Skocz do zawartości

Nosi autem na nierownej drodze ...


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Juz kiedys o to pytalem. Ale znowu nurtuje mnie tenproblem gdyz jedni mowia ze to wina opon, drudzy ze cakiejs czesci zawieszenia. Wiec mam felgii 17" opony 215/40/17 u 245/45/17 .... i jak przejezdzam przez nierowna droge (np z pasa na ps) to jest poprostu masakra ! Nosi mi autem ze wyglada chyba jak byl bym nawalony :D Teraz czytalem temat o obnizaniu 7-mki i widzialem na fotce ze jakas osoba tez ma niski profil a niby auto jedzie jak po szynach .... w czym moze byc problem ?

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MC-Maxim:)

 

Ja u siebie w E34 mam opony o szerokości 225 z przodu i z tyłu. W koleinach jeździ mi sie normalnie i samochód sie słucha i jedzie po obranym torze jazdy (oczywiście trzeba bardziej pilnowac samochodu:) ) . Ale niedawno jechałem z taksówkarzem w E34 który miał założone opony o szerokości 245 - i po prostu byłem w szoku. Na małych koleinach samochodem strasznie rzucało.. Pogadałem z taksówkarzem bo mnie to zaciekawiło dlaczego jego samochód tak źle jeździ w koleinach i on powiedział że po zmanie opon samochód zaczął mu tak źle jeździc.. Wcześniej miał węższe opony (mówił jaki miał rozmiar kiedyś ale już nie pamietam) i jeździło sie zdecydowanie lepiej.. Wiec chyba to wina opon jest.. Zresztą możemy sie umówić w któryś dzień i spróbować przełożyć przełożyć moje opony do Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.