Skocz do zawartości

BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet


Rekomendowane odpowiedzi

.

A co masz zamontowane w tej kratce nad włącznikiem świateł - poziomy element podobny trochę do boxu BMW na zapach?

To zapach z ali. Mam już go dość długo uvo i ciagle ładnie pachnie... Dzięki za namiary na namiary o listwie poogladam i zdecyduje czy je wyjąć czy nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój temat gdybyś chciał zrobić https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=153&t=353041&sid=8830dbf9df91d8c4a6295ce854dd9c74&start=75, a jak masz obawy to zapraszam do mnie na Jaroty :wink:

no właśnie prześledziłem Twój wątek i zobaczyłem, że Olsztyn... daj proszę na priv swój numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fajnie siadło koło :cool2:

Chcesz mieć ciszej w aucie ? :) Dzisiaj kumpel mechanik mi zwrócił uwagę ze drzwi pasażera i kierowcy lekko odstają, Przesunął lekko rygle od zamków na słupkach i drzwi się wyrównały a w aucie zapanowała cisza ;)

Piszę Ci o tym bo na tych zdjęciach wydaje mi się ze ci drzwi odstają jak u mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunął lekko rygle od zamków na słupkach i drzwi się wyrównały a w aucie zapanowała cisza ;)

Piszę Ci o tym bo na tych zdjęciach wydaje mi się ze ci drzwi odstają jak u mnie .

Dzięki za miłe słowo i rzeczywiście drzwi miałem z 1-2 mm wysunięte(miałeś rację)... cofnąłem rygle i sprawdzę wieczorkiem czy jest ciszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Dyfuzor w hydrografice?

Fajnie będzie pasować do czarnych końcówek i lakieru (aczkolwiek ja wolę klasyczne , srebrne końcówki wydechu jednak).

Generalnie wszystkie zmiany fajnie podkreślają sportowy charakter i niesamowicie odmieniły auto :cool2:

Jeszcze pozbyłbym się chromu.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pany pytanie o głośniki do Naszych bolidów?

Mam podstawową wersję audio bez wzmaka. Planuje dołożenie wzmaka biorąc sygnał z subów pod fotelem.

Tylko jakie głośniki wybrać:

Match MS 4X-BMW.2 BMW 4XMS WSPÓŁOSIOWE

czy

Gladen HG-100Z-3

czy

Rainbow MR 100 Vanadium

A jakie suby pod fotel?

Czy.taki zestaw

AUDIO SYSTEM X 200 BMW EVO 2


Wzmak który już jest to Gladen Mosconi 120.4

Możecie coś poradzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety masz racje kierownica ogólnie ładnie zrobiona, ale poduszka nieprawidłowo obszyta.

Przy wystrzale rozrywa na krzyż, zerwie grubą skórę i nieoryginalny metalowy znaczek, jak dostaniesz w oko to bedziesz robił za jednookiego pirata.

Tapicer poinformował cię, że nie powinno się tak obszywać poduszki powietrznej i że to niebezpieczne?


Tak otwiera się ta poduszka przy wystrzale https://allegro.pl/oferta/bmw-f10-f30-poduszka-sport-m-pakiet-lift-okragla-9657181214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.