Skocz do zawartości

Wymiana przewodu hamulcowego


SOMEOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich


Na przeglądzie wyszło że strzelił przedwód hamulcowy tył. Ile kosztuje wymiana i czy można wymienić przewód do rozdzielacza . Jaki przewód kupić . Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Czy da się wymienić tylko ten końcowy tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o przewodzie metalowym? Jeśli tak, nie ma tam żadnych rozdzielaczy (sterownik ABS rozdziela). Przewody są połączone złączkami na wysokości nóg pasażera kanapy za kierowcą. Dalej jest już tylko katastrofa. Mi przegniło nad wydechem i nie było widać, że kapie a płynu ubywało w zastraszającym tempie. Koszt oryginalnych przewodów metalowych nie jest wysoki ok 120 PLN za sztukę - są 2. Za to, ile z tym jest roboty :duh:. Totalnie wszystko, łącznie z bakiem do zdjęcia. Robiłem w maju ubiegłego roku koszt 700 PLN po znajomości! Edytowane przez mecenass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 4 i 10 to trzeba je wyginać bo oryginały są idealnie proste :mad2:

Mogłoby się wydawać że skoro są oryginalne to powinny być idealnie wygięte.

Niestety nic bardziej mylnego.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi wszystkim. Ja dałem do mechanika i zrobił w miedzi . Końcówki kupił gumowe na tył i całość bez zdejmowania baku itd .650 pln. Od razu na przeglądzie gość powiedział że profesjonalna robota na lata. Pozdrawiam.


Ps. W e46 tez zrobiłem w miedzi i żadnych kłopotów parę lat. Potem autko sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.