Skocz do zawartości

[E39] Pytanie o swap hamulców M5 E39


E39patrykPSE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem w internecie coś na ten temat to najczęściej kończyło się na tym - chłopie wiesz ile to kosztuje.

Wiec moje w 3.0d są całe do wymiany tarcze,zaciski i klocki - koszt na zimmermann sport i nowych zaciskach po regeneracji to koło 2000zł a jak kupie zaciski m5 i tarcze,klocki to wydam tylko więcej o koszt zakupu zacisku i zestawu naprawczego. Nie gadajmy o kasie co dokładnie potrzeba na przeszczep z m5?

Tarcze, klocki, zaciski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wydam tylko więcej o koszt zakupu zacisku i zestawu naprawczego

 

Widziałeś ceny nowych tarcz M5? Są chyba 2x droższe od Twoich. Wieć to to nie jest tylko koszt zacisków.


Z resztą te same tarce co w 530D są w 540i. Skoro zatrzymują V8, to czemu chcesz wymieniać u siebie na większe? Sens to ma jedynie jeśli chcesz furą po torze szaleć.


A co do samej wymiany, to co więcej byś chciał, tak jak piszesz - tarcze, klocki i zaciski. No i więsze felgi, bo na takie tacze to chyba 18 to minimum, sprawdź, ale 17 chyba się nie zmieszczą.


EDIT: dodatkowo z tego co czytam najprawdopodobniej będziesz musiał też piasty wymienić na M5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mocowanie takiego jarzma/zacisku też nie przypasuje bez przeróbek więc adaptery czy inne cuda wianki też dojdą po drodze
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.