Skocz do zawartości

E39 włączanie się nawiewu po przekręceniu kluczyka


lamal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, denerwuje mnie w E39 to, że jak wyłączę całkowicie nawiew, to po ponownym odpaleniu auta ustawia się od razu na pierwszą kreskę.

Da się to jakoś przeprogramować, żeby zapamiętywało dokładnie moje ostatnie ustawienie?


Wiem, że i tak jakoś to zapamiętuje, ale z tym też miałem problemy. Czasami gasiłem auto z włączoną klimatyzacją, a po odpaleniu byłą wyłączona. Innym razem zapamiętało włączoną klimę i moc nawiewu.


Ale chodzi mi o to, że jak wyłączę nawiew przed zgaszeniem to chcę, żeby był wyłączony po odpaleniu samochodu/przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za każdym razem włącza sie nawiew.


Czasami zapamiętuje, że była włączona klima i moc nawiewu do momentu aż nie ustawię klimatronika inaczej (ale i tak czasami pamięta to starsze ustawienie), ale nie potrafi zapamiętać wyłączonego nawiewu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kwestia zakodowania.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inpa odpada. Musisz mieć Ncs Expert. W Module prawdopodobnie IHK (klima) zmień UMLUFT_MEMORY na activ. Wtedy powinno zapamiętać ostatnie ustawienie po zgaszeniu silnika. A żeby klima nigdy nie odpalała na starcie niezależnie od ustawień masz KLIMABETR_BEI_ZUEND_EIN_1 na nicht_aktiv. Numer 1 oznacza kluczyk, masz od 1-4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.