Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

ja wrzucałem tą z mega z mojego pierwszego posta. Sam dzieliłem na trzy USB i wszystko śmiga.

 

Ta, tylko po co wgrywać język skoro on jest. Wystarczy zakodować.

 

Niestety moje auto jest z kwietnia 2009. Aktualizacji całego auta nie chciałem robić, bo poprzedni właściciel wywalił DPF, więc softu silnika nie chciałem ruszać. Aby był polski w navi trzeba było zaktualizować CIC WinKFPem oraz dodatkowo KOMBI, bo nie obsługiwały CICa w tej wersji firmwaru.


Czy możecie mi powiedzieć co można zrobić zwykłym kablem K+D CAN w CIC zrobić, bo boję się ruszać nim ten moduł. Manipulowanie NCSem nic nie skopie? Ciężko znaleść na ten temat informacje. Do firmware wiem że trzeba MOST podłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Złe rozpakowanie i ściągnięcie można wykluczyć, jeśli 7 zip nie zgłasza problemów. Tylko używaj najnowszego 7 zipa. Z tego powodu zawsze pakuje się mapy, bo rozpakowywanie weryfikuje poprawność danych. Albo masz syfiasty pendriva albo źle się zgrało. Nie uśpił ci się komp podczas kopiowania lub rozpakowywania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku pasażera, próbuje zaktualizować nową mapę.

Chodziło o to jakie pliki tam masz, czy ściągnąłeś wersję na na 1 usb czy na 3usb,jesli na 3 to czy podzieliłeś je poprawnie jak na instrukcji? Musisz zrobić folder pkgdb i wrzucić do niego pliki, plik config. Powinien być wrzucony poza folder. Czyli w usb-->plik config oraz Folder pkgdb(a wtym folderze pliki niezbędne do aktualizacji nawigacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam problem a mianowicie chciałem wgrać do F01 mapę o której mowa i wyskoczył mi komunikat. "Dane nawigacji w samochodzie są niekompletne/zostały zmienione. Niezbędna kontrola w serwisie."

Nie wiem co z tym za bardzo zrobić.

A i jeszcze po włożeniu pendrive wyskoczył komunikat " Użądzenie USB zawiera nowszą wersję danych nawigacji. Pewne funkcje nawigacji chwilowo nie dostępne. No i zapytanie czy rozpocząć instalacje." Po wciśnieciu rozpocznij instalację wyskakuje komunikat o którym piszę wyżej.

Wersja Softu: MX - 003.005.004, TX- 003.005.008.

U mnie to samo przy wersji z torrent na 3 USB.

Pendrive trzy różne i ten sam błąd. Jak dla mnie nie ma znaczenia Pendrive. Albo źle pobrane przez torrent, albo namieszane w plikach. Ktoś może wrzucić wersję na 1USB na torrenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam problem a mianowicie chciałem wgrać do F01 mapę o której mowa i wyskoczył mi komunikat. "Dane nawigacji w samochodzie są niekompletne/zostały zmienione. Niezbędna kontrola w serwisie."

Nie wiem co z tym za bardzo zrobić.

A i jeszcze po włożeniu pendrive wyskoczył komunikat " Użądzenie USB zawiera nowszą wersję danych nawigacji. Pewne funkcje nawigacji chwilowo nie dostępne. No i zapytanie czy rozpocząć instalacje." Po wciśnieciu rozpocznij instalację wyskakuje komunikat o którym piszę wyżej.

Wersja Softu: MX - 003.005.004, TX- 003.005.008.

U mnie to samo przy wersji z torrent na 3 USB.

Pendrive trzy różne i ten sam błąd. Jak dla mnie nie ma znaczenia Pendrive. Albo źle pobrane przez torrent, albo namieszane w plikach. Ktoś może wrzucić wersję na 1USB na torrenty?

 

Wystarczy trochę poszukać, (pierwsza strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku pasażera, próbuje zaktualizować nową mapę.

Chodziło o to jakie pliki tam masz, czy ściągnąłeś wersję na na 1 usb czy na 3usb,jesli na 3 to czy podzieliłeś je poprawnie jak na instrukcji? Musisz zrobić folder pkgdb i wrzucić do niego pliki, plik config. Powinien być wrzucony poza folder. Czyli w usb-->plik config oraz Folder pkgdb(a wtym folderze pliki niezbędne do aktualizacji nawigacji)

 

Mam wersję na 3 peny, sciągałem (chyba z 4 strony ktoś wrzucał) z ruskiego hosta, a tam już było podzielone. Hierarchia tak powinna wyglądać?

Btw... można szybko zdiagnozować, czy port usb nie jest uwalony w jakiś sposób?


Zawartość Config.nfm powinna wyglądać tak:

"This system is not compatible to the inserted DVD.

This system is not compatible to the inserted DVD.

# config.nfm version

configfmtversion=1.0.0

# Path to package database

pkgpath=./pkgdb

# Customer version

version="not used"



https://imgur.com/a/EF5SRj1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawartość Config.nfm powinna wyglądać tak:

"This system is not compatible to the inserted DVD.

This system is not compatible to the inserted DVD.

# config.nfm version

configfmtversion=1.0.0

# Path to package database

pkgpath=./pkgdb

# Customer version

version="not used"



https://imgur.com/a/EF5SRj1

Mam pobrane z tego samego źródła co ty, mam taki sam plik Config i wywala błąd niezgodności. Pendrive zmieniany trzykrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam czekam na torrenta z 1usb. Bo co probuje pobrac z tego mega to jakies cyrki. Co raz mi wywala ze pamiec chrome pelna i nie mozna pobrac. I za kazdym razem przy pobranych 10GB. I ze dalej moge ale przez te apke od nich gdzie oczywiscie trzeba zalozyc konto.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto czyta pendriva i widzi że nie ma odpowiedniego pliku cfg, to nie robi aktualizacji, bo niby jak?wiele razy pisane jak ma wyglądać struktura plików na pendrivie, aby działało prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.