Skocz do zawartości

Regulacja tylnej kanapy E53

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam takie pytanie czy istnieje możliwość regulacji tylnej kanapy w x5 E53?

Opublikowano
W polifcie była dostępna elektryczna regulacja kąta pochylenia oparcia jako opcja dodatkowa wyposażenia.
Opublikowano
  • Autor
Ja mam po lifcie bo mam rok 2005. Nie mam takiej opcji :mad2: .A czy da się doposażyć w taka opcję? Gdzie znajdowały się przyciski do regulacji?
Opublikowano
Wszystko się da, pytanie tylko ile będzie kosztować i czy ma to sens, wg mnie nie :) Przyciski są przy tylnej lampce w podsufitce oraz w bagażniku na maskownicach nad burtą.
Opublikowano

Elektryczna regulacja oparcie tylnej kanapy występowało we wszystkich latach produkcji e53. Jest to rewelacyjna rzecz nie tylko dla wygody pasażerów ale przede wszystkim jako znaczące powiększenie przestrzeni załadunkowej ponieważ oparcia mozna wówczas ustawic pionowo.

Przyciski do regulacji znajdują sie na słupkach D widoczne po otwarciu klapy i przy lampce ośrodku podsufitki bądź na słupkach C (w polifcie gdy jest panorama).

Istnieje możliwość doposażenia poprzez zakup ele stelaży w ktore zapinają sie oparcia i boczków ktore mają pod nie wycięcia, oraz tylko części wiązki (reszta jest pod dywanem na wysokości kanapy jak dbr pamietam), przekaźnika i przycisków.

Opublikowano

Na znanym portalu jest taki zestaw, tylko razem z kanapą, chyba jest tylko jedna taka aukcja :

http://allegro.pl/bmw-e53-x5-skorzana-kanapa-elektryczna-rarytas-i6850283029.html#thumb/8

BMW - Bardzo Mądry Wybór ;-)

http://forum-lines.ru/rez/ab278744.gif

Opublikowano

Faktycznie, w przedlifcie też to występowało, pomieszałem z dociąganiem klapy które było dostępne tylko po lifcie.

Tak czy inaczej moim zdaniem zbędny bajer, chyba że ktoś regularnie wozi w bagażniku coś, co wymaga tych kilku dodatkowych centymetrów które daje regulacja.

Opublikowano
A to dociaganie to ciezko w przedlifcie dolizyc?
Opublikowano
A to dociaganie to ciezko w przedlifcie dolizyc?

 

Dociaganie klapy to uważam za bardziej zbędny bajer niż elektryczne oparcia.

Dociaganie wymaga przede wszystkim wymiany górnej klapy z powodu innego zamka i jego zamocowania.

Najlepszy "mod" to wymiana na normalną poliftową rolete :idea:

Opublikowano

Akurat dociaganie to jeden z najlepszych bajerow bo mam w e38


Kladziess delikatnie i bzyk zamknieteva tu walenie jak w traktorze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.