Skocz do zawartości

Problem z zakodowaniem wtryskiwacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam problem z zakodowaniem wtryskiwacza,wpisuje kod IMA i nie chce go przyjąć.Każdy inny kod z innego wtrysku przyjmuje.Czy kod może być błędnie nadany czy to inny problem?Inpa sprawdzona i działa.No i koduje inne wtryski bez problemu.Czy jak go nie zakoduje to może się coś popsuć?Chce oddać wszystkie wtryski do sprawdzenia do innej firmy,ale muszę najpierw wrócić do Polski.

Inpa wywala taki błąd

9ec327a8f7cb6e0emed.jpg

Opublikowano
  • Autor
Wraca do strony z kodami.Podobno jak jest nieprawidlowy kod to sterownik go nie przyjmie.Nie wiem, ale np. jak wpiszę kod z wtrysku nr2 to zapisuje go na wtrysku 1(czyli ten nowy) bez problemu,ale jak już wpisuje ten kod z wtrysku 1 na np wtrysk 2 to też wywala błąd.Ewidentnie coś z kodem..już mi ręce opadają jak pomyśle o tej firmie co mi wtrysk wysłała.
Opublikowano
  • Autor

Byłem kodować jeszcze raz.I tak,ani nie wchodzi kod z wydruku ani oryginalny z wtryskiwacza.Stary IMA zapisuje się bez problemu.I tu moja teoria.Ostatnio odesłałem firmie ich wtrysk bo nie pracował prawidłowo,kazalem im wysłać nowy wtrysk więc wysłali umyty stary i dali wydruk z innego i myśleli,że się nie kapnę.No chyba, że zle nadali nowy IMA.Dziwne,że wtrysk pracuje praktycznie tak samo jak ten poprzedni,no może troszkę lepiej,ale ten poprzedni niby sprawdzali i kalibrowali jeszcze raz.Ten nowy kod IMA nie mogę przypisać nigdzie.Jutro dzwonie do nich z kulturą osobistą schowaną do kieszeni. :evil:

Aha i jak na innym wtrysku celowo zrobiłem błąd w IMA to wyskakiwał ten sam błąd.

Opublikowano
  • Autor
A można z tym chwile jeździć?bo kkorekty nie są złe.A nie mogę postawić auta znowu na dwa tyg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
nic się nie stanie, nawet nie wiesz ile osób jeździ nieświadomie bez zakodowanych wtrysków :8)
Opublikowano
  • Autor
Tak myślałem bo korekty są ok, bez wiekszych zmian.Będę w PL to wyśle wszystkie wtryski i poproszę o nadanie nowego IMA do tego jednego.Dzięki za pomoc.Jak coś to omijajcie Diesel Serwis Wilczyce Konrad Krzesaj.Sprzedają na allegro itp.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jesli byla wymiana tylko 1go wtryska, to mozna nie zapisywac IMA
Opublikowano
To inpą można zakodować wtryski ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.