Skocz do zawartości

E38 Ktoś oglądał? Kupić nie kupić?


adik_32

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem co to znaczy że maska wchodzi na błotnik bo w mojej zamyka się normalnie i wchodzi tam gdzie maska zazwyczaj powinna wchodzić chociaż na tym przeskalowanym zdjęciu faktycznie jest takie złudzenie optyczne, ale na szczęście to tylko złudzenie. Ja swoje auto kupiłem osobiście od chelmuta i szukałem go prawie pół roku a to że w ogłoszeniu na traderze jakiś komisant nie do końca napisał to co mu zleciłem to szkoda(np kolor nie taki, przebieg itp). Auto jest w 100% bezwypadkowe sam badałem je urządzeniem do badania grubości lakieru i na każdym elemencie jest taka sama ilość mikronów, co po nawet najlepszym lakierniku jest nieosiągalne. Auto jest bardzo zadbane i ma autentyczny przebieg!!! co widać chociażby po siedzeniach i kierownicy.

Autko sprzedaję tylko dlatego,że chcę kupić e60 lub e65 bo lost tak chciał że akurat stać mnie na taki zakup i utrzymanie na odpowiednim poziomie. A i jeszcze jedno drażniący jest nieco fakt jak ktoś pisze że nie stać mn na utrzymanie BMW 740 nie znając ani mnie ani mojego budżetu. Owszem instalacja gazowa może świadczyć o tym, ale niestety albo na szczęście(bo instalacja sprawuje sie rewelacyjnie i polecam każdemu kto ma wątpliwości) została założona tylko dlatego żeby nie karmić rządowych darmozjadów podnoszących co tydzień akcyzę na benzynę.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem co cię tak dziwi jeśli chodzi o tarczę ale to normalny wiercony zimmerman i co w tym dziwnego???

A jeśli chodzi o gaz to na przejażdżkę na tym gazie co go tak nie nawidzisz zapraszam! :P

 

P.S. A co do bajek to się sprecyzuj co konkretnie masz na myśli i co Ci nie pasuje w moim opisie bo wyczuwam jakąś nutę albo złośliwości albo zazdrości niewiedzieć czemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz w e38 po prostu pokazuje ze wlasciciel oszczedza, lub go nie stac na jazde na benzynie

 

i moze sugerowac ze wlasciciel tak samo oszczedzal na serwisie jak i na benzynie

 

i wielu tak to odbiera, choc nie pisze ze na pewno tak jest...

 

 

kazdy kto wstawia gaz do e38 musi sie z tym liczyc ze bedzie mu ciezej sprzedac potem auto i bedzie musial opuscic

 

ja nigdy bym nie kupil e38 z gazem, jesli juz chcialbym zakladac gaz to zrobil bym to w aucie ktore gazu nie mialo

 

chcialem zapytac z ciekawosci, czy w e65 tez bedziesz montowal gaz?

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
gaz w e38 po prostu pokazuje ze wlasciciel oszczedza, lub go nie stac na jazde na benzynie

 

i moze sugerowac ze wlasciciel tak samo oszczedzal na serwisie jak i na benzynie

 

i wielu tak to odbiera, choc nie pisze ze na pewno tak jest...

 

 

kazdy kto wstawia gaz do e38 musi sie z tym liczyc ze bedzie mu ciezej sprzedac potem auto i bedzie musial opuscic

 

ja nigdy bym nie kupil e38 z gazem, jesli juz chcialbym zakladac gaz to zrobil bym to w aucie ktore gazu nie mialo

 

chcialem zapytac z ciekawosci, czy w e65 tez bedziesz montowal gaz?

