Skocz do zawartości

BMW F30 - Lampy Depo Angel Eyes


zaxang

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


Chciałem zakupić lampy Depo Angel Eyes do BMW F30.


Znalazłem taką aukcje:

https://allegro.pl/lampy-led-bmw-f30-f31-11-15-do-jazdy-dziennej-i7137210467.html


Mogę je dostać za lekko ponad 2 tysiące. Czy jest jakaś różnica między tymi, a Angel Eyes? Nie wiem czy są różne wersje, ale w niektórych aukcjach jest wspomniane o "Angel Eyes", a w niektórych aukcjach nie. Nie jestem pewien czy jest to celowy zabieg, czy po prostu to są te same lampy. Wizualnie nie widzę między nimi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo produkuje zarowno lampy "repliki Xenonu" - takie jak na zdjeciu - z Angel Eyes; jak i zwykle lampy halogenowe.

Bylby sens dopytac o te lampy - ktore dokladnie sa przedmiotem aukcji.


NIemniej, repliki Xenonu (z Angel Eyes)powinny kosztowac okolo 2000zl - takie ceny byly przez ostatnie okolo pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,właśnie dlatego wspomniałem, że cena ich waha się przy 2000zł. Cena na aukcji jest po prostu zawyżona z jakichś względów.


Niemniej jednak okazało się, że trzeba czekać 2 tygodnie. Czy zna ktoś dostawcę gdzie mogę takie lampy dostać szybciej w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć, zakladales finalnie te lampy depo u siebie?

Sam stoję przed tym dylematem, ponieważ zakupiłem ostatnio f30 ale żółte halogeny nie dają mi spokoju i szukam rozsądnej alternatywy ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te lampy u siebie juz niecale 2 lata, raczej nie mialem z nimi problemow.Koledzy z US tez nie donosza klopotow.

Jedyna rzecz, to styk w kierunkowskazie (w takiej jakby nakretce ze stykami na gwincie) byl fabrycznie troche za bardzo schowany.

Trzeba bylo go odgiac i juz jest ok. Jedyna sprawa jaka mialem z tymi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega miał w swoim F30 te lampy przez kilka lat, zero problemów, ładnie wyglądały na żywo.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystkie DEPO jakie widziałem, sa przeznaczone do pre LCI, czy rzeczywiście jest to inna lampa?? Mam LCI ze zwyklymi lampami i tak naprawde tylko to mnie irytuje w tym aucie, wiec szukam jakiś zamienników. W DEPO nie moglem nic znalezc, moze cos polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.