Skocz do zawartości

BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet


Rekomendowane odpowiedzi

wakacje wakacje i po wakacjach, fura dobrze się spisała zrobiłem ponad 4000km i jestem meega zadowolony.

cOv0LwG.jpg

z3KRVqh.jpg

pjyYxEC.jpg

Problem klimatyzacj który miałem w czerwcu rozwiązany, miałem mikro dziurkę na przewodzie klimy.Musiałem wymienić ten przewód

4CPzaoV.jpg

Pod koniec miesiąca biorę się za wyciszenie drzwi...po wyciszenie napiszę o różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Słupek A ma pod zatyczką air bag śrubkę a dalej siedzi na zatrzaskach. Słupek B to samo, ale lepiej ściągnij cały plastik od dołu od przednich drzwi.

potwierdzam po wyciszeniu drzwi, a następnie słupków A i B jest poprawa...jest ciszej!

Ostatnimi czasy zamontowałem 'chińską" kamerkę cofania z modułem- dla mnie jakość wystarczająca

Xu6SwxR.jpg

oraz

lampy tył ledowe...

VCQpLnt.jpg

wygląd auta po tym zabiegu plus 3 do respectu na dzielni:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste jak lubisz rozkręcać :-)

ja kupiłem to, zerknij na linka jak nadal będziesz miał pytanie to daj znać

https://www.aliexpress.com/item/32867592059.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dWZDShf

 


Okej, dzięki za szybka odpowiedz. Wydaje się to być fajna alternatywa dla doposażenia na oem częściach. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ello, skoro że szycie jeszcze trwa wpadłem na pomysł wymiany manualnych foteli na podgrzewane elektryczne

Czy ktoś mógłby poradzić/ rzucić schematem jak podłączyć takie fotele? skąd odkąd sie powpinać by mieć elektrykę i grzanie

Na pewno wymieniam panel:

x2eRQMT.jpg0BcycTu.jpg

pytanie czy panel może być z 2017 roku czy musi być z tego roku co auto czyli ze starszym oprogramowaniem>?

pomożecie?


ze skrzynki bezpieczników które bezpieczniki mogę wykorzystać pod plus do foteli?

czy muszę jakieś kable podłączyć pod FEM czy pod REM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dało się zakodować zmianę podświetlania trzeba mieć modół IHK3, auto musi być wyprodukowane po 05.2014

zabawe z wymianą IHKA3 odpuszczam, bo to na nagrzewnicy jest?!

ok ten sprzedam... kupie odpowiedni to nie problem.

Tylko jak dalej podłączyć?kable do fotele itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie mam problem, może podpowiecie co sprawdzić

Zmieniłem fotele ze zwykłych na podgrzewane i z elektrycznie reg. lędźwi- dodałem kable, zakodowałem i działa mi fotel pasażera a kierowcy działa mi elektryczna regulacja ledźwi a podgrzewanie nie... co moge sprawdzić??

2 bezpieczniki pod maską sprawdziłem

wtyczki od auta do fotela sprawdziłem( dochodzi plus)

co mogę sprawdzić?

moduły mają inne nr SN czy tak może być?

g6zOiSU.jpgEaP5bBl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doposażałem X1 w grzane sporty to trzeba było jeszcze jedno dodatkowe zasilanie pociągnąć do fotela pasażera.

Ello ja położyłem instalacje, dokładnie 1 plus do elektr lędźwi i 1 plus do podgrzewania

To mam zrobione... tylko działa mi fotel pasażera, a kierowcy fotel ma problem z grzaniem:-(???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

fotele, kanapa, kiera, boczki obszyte i wygląda to wg mnie ładnie

nyOppyE.jpg

EcXxwbi.jpggg93BcT.jpg

8y2PmBO.jpg

wymieniłem też, gałkę na bardziej pasująca do wnętrza

Zb4Jupi.jpg7xO2Wxt.jpg

dekor centralny i lewy nawiew znajomy zrobił hydrografikę( reszta elementów będzie rozkręcana i malowana w wolnej chwili)

mtIm8VN.jpglrNPCva.jpggs6YaIW.jpg

na koniec dołożyłem listwy pod progi

onUzEjR.jpg

zakodowałem ponownie lampy tylnie bo co jakiś czas migał mi wsteczny

MUmB8sI.jpg


P.S. Jakby ktoś był zainteresowany to sprzedaje wyświetlacz 8,8 cala--zmieniam na androida

kivKg7o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo fajnie wyglądają te przeszycia plus hydrografika. Widać, że lubisz żółty kolor, jednak znaczki BMW zostawiłbym oryginalne.

Dywaniki z czerwoną obwódką (wiem, że są oryginalne), teraz kłócą się z żółtymi dodatkami.

Mam nadzieję, że na lato masz welurowe czarne, ewentualnie z delikatnym też żółtym akcentem.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglądają te przeszycia plus hydrografika. Widać, że lubisz żółty kolor,

Dywaniki z czerwoną obwódką (wiem, że są oryginalne), teraz kłócą się z żółtymi dodatkami.

Mam nadzieję, że na lato masz welurowe czarne, ewentualnie z delikatnym też żółtym akcentem.

Lubię żolty, ale robiłem to głównie dlatego że niebieski/czerwony są oklepane.. Tak dywaniki lato to cza rny welur, a znaczki na razie zostawie... To naklejka także odwracalny mod..

Możecie powiecie mi jak zdjąć by nie połamać listwy przy szybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.