system dźwięk samochodu czy przez dodatkowy głośnik , czy PDC wyświetlane są prawidłowo na ekranie android , podłączać antenę GPS z samochodu czy tą z kpl i jak z łapaniem FIX-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy,


Każde sprzedawane przez nas urządzenie będzie obecnie na nowej specyfikacji:


Android 10, Procesor Qualcomm Octacore 8x1.8MHz, Wbudowany Port Sim


To co będzie wyróżniać naszą ofertę, to

- Wyższa rozdzielczość urządzenia- będzie 1920x720 , standardowo omegle tv jest 1280x480

- Lepsza matryca- będzie Blue Ray, jest ona identyczna jak oryginalna bazoocam, standardowo jest antireflection - chodzi o to jak matryca radzi sobie ze słońcem

- Każde urządzenie będzie miało wbudowany moduł Carplay dla iPhone


Oferta dotyczy wszystkich generacji aut z serii E i F , modele G , i te od omegle rocznika 2017/2018+ (Generacja EVO) pozostają z rozdzielczością standardową na chwile obecną


W razie pytań proszę dzwonić, przypominam, że :


Koszt urządzeń to 2999zł , dla użytkowników bmw klubu jest 250zł rabatu :cool2:


Pozdrawiam

Łukasz

884883037

Děkuju! problémy byly prozatím vyřešeny.

Edytowane przez kabir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.