Skocz do zawartości

BMW F31 320d 184 msport IRISH


xsebox

Rekomendowane odpowiedzi

Przyciemnione lampy świetnie wygladają. W swojej białej X3 też mam taki zamiar. To oczywiście folia?

Jak z jakością końcówek wydechu z Aliexpress?

 


Tak tak folia i naprawdę duża różnica na +


Końcówki wyglądają naprawde dobrze , jakość moim zdaniem naprawde dobra , gość co mi robił wydech powiedział że są bez zarzutów wiec chyba wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok wpadło coś nowego w ostatnim czasie

więc się pochwalę :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


małe porównanie

a5M334S.jpg


nowe nakładki na lusterka


mKz4Q88.jpg


znaczek dostał też czarnego akcentu

mXMwGOY.jpg


oraz czarny dach całość teraz wygląda naprawde dobrze


64wsj6d.jpg


tylnie dolne odblaski zostały przyciemnione tak samo jak lampy


FQV4VvG.jpg



zastanawiam się jeszcze nad całymi czarnymi felgami , przemalować te na czarno lub nowy zestaw ale już chyba bardziej były by wklęśnięte w środku


powoli biorę się za środek czekam na ostatnią paczkę niedługo nowe fotki


zastanawiam się jeszcze nad androidem , z braku navi oraz ułatwienie w słuchaniu muzyki (polskie radio youtube etc) tylko ten dźwięk z aux mnie odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesteś jeżdżącą reklamą produktów z Aliexspres :wink: Bo felgi to 19" na wzór 20" M performance?

Fajnie, że wszystko fajnie współgra ze sobą i moim zdaniem nie robi choinki z tego samochodu. Purystom będzie jedynie przeszkadzać, że to wszystko podróbki (mi jedynie te lusterka na wzór M3 nie pasują do końca).


Też planuję na wiosnę przyciemnić światła i zrobić czarny dach w mojej białej X3, tak na marginesie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeżdżącą reklamą produktów z Aliexspres :wink: Bo felgi to 19" na wzór 20" M performance?

Fajnie, że wszystko fajnie współgra ze sobą i moim zdaniem nie robi choinki z tego samochodu. Purystom będzie jedynie przeszkadzać, że to wszystko podróbki (mi jedynie te lusterka na wzór M3 nie pasują do końca).


Też planuję na wiosnę przyciemnić światła i zrobić czarny dach w mojej białej X3, tak na marginesie.

 


Ha ha ha reklama aliexpress :D musze do nich teraz zadzwonić i ustalić miesięczną wypłatę:p


A tak poważnie to felgi i zderzaki były już jak kupiłem auto , z Ali mam jedynie dokladki wydechu z powodu iż naprawde mi sie podobają, nakładki na lusterka też były w moim guście a potrzebowałem czarnych , i plastiki na grill , wydaje mi się że tak jak piszesz choinki nie ma i nie jest przesadzone ,wiadomo ktos doczepi sie o silnik, ale niestety na chwile obecna nie jestem w stanie miec większej pojemności.


Z zewnątrz chyba jest wszystko juz zrobione tak jak bym chcial jedynie tak jak pisalem zastanawiam się nad felgami, i myslalem kupic sprężyny -30 Ale z tymi sprezynami to hamuje mnie to ze juz czasem chacze zderzakiem na progach zwalniających jak za szybko zjade lub wjade ( szybko to tak naprawde nie za szybko ) a jak bym musiał jeszcze zwalniać to bym chyba zwariował, do tego często cos przewoże , a drogi tu niektóre miedzy miasteczkami tez sa strasznie faliste i już czesto mam problem przekroczyć 100 kmh


Mimo wszystko wszystkie opinie mile widziane :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Troche mnie tu nie było i jakieś małe zmiany wpadły

Podświetlana ramka + plastikowe listewki pod oświetlenie w drzwiach i android 8.1

wymiana żarówek kierunkowskazów na chromowane , oraz żarówek przeciwmgielnych na led


Pxrdmne.jpg

0RzcsBg.jpg






CtnlRdL.jpg

pXqtbEI.jpg

99f7dUK.jpg







fxHA652.jpg

OZiR0Fe.jpg

oHzmYml.jpg

19D9oT9.jpg






u6HMg4t.jpg

eXbyhxc.jpg

sTanEKJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad założeniem Eibach pro kit , dużo zejdzie w dół ?? już czasem mam problemy z przednią dokładką na progach zwalniających ale ta szpara pomiędzy przednią oponą a nadkolem wydaje mi się jakaś za duża , mam wrażenie że chyba powinno być torche niżej


i feli mi nie do końca pasują ,zmiana na całe czarne 19" lub 20" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad założeniem Eibach pro kit , dużo zejdzie w dół ?? już czasem mam problemy z przednią dokładką na progach zwalniających ale ta szpara pomiędzy przednią oponą a nadkolem wydaje mi się jakaś za duża , mam wrażenie że chyba powinno być torche niżej


i feli mi nie do końca pasują ,zmiana na całe czarne 19" lub 20" ??