Ja mam zagazowaną i trudno powiedzieć bym oszczędzał na serwisie. Auta używam na codzień, stać mnie na to abym tankował co drugi dzień za 300PLN ale znam lepsze sposoby na wydanie tej kasy. Instalacja którą posiadam pozwala na osiągi takie jak na Pb [różnice są niezauważalne] tak że radość z jazdy ogromna i samopoczucie ekonomiczne lepsze. Odnośnie serwisu i utrzymaniu auta w ciągu 2 lat koszty częśći itp. przekroczyły w moim przypadku 15 tyś. PLN [ bez kosztu instalacji LPG] - mało czy dużo dyskusyjna sprawa ale patrząc na wartość rynkową auta to wartość b.duża. Oczywiśćie można było wydać 1 tyś. PLN i auto też by jeździło. :?: :!:

Sam nie odważyłbym się wypowiadać co do stanu, warości auta bez wcześniejszego sprawdzenia auta. Tak samo jak znak równości pomiędzy autem z LPG = gorsze auto.

UIHZ9556.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zapytac tych co poluja z forum na e38 o to co uwazaja na temat gazu w przyszlym aucie ktore chca kupic i co by woleli...

 

nie postawilem rownosci miedzy gaz=brak serwisu lub slaby serwis

napisalem jedynie ze gaz w e38 moze na to wskazywac ale nie musi :)

 

jestem ciekaw czy w polsce ludzie jezdza w e65 na gazie

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego Marcinie nie myślałem jeszcze na ten temat czy w E65 zakładać instalację czy nie, chociaż uważam że żadna to chańba, bo jeżeli ten nowy system zastosowany zamiast przepustnicy powietrza (VALVETRONIC bo taką chyba nosi nazwę handlową) z taką samą aprobatą przyjmie LPG jak mój obecny to czemu nie.

Z tego co czytałem o zasadzie działania tej innowacji tzn VALVETRONIC jeśli chodzi o gaz nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby instalacja którą mam nie dała sobie z tym rady, przecież to tylko inny system napełniania cylindra ,,wiatrem"

Nie miałem pojęcia że auto z gazem będzie gorzej sprzedać niż bez ale skoro tak twierdzisz to może tak jest nie wiadomo dlaczego???(to może zdejmę instalacje skoro jest szansa szybciej sprzedać i za lepsze pieniądze!??????????!)PRZECIEŻ

ZALETY DLA KUPUJĄCEGO

1. cena auta nie jest wyższa niż iidentycznego i w podobnej kondycji a instalacja to ok. 5500 PLN do przodu.

2. Instalacja już jest, można zobaczyć jak działa jak auto jeździ itp. no i ma się ten komfort psychiczny chcąc np. zakładać na własną rękę że nic nie jest spaprane, bo już jest i widać co jest i jak jest zrobione.

3. koszty codziennej eksploatacji o 50% niższe.

WADY

1.BRAK

Przecież ja zgadzam się na sprawdzenie auta w każdym czy to autoryzowanym czy też nieautoryzowanym serwisie.Wszelakie sprawdzanie MODIKIEM i wszystkimi innymi jak ktoś woli. Pomimo LPG wszyskie systemy łączą się bez problemu i nic nie koliduje jakby wcale nie było gazu.

Przecież prowadząc firmę na wszystkie wymieniane elementy i robociznę poza tą którą robiłem sam mam faktury.(a są to tylko oryginały oprócz dwóch tylnych wachaczy górnych które są LEMFORDER czyli to samo co oryginał)

Zgadzam się również na jazdy próbne do woli (nawet 1000km jeśli potencjalny nabywca ma dużo czasu)

Zgadzam się na mierzenie powłoki lakierniczej każdym urządzeniem do mierzenia grubości lakieru.

Czyli krótko mówiąc zgadzam się praktycznie na wszystko co przy zakupie używanego auta możliwe.

Więc nie rozumiem dlaczego ze strony niektórych użytkowników (i nie mam tu na myśli Ciebie) takie sarkastyczne wypowiedzi jakby mieli do mnie jakąś wrodzoną złość, stąd wnioskuję że niektórzy są poprostu zazdrośni.

