Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mapy z pierwszego posta już u mnie działają wszystkie polecenia kolegi Jack79 wykonałem. Jedyna uwaga lub bardziej rada żeby skrócić czas ściągania map bez tych 5 godz. przerwy to wyłączyć komputer i uruchomić ponownie i już dalej kolejne 5 giga leci . Pozdrawiam hejka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy mapy z pierwszego posta już u mnie działają wszystkie polecenia kolegi Jack79 wykonałem. Jedyna uwaga lub bardziej rada żeby skrócić czas ściągania map bez tych 5 godz. przerwy to wyłączyć komputer i uruchomić ponownie i już dalej kolejne 5 giga leci . Pozdrawiam hejka !

To zależy skąd ma się łącze internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Uzupełniłem pierwszy post o linki do wersji na jedno USB. Wczoraj wyszły więc narazie nie ma torrentów tylko na mega.

Co do ściągania to najlepiej mieć zmienne IP, wtedy nie ma ograniczenia. Przy stałym IP trzeba czekać co 5GB ściągniętych 5 godzin:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z CIC nie ma problemu nawet jak Ci coś uwali, chociaż nie słyszałem o takim przypadku, to wrzucasz obraz na dysk ponownie i śmiga. Słyszałem, że po necie lata pendrive do zmiany jezyka przez USB który uwala navi CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne historie opowiadacie :) Uwalić elektronika można wgrywając coś nawet z pewnego źródła, wiele nawet na forum było przypadków gdzie w ASO robili aktualizacje sterowników czy wgrywali nowa mapę na dysk i były problemy. Na szczęście wszystko można naprawić lub wymienić.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oczywiście ze aktualizując firmware urzadzenia, szczegolnie tak durnego i wymagajacego stabilnego zasilania jak navi BMW można go uwalić. Jako że jestem amatorem pasjonatem, sam tego nie robiłem, bo po pierwsze się bałem, a po drugie nie mam sprzętu do tego:) Aktualizując mapę w przypadku CIC nawet jak coś nie pójdzie to firmwaru navi nie uwalisz, tylko dysk. Obraz swojego dysku mam w razie awari lub problemu z aktualizacją. Wsadzałem do mojego CIC dyski po skopanej aktualizacj i albo się navi resetowało, albo nie było akywne navi. Plus z CIC jest taki, że obraz dysku można wrzucić z innego auta i działa, co w nowszych navi podobno jest problemem.jedyne co to kod FSC mapy trzeba wpisać odpowiadający auta. Ty masz pewnie większe doświadczenie skoro zajmujesz się tym zawodowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z CIC nie ma problemu nawet jak Ci coś uwali, chociaż nie słyszałem o takim przypadku, to wrzucasz obraz na dysk ponownie i śmiga. Słyszałem, że po necie lata pendrive do zmiany jezyka przez USB który uwala navi CIC

Ta, tylko po co wgrywać język skoro on jest. Wystarczy zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam problem a mianowicie chciałem wgrać do F01 mapę o której mowa i wyskoczył mi komunikat. "Dane nawigacji w samochodzie są niekompletne/zostały zmienione. Niezbędna kontrola w serwisie."

Nie wiem co z tym za bardzo zrobić.

A i jeszcze po włożeniu pendrive wyskoczył komunikat " Użądzenie USB zawiera nowszą wersję danych nawigacji. Pewne funkcje nawigacji chwilowo nie dostępne. No i zapytanie czy rozpocząć instalacje." Po wciśnieciu rozpocznij instalację wyskakuje komunikat o którym piszę wyżej.

Wersja Softu: MX - 003.005.004, TX- 003.005.008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrałem wersje 3x USB z mega, przy probie aktualizacji, pojawił się standardowy komunikat "czy zaktualizować nawigacje", wybrałem opcje "tak" po 3 sekundach pojawił się następny komunikat "dane w mapie zostały zmienione prosimy o kontakt z serwisem"

Orientujecie się czym spowodowany jest ten błąd i czy da się to obejść bez płacenia 534zl w ASO ?

Edytowane przez Pateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.