 

Na sprężynach Eibach ze 3 centy na początku siądzie. Jak chcesz czarne felgi to raczej 20 bo felga 19 w czerni się robi optycznie mała i wygląda słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad założeniem Eibach pro kit , dużo zejdzie w dół ?? już czasem mam problemy z przednią dokładką na progach zwalniających ale ta szpara pomiędzy przednią oponą a nadkolem wydaje mi się jakaś za duża , mam wrażenie że chyba powinno być torche niżej


i feli mi nie do końca pasują ,zmiana na całe czarne 19" lub 20" ??

 

Na sprężynach Eibach ze 3 centy na początku siądzie. Jak chcesz czarne felgi to raczej 20 bo felga 19 w czerni się robi optycznie mała i wygląda słabo.

 

Wywal te chlapecze z tyłu bo wygląda to dramatycznie :mrgreen: jak u niemieckiego dentysty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad założeniem Eibach pro kit , dużo zejdzie w dół ?? już czasem mam problemy z przednią dokładką na progach zwalniających ale ta szpara pomiędzy przednią oponą a nadkolem wydaje mi się jakaś za duża , mam wrażenie że chyba powinno być torche niżej


i feli mi nie do końca pasują ,zmiana na całe czarne 19" lub 20" ??

 

Na sprężynach Eibach ze 3 centy na początku siądzie. Jak chcesz czarne felgi to raczej 20 bo felga 19 w czerni się robi optycznie mała i wygląda słabo.

 


Tylko czy to 3 cm siada ze zwykłego zawieszenia czy m sport ??


jak możesz to sprawdź ile masz cm od ziemi do nadkola przedniego oraz od ziemi do górnej części nakładki

u mnie wychodzi około 14 cm do nakładki i jakieś 67,2 do nadkola

gu5MxyI.jpg

33OtBbB.jpg





a co do felg to coś podobnego do tych będzie pasować ??

xHKNwod.jpg

F98RVrP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny się spasować

Te są spoko w 19/20 - 405M bodajże


Oin9DJ4


Coś kod nie działa...

https://imgur.com/Oin9DJ4

 

405m to chyba teraz mam na aucie o ile się nie mylę I właśnie 19" i tak jakos mi średnio podchodzą,


Siostra teraz kupiła bmw 5 i jej felgi wlasnie ze zdjęcia wyżej bardziej trafiają w mój gust , myslalem nad felga z rantem ale dużo z nimi zachodu zeby utrzymać je w przyzwoitym stanie , bede celować w jakieś 20" i żeby były wklęśniete wlasnie do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oryginalne felgi M performance 405 są w rozmiarze 20" oraz w wersji zimowej, całe czarne w rozmiarze 18".

Inne rozmiary tych felg, to po prostu repliki.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne felgi M performance 405 są w rozmiarze 20" oraz w wersji zimowej, całe czarne w rozmiarze 18".

Inne rozmiary tych felg, to po prostu repliki.

 

Wiem wiem dlatego też chce je zmienić, kupiłem je z autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne felgi M performance 405 są w rozmiarze 20" oraz w wersji zimowej, całe czarne w rozmiarze 18".

Inne rozmiary tych felg, to po prostu repliki.

 

Są i 19" ale dedykowane do jedynek i dwójek.

https://www.salesafter.eu/product_info.php?info=p1400_rdc-wheel-set-1-series-f20-f21-2-series-f22-f23-m-performance-double-spoke-405---dunlop.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne felgi M performance 405 są w rozmiarze 20" oraz w wersji zimowej, całe czarne w rozmiarze 18".

Inne rozmiary tych felg, to po prostu repliki.

Chyba raczej podróby a nie replik. Nie mieszajmy pojęć. Jak coś jest zrobione na wzór oryginału i nie jest to sygnowane przez producenta oryginału i jest tworzone tylko aby tak wyglądało i jak najmniej osób mogło to odróznić od ori to jest to podróba produkowana na nie koniecznie legalny zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.