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co cię tak dziwi jeśli chodzi o tarczę ale to normalny wiercony zimmerman i co w tym dziwnego???

A jeśli chodzi o gaz to na przejażdżkę na tym gazie co go tak nie nawidzisz zapraszam! :P

 

P.S. A co do bajek to się sprecyzuj co konkretnie masz na myśli i co Ci nie pasuje w moim opisie bo wyczuwam jakąś nutę albo złośliwości albo zazdrości niewiedzieć czemu???

 

 

 

ZAZDROSC!!! Wlasnie zazdroszcze Ci tej wspanialej maszyny z nawiercanymi tarczami hamulcowymi i z maska spoczywajaca na lewym blotniku. Jest W S P A N I A L A !! !! !! moze kiedys, kiedys uciulam na takie Cudo. Albo nie!! Przeciez wystarczy że ze swojego BMW wyjme 4 cylindry, wstawie LPG, zerwe skore z deski rozdzielczej, porzadnie trzasne w mur i wyklpie przod i przewierce udarem tarcze hamulcowe i DREAMS COME TRUE!!!!!!!!!!!!!!!!

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Stones 1

W odpowiedzi na twoje sarkastyczne posty, każdy inteligentny człowiek (zainteresowany oczywiście zakupem)po przeczytaniu mojej ostatniej wypowiedzi najpierw przyjechałby obejrzeć auto i stwierdzić czy piszę prawdę czy może nie, ale widzę, że Ty jesteś nieadaptacyjny i z twojej wypowiedzi wynika, że pomiar grubości powłoki lakierniczej nic nie znaczy, no może w Gorzowie są tak wspaniali lakiernicy, że robią to lepiej niż fabryka!!!???!!!

Jeżeli tak to proszę o jakiś namiar, to następnym razem nie będę szukał bezwypadkowej, tylko kupię po jakimś dachu albo pociągu bo sporo taniej a twoich fachowców poproszę o naprawę tak żeby bezwypadkowa z tego wyszła.

 

Jeśli chodzi o tarcze to nadal wyczuwam nutę zardrości(bo nie wiem jak inaczej to nazwać) i niedouczenia, bo widzę, że chyba nie stać Cię na zwykłego Zimmermana wierconego, tylko chcesz kaleczyć fabryczne ATE(niepolecam) i to jeszcze udarem jak napisałeś, którego jak wszyscy wiedzą używamy do wiercenia w betonie ale napewno nie w metalu.

 

Jeżeli naprawdę chcesz obejżeć auto to zapraszam, ale nie do komisu tylko do mnie, bo auta w komisie nie ma i napewno nigdy nie będzie(staneło tam tylko na chwilę do zrobienia fotek)

 

Pozdrawiam :D

 

P.S Jeżeli ze swojego wyjmiesz ze 4 cylindry jak napisałeś to napewno bedzie ekonomiczniej, 4x mniej problemowo, bo co do osiągów to masz prawie identyczne jak moja bez tych twoich dodatkowych czterech garków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy identyczne bede mial jak wyjme te 4 tak? :lol:

 

nie no dobra przeciez kazdy wie ze 740i jest lepsze od 750i .

 

koncze juz ta dyskusje... moje zdanie jest takie DOBRY TOWAR nie potrzebuje reklamy, sam sie sprzeda. A Ty rozpisujesz sie, zachwalasz, jakies ogloszenie z komisu w ktorym mowisz nie ma i nie bedzie samochodu, bzdury jakies ze LPG masz z nienawisci do rzadu, powodzenia w sprzedazy auta, tylko ktorego? bo tego w komisie nie ma... moze go w ogole nie ma ??

 

A jesli obejrzec mozet tylko ktos zainteresowany kupnem to nie zawracam glowy. Ja nawet nie umiem sobie wyobrazic 50 000 zl w gotowce, kurcze to chyba caly pokoj zajmuje...

 

Ale musisz przyznac ze powiekszanie zdjec zwlaszcza tego z 1 strony tematu to straszne swinstwo....

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Co do tych 50 000 PLN, to nie musi być w gotówce wystarczy potwierdzony przelew. :D

 

A jeśli chodzi o zdjęcie o którym piszesz, to nie bardzo wiem o co chodzi

Ja żadnego zdjęcia nie powiększałem!!! (Możesz wyjaśnić?)

 

Pozdrawiam :wink:

 

P.S. a dla zainteresowanych kupnem e 38, to autko naprawdę jest do sprzedania i obejrzenia w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.weska.pl/maska.jpg

 

 

Od normalnego zamykania/otwierania w połowie maska się nie zagina ;)

 

Pzdr. Adi

 

 

mowisz ze to "efekt' , powieksz np. zdjecia mojej 750 z dzialu galerie, tam takiego efektu nie uswiadczysz i tu : http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/model/e38 tez jakos takie efekty nie wystepuja.

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że jak człowiek zapewnia że auto jest w super stanie to i tak trzeba je obejrzeć - a LPG w niczym nie ujmuje.

To że napisał, że się zgadza na wszelakie testy, sprawdziany, stacje tylko może go uwiarygodnić - przeciez korespondencyjnie nie sprzedaje się takiego auta.

Oczywiście można być "święta krową" i się przechwalać że nas stać na to żeby jeżdzić na PB - chwała Ci za to ale nie wymagaj od innych żeby podzielali twoje poglądy.

 

Jak to mawiają: jedni lubią seks a inni brudne pępki :lol:

 

A wydawanie 5tys. miesięcznie na PB to fetyszyzm - lepiej oddaj to na jakiś dom dziecka - przynajmniej sie komuś przyda!

Buch teściową w klatkę piersiową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisalem chwalac sie ze mnie to stac a Wy sobie tankujcie LPG bo ja XXXX pieniedzmi ? widziales gdzies taka moja wypowiedz? smieszy mnie argument pana od 740 ze jezdzi na LPG w imie walki z rzadem. CHyba ze sie myle i gdzies napisalem ze gardze ludzmi jezdzacymi na LPG ale nie przypominam sobie czegos takiego.

 

Swoja droga Pan od 740 juz opuscil z 57 000 na 50 000 zl :wink:

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że argument walki z rządem jest mało trafny - jak mnie kiedyś będzie stać na takei auto to też będę robił wszystko żeby koszty eksploatacyjne były jak najniższe ale to nie oznacza, że będzie to kosztem fuszery.

 

Teraz mam starowinkę e36 ale wszystko co się trafi wymieniam natychmiast żeby nie było kichy i jazda była bezpieczna. LPG też mam żeby mój budżet jeszcze dychał ;)

 

Stones1 nie chciałem, żeby moja poprzednia wypowiedz była przez Ciebie odbierana jako jakiś atak na Twoją osobę.

Buch teściową w klatkę piersiową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj chłopaki przesadzacie z tym gazem .

Ja osobiście potrafie zrozumieć jedną i drugą stronę - to że w e38 jest instalacja według mnie nie koniecznie musi świadczyć o tym że właściciela nie stać na należyty serwis

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Stones

 

Fakt, na fotach, które zamieściłeś maska leży lepiej, chociaż na większości tych fotek są auta nowe lub prawie nowe, a moje ma już 6 latek skończone i 225 tys przebiegu!!!

Ale maska nigdy nie była malowana i niech tak zostanie jak najdłużej !!

Nie zamierzam jej ani przeginać żeby delikatnie wyszła środkiem i leżała co do milimetra ani tymbardziej malować bez potrzeby.

Na żywo wygłąda zdecydowanie lepiej i nie rzuca się to wcale w oczy tak jak na owym zdjęciu.

 

Co do przyczyn powstania zagłębienia to można polemizować, bo może być ich kilka i nie bardzo mam chęć aby były następnym tematem do dyskusji.(chociaż jako przykład podam, że w innym aucie osobiście zrobiłem na całkiem prostej masce podobny efek-mistaty!!!

poprostu zostawiłem klucz nasadkowy razem z grzechtką na wnęce błotnika i zatrzasnąłem machę no i zrobiło się tylko znacznie gorzej !! :mrgreen: )

 

A co do ceny to nie przypominam sobie abym gdzieś pisał że to akurat 50 tys PLN

 

Owszem komis wystawiając auto do ogłoszenia dołożył sobie parę groszy

Moja cena wywoławcza to 55 tys PLN

 

Rzeczy wymienione w ostatnim czasie to:

 

-wahacze przednie + sinenbloki (te krzywe)-oryginał BMW

-końcówki drążków kier. obie oryginał BMW

-wahacze tylne górne (te które regulują geometrie) LEMFORDER

-paski klinowe-oryginał BMW

-olej w skrzyni ESSO LT

-olej w silniku 224 000 obecnie 224 800

-żarówka w xenonie dzisiaj zamiennik OSRAM (to samo co oryginał tylko 50 %ceny)

-Tarcze+klocki przód dzisiaj (Black Daimond z oferty JC tuning)

-Filtr LPG faza lotna dzisiaj

 

Uważam, że auto jest gotowe do jazdy, bez dodatkowych nakładów finansowych na dzień dzisiejszy.

Dodatkowo komplet kół zimowych na fabrycznych alu 16'' (opony z zeszłego roku Goodyear UltraGrip)

P.S. Proszę nie pisać, że jak auto ma LPG to napewno jest zaniedbane i właściciela niestać na utrzymanie auta w odpowiedniej kondycji.

 

Auto ma najbogatsze wyposażenie jakie było w tym roku dostępne oprócz Webasta.

Z całego wyposażenia nie działa tylko jedendrobiazg,zagłówek w fotelu kierowcy tzn. nie chodzi elektrycznie góra- dół, bo nie wiem jak to naprawić

 

Pozdrawiam Wszystkich :D Stonesa też, bo ja nie jestem złośliwy. :mrgreen:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marcin

 

Narazie nie pali mi się ze sprzedażą bo jak widzisz wszystko porobione, tylko latać i stąd ta cena.

 

NASTĘPNE AUTO CHCĘ NABYĆ W PRZYSZŁYM ROKU, ale mam drugie auto więć jakby ktoś się trafił to bym sprzedał.

Jak zapewne wiesz w naszym kraju obecnie ciężko jest sprzedać cokolwiek a zwłaszcza auto w dobrej kondycji(oprócz aut dostawczych), ale widzę że lepiej idą te tańsze tzn.

powypadkowe, z milionowymi przebiegami (po retuszu oczywiście) itp.

Powoli zaczynam żałować, że kupiłem auto od niemca bezwypadkowe za dość duże pieniądze.

Powinienem kupić auto z włoch całe malowane, ze zj.......nym środkiem i milionowym przebiegiem za polowę ceny to pewnie pojeździłbym trochę, cofnął zegar spowrotem do 150 tys km i sprzedał napaleńcowi, który myśli, że zagranicą samochody rozdają za darmo.

 

 

A tak z ciekawości jaką cenę Ty byś zasugerował, biorąc oczywiście pod uwagę, że to co napisałem jest prawdą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem tak samo, tez kupilem drogo dobre auto od niemca

 

kupilem za 11tys euro 1.5 roku temu, do tego zalozylem zabepzieczenie, swiatla, felgi opony, zrobilem troche rzeczy

 

i przy sprzedazy duzo strace, miedzy innymi dlatego nie mam zamiaru sprzedawac bo to bardzo dobre auto :)

 

poza tym nie mam innej alternatywy, e65 mi sie nie podobaja

